Kdo jsou

Křišťálové děti

Poslední dobou se objevují informace o tom, že se objevují také tzv. "křišťálové děti" a "smaragdové děti" ap.

Testovala jsem tuhle problematiku a dospěla jsem k názoru, že Křišťálové děti jsou tytéž děti, jako indigové, rozdíl je pouze v tom, že již vědomě nastoupili na svou cestu, svůj úkol již znají a pracují na něm. Svých schopností tedy již vědomě využívají. Tedy již nehledají, nepochybují, ale přímo tvoří.
Nejsem přílišným příznivcem jakéhokoli "kastování" dětí, které je indigové, které křišťálové ap. Myslím, že to celé pouze rozviřují rodiče, které by rádi měli výjímečné děti.
Můj názor je, že každé dítě je výjimečné. A ať už je nebo není indigové od narození, všichni máme v této době stejný cíl...proto všechny děti je třeba vychovávat jako indigové. Ve všech lidech, kteří jsou právě inkarnováni na naší planetě dřímají schopnosti. Jde jen o to, nakolik tohle připustíme a uvědomíme si, že je jen na nás, zda jich využijem a nebo ne.
Nepřeceňujte tedy zjištění: Mé dítě je indigo! ....Všedchny děti narozené do této doby jsou indigo a pokud se tak nenarodily, není to podstatné. Naší výchovou a prací na sobě mají za úkol dosáhnout stejné úrovně, jako všichni ostatní, kteří v nastávající době mají žít.
 

« Zpět