Dotazy

Problémy s počítačem

Dotaz:
Prosím o radu a pomoc, trvá to asi 5 týdnů, kdy jsem zjistila, že když pracuji s jakýmkoli počítačem, odpojí se od internetu, neumím si to vysvětlit. Měla jsem tu už několik odborníků a nenašli chybu. Přitom kolegům se to nestává.
Děje se to i u mého PC doma. Dříve se mi sami zapínali spotřebiče, nebo přestali fungovat jeden po druhém...v telefonu mi hrála zvláštní hudba a psaly se čísla a písmena - sami od sebe. Umíte mi prosím pomoci, nebo podat vysvětlení? DĚKUJI
Mám kurz Reiki, občas někoho léčím i na dálku. Může to mít nějakou souvislost?


Kateřina:
Milá Marie, tohle já dobře znám. Mohla bych na to téma už napsat knihu. Jsem přesvědčená, že je to skutečně o určitých zvýšených vibracích naší bytosti, které se zkrátka s technikou a elektronikou nesnesou.
Jedinou pomocí, kterou znám je, že se pokuste si s každým přístrojem na sebe zvykat pomalu a postupně a i když to vypadá divě, klidně s ním mluvte. vnímejte ho jako jinou bytost, se kterou se potřebujete skamarádit. I věci mají svou duši. A mám vyzkoušeno, že to funguje. Po čase si zvyknou. pro jistotu jsem Vám ještě vyčistila váš byt, protože některé jevy mohou způsobovat i bloudící duchovní bytosti. Ale jinak je to skutečně o tom, že si zkrátka musíme zvyknout moc se na tu techniku nespoléhat.
Krásný sluníčkový den přeje Kateřina
 

« Zpět