Tipy

Reiki

Dostatek energie v těle je ten nejdůležitější hlídač proto jakékoli nemoci. Fyzické nebo psychické. Reiki je cesta, jak si stále udržet energii.
Na Zemi je lidská energie ovšem vyčerpatelná. Můžeme o ni snadno během dne přijít.

Reiki je universální životní energie, kterou mohou zasvěcení lidé předávat přikládáním svých rukou druhým lidem, zvířatům nebo rostlinám.

Tato nejvyšší energie má určitou frekvenci svých vibrací, které jsou daleko vyšší, než ty, které známe my na Zemi.Nežli totiž tahle energie dojde k nám na Zem, prochází několika úrovněmi, jako filtrem a s každou úrovní jsou tyhle vibrace nižší.

My ale tuhle energii můžeme v čistém stavu přijímat ve spánku. Protože v tu dobu si pro ni naše astrální tělo dojde do té nejvyšší sféry. Ale ráno jsme opět pevně svázáni s naším tělem fyzickým a to má vibrace daleko nižší, než abychom mohli tuhle energii jen tak přijímat. Ale je tady jedna možnost jak na to. A to je právě zasvěcení do Reiki. Zasvětit do Reiki druhého člověka může pouze Mistr Reiki.

Zasvěcení probíhá ve dvou dnech, kdy mistr vykoná čtyři tzv. iniciace, neboli zasvěcení. Tedy je s vámi 4krát o samotě a proběhne jakýsi zasvěcovací rituál. Nejde o žádné čarování. Jde o přesný postup, díky kterému se srovnají a uzpůsobí vibrace vašeho fyzického těla v určitém poměru s vibracemi té nejvyšší úrovně. Takže potom bude moci vaším tělem procházet tato nejvyšší universální energie celý život kdykoli na požádání. Ale bez tohoto zasvěcení to opravdu možné není. Každý takto zasvěcený Reikista potom může tuhle universální a nevyčerpatelnou energii předávat dál a má jí vždycky dostatek i sám pro sebe.

Kurzy Reiki
 

« Zpět