Dotazy

Hadí síla

Dotaz:
Ahoj Káťo, mohla bys mi ve zkratce prozradit co je hadí síla? Díky, Mirek.
Kateřina:
Hadí síla je maximálně silný proud energie, který propojuje Zemi a nejvyšší úroveň a v případě jejího otevření probíhá člověku míchou skrze páteř.Stává se tomu spontánně u lidí, kteří došli velmi vysoké duchovní úrovně a nebo uměle u těch, kteří cvičili určitá cvičení, či byli za tímto účelem zasvěceni a byla jim tato síla otevřena. To se dříve dělalo třeba ve starém Egyptě. Pokud je ale tahle síla otevřena jakkoli uměle nebo předčasně, hrozí zde pro člověka veliké nebezpečí. Neboť není-li na to adept duchovně připraven, (tedy pokud nedosáhl určité k tomu nezbytné úrovně), může na to doplatit životem. Což se v Egyptě nezřídka dělo. Přesto do toho lidi šli. Neboť jim tohle energetické napojení velmi imponovalo. Mohlo je navždy spojit s nejvyšší úrovní. Proto si myslím, že knihy, které slibují člověku že ho dovedou k otevření hadí síly jsou sakramentsky nebezpečné.

Dotaz:
Milá Kateřino, chtěla bych si koupit literaturu o "hadí síle", pokud mi můžete poradit a doporučit nějakou konkrétní knihu, budu moc ráda.

Kateřina:
Já ti žádnou knihu nedoporučím,v první řadě žádnou opravdu dobrou a bezpečnou neznám a také proto, že příliš nesouhlasím s otevíráním hadí síly umělou cestou. Věř mi, že je to příliš nebezpečné. Jakmile nastane ta pravá chvíle, otevře se přirozeně a sama.
 

« Zpět