Kdo jsou

Indigová barva aury

Kdo neví, co je indigo….je to barva asi jako má inkoust. V auře každého člověka se odráží jeho duchovní vědomí. Podle její základní barvy je tedy možné poznat, na jakém duchovním vývojovém stupni se kdo právě nachází.
Indigová barva je známkou poměrně velmi vysokých duchovních bytostí. Například modrou indigovou barvu vyzařuje u každého člověka šestá čakra, tedy energetické centrum, kterému říkáme "třetí oko", sídlo naší intuice.

Ale pozor prosím. Nezaměňujte základní barvu aury s odrazem barev jednotlivých čaker! Zatímco základní barva se během života obvykle nemění, okolo každého člověka je ještě velké spektrum barev, které odráží jeho okamžitý psychický i fyzický stav.

Myslím ale, že se význam barvy aury obecně značně přeceňuje.
Vůbec není pro váš život důležité, jakou máte základní barvu své aury. Doba, do které jsme se narodili je taková, že každý z nás by měl na sobě pracovat stejně. Ať je indigo a nebo ne. Protože nás čekají veliké změny. Tak, jak to popisuji na Věk vodnáře. A je opravdu naprosto jedno, jakou máte auru. Tuhle dobu zvládne jen ten, kdo bude uvažovat v souvislostech, utvoří si uvnitř sebe své hodnoty a bude na sobě stále intenzivně pracovat a nebude očekávat, že kdokoli cokoli vyřeší za něj. A toho je schopen každý, kdo se pro to rozhodne, i kdyby jeho aura byla puntíčkovaná.
O indigových dětech píšu na těchto stránkách především proto, abychom je pochopili a vychovávali správným směrem. Mnoho věcí se tím do budoucna urychlí a zjednodušší.
Ale indigoví lidé nejsou "něco víc", než ostatní. Jen mají za sebou delší cestu a více zkušeností. Lidí mají často tendenci tyhle věci o sobě vědět proto, aby hýčkali své ego. Ale věřte, že i kdybyste měli auru modrou jako švestka, ale nepracovali na sobě, bude vám to k ničemu.
Proto se omlouvám všem, ale na dotazy ohledně barvy aury odpovídat už nebudu. Protože mám pocit, že tím často dělám tomu člověku jen medvědí službu. Doufám, že mé důvody pochopíte. Stejně jako nezáleží na barvě pleti, nezáleží ani na barvě aury, ale na tom, jaký je kdo člověk.
 

« Zpět