Jak se zde registrovat?

Jak na to:

Na Sluníčkových stránkách Tety Kateřiny najdete tři druhy registrace. Tyto registrace na sebe nemají vliv, takže se nestačí zaregistrovat např. pouze do fóra, abyste tím měli platnou registraci na chat i v obchůdku. Jedná se o 3 samostatné systémy fungující v rámci tohoto webu, proto je třeba se do každého registrovat zvlášť. Samozřejmě je ale možné se do všech oddílů zaregistrovat stejným přihlašovacím jménem i heslem.


1. Registrace do Obchůdku
Tuto registraci zvládnete přímo na webu - stačí kliknout na odkaz Registrovat. Najdete ho vpravo nahoře, na růžovém pruhu pod andělíčkem. Vyplníte registrační formulář a od tohoto okamžiku se už při každém nákupu v obchůdku stačí jen přihlásit svým přihlašovacím jménem a heslem, čímž budete ušetřeni zdlouhavého vyplňování při každém nákupu.


2. Registrace na Diskuzní fórum
Pokud chcete využívat všech výhod diskuzního fóra, tj. přidávat příspěvky, zasílat a přijímat soukromé zprávy, mít přehled o nově přidaných příspěvcích apod., je třeba se na fórum zaregistrovat. Otevřete fórum a klikněte na nápis Registrovat vlevo nahoře. Pročtěte si pozorně registrační podmínky a pokud souhlasíte, klikněte na Souhlasím s těmito podmínkami. Registrací Vás dále provede následující formulář. Nakonec potvrďte kliknutím na Odeslat. Vraťte se na hlavní stránku (obsah) fóra a klikněte na nápis Přihlásit se. Nyní už můžete zadat své jméno a heslo, které jste si při registraci zvolili.


3. Registrace na Chat
Doporučuji si ji vytvořit hned při prvním vstupu. Pak si ji bude Váš počítač bez potíží pamatovat.
- Na těchto stránkách klikněte na nápis Chat (vpravo nahoře pod andělíčkem).
- Otevře se nové okno s nápisem PŘIHLÁŠENÍ (anglicky "Login").
- Vpravo dole klikněte na nápis REGISTRACE (angl. "Register")
- Klikněte do políček za nápisy a vyplňte:
- Jméno (angl. "User Name"): Váš nick neboli jméno, pod kterým se chcete na chatu objevovat
- Heslo (angl. "Password"): ***** (za "bezpečné" heslo se obecně považuje kombinace velkých a malých písmen, a čísel, např. 4chAt6)
- Retype (angl. "Retype"): vyplňte znovu stejné heslo
- Email: Váš email
- Potvrďte registraci kliknutím na "OK" a poté odejděte zpět na úvodní stránku Tety Kateřiny. Od této chvíle už se vždy stačí při vstupu do chatu jen Přihlásit.

- Pro každé další přihlášení klikněte na nápis Chat.
- Vyplňte přihlašovací údaje...
Jméno (angl. "Name"), Heslo (angl. "Password")
Kolonka Pamatovat si (angl. "Remember Me") slouží k zapamatování hesla na urč. dobu.
Kolonka Jazyk (angl. "Language"): vyberte Czech ... tedy češtinu.
Jste-li v jiném Časovém pásmu (angl. "Time Zone"), můžete nastavit Váš místní čas.
- Potvrďte "OK"... a měli byste být přihlášeni.Při případných opakovaných potížích s Registrací se nebojte kontaktovat administrátora na tetakurzy@seznam,cz. Nezapomeňte uvést, do kterého oddílu se Vám nedaří zaregistrovat (Obchůdek / Diskuzní fórum / Chat), a Vaše přihlašovací jméno a heslo, které jste zadali.