Dotazy

Síla myšlenky

Dotaz:
Chtěla jsem Vám poděkovat za Vaši pomoc, protože ty problémy skutečně
ustaly. Zajímalo by mne však, jak je možné, že jste vyčistila můj byt,
ačkoliv se vůbec neznáme a nikdy jsme se nesetkaly? Lucka
Kateřina:
Pracuji mentálně. Tedy pomocí síly myšlenky. Myšlenku neomezuje čas ani prostor a přesto má největší sílu ze všeho, co známe. Myšlenkou je možné tvořit cokoli. Lidé silou myšlenky pracují nevědomě. A tvoří si tak většinou to, co nechtějí a čeho se vlastně dávno bojí. Jediný rozdíl je, že já pracuji s myšlenkou vědomě.A tak mohu tvořit to, co chci. A to ale dokáže každý. Jenom si to připustit.


Dotaz:
Dobrý den, úplnou náhodou jsem narazila na vaše úžasné stránky. Mám na Vás je jeden dotaz - opravdu lze pomoci lidem takto na dálku, aniž byste je znala? Já mám jednoho znamého, který se zabývá něčím podobným jako vy a když potřebuji je schopný mi poslat energii. Věřím těmto věcem, ale spíše mě zajímá jak je možné takto na dálku neznámým lidem pomoci? Moc vám děkuji za odpověď. hezký den

Kateřina:
Já využívám síly myšlenky. Je silnější než cokoli jiného. A myšlenka nezná prostor ani čas. Proto když se na někoho zaměřím, mohu se na něj napojit na dálku a řešit a tvořit cokoli silou své myšlenky. Není to tedy zdaleka jen o posílání energie. Pokud toho člověka neznám, stačí mi jeho jméno a datum narození, nebo fotka, či jiná podobná identifikace. To k napojení na tu určitou bytost stačí. V mnoha případech je to daleko účinnější, nežli když mám toho člověka u sebe. Mé soustředění a koncentrace může být o to větší, mám-li na to absolutní klid. Proto pracuji raději na dálku. Potvrzením, že to funguje, je pro mne jejich úleva. A úplně největším důkazem je pro mne, když se to týká malých dětí, u kterých je vyloučeno jakékoli psychické placebo.
 

« Zpět