Kdo jsem?

Minulost

Jmenuji se Kateřina Pokorná a narodila jsem se ve znamení Vodnáře 28. ledna v roce 1967.
Tetou Kateřinou jsem se stala v lednu roku 2002, kdy se začal jednou týdně vysílat můj pořad o esoterice na chebském Rádiu Egrensis, pod názvem Pozitivní Sabat Tety Kateřiny.

Věci "mezi nebem a zemí" mě zajímají spoustu let, ale troufala jsem si to prozradit jenom nejbližším kamarádům. Oni pak způsobili to, že od roku 2001 se to nějak zvrhlo, a začala jsem se věnovat profesionálně výkladu karet a numerologii. V roce 2002 jsem se rozhodla totálně změnit svůj život. Opustila jsem po 15 letech povolání herečky (na které jsem před tím s nadšením 6 let studovala) a stala se naplno psychotroničkou, esoteričkou a pro některé dokonce čarodějkou. Což mé kamarády poněkud vyvedlo z míry, protože až takový zvrat nečekali.

První rok a půl jsem spolupracovala s léčitelem, psychoenergetikem a svým Mistrem Reiki Václavem Vítem. Stala jsem se něco jako jeho asistentkou při jeho přednáškách, výuce základů alternativní medicíny a na kurzech Reiki. Považuji ho za svého Mistra, protože jsem od něj získala nejen spoustu důležitých informací, ale našla jsem vedle něj i tu "svou" cestu. V březnu 2004 jsem se stala Mistrem Reiki a od té doby jsem samostatnou jednotkou.

K divadlu jsem se ale ještě opět vrátila. Vnímala jsem to jako ventil od všech těch trápení, která od lidí každý den slyším. V Západočeském divadle jsem strávila další tři roky. /www.divadlocheb.cz/

Oběma svým láskám jsem se věnovala současně tři roky. K Reiki přibyla Shamballa a já postupně začala vnímat svět i svůj život jinak...

Pocítila jsem potřebu daleko zásadnější změny. Intenzivně jsem vnímala, že je třeba více se věnovat sobě, svému vnitřnímu světu. Chyběl mi každodenní kontakt s přírodou, čas a prostor pro meditace.

A tak jsem opustila Čechy západní a přemístila se do jižních Čech, které miluji a jejich energie mi s tím, co cítím, naprosto ladí. Malá vesnička a zahrada splňující všechny mé touhy a potřeby. A oním potřebným ventilem od duševní činnosti je v tuto chvíli pro mne hromada manuální práce... :-)
A kamarádi? Jezdí za mnou a pomáhají mi. :-)
 

« Zpět