Kdo jsem?

Budoucnost

Mým cílem je cesta. Osvícení je nádherná věc, když při tom člověk dokáže stát pevně nohama na zemi. Žijeme teď a tady.

29.8.2021
Milí přátelé,
po delší zralé úvaze jsem se rozhodla ukončit svou praxi jako Teta Kateřina. Nemám tedy už v plánu dělat žádné další kurzy a semináře.

Přestala jsem mít potřebu o všech těch věcech mezi nebem a zemí prostě hovořit, či dokonce sobě nebo druhým něco dokazovat nebo radit. Jsem přesvědčená, že pokud někdo hledá odpovědi, tuhle teorii může dnes načerpat kdekoli. A že žádná teorie nikomu nenahradí vlastní zkušenosti a osobní prožitek v praxi.

Tomuto oboru jsem se věnovala bezmála 20 let, během kterých jsem se při všech těch setkáních s vámi i já sama neustále vyvíjela a formovala. A nyní jsem dospěla do okamžiku, kdy cítím, že je čas tuto etapu definitivně ukončit a prostě žít tak, jak to já sama cítím. Svou prostou existencí šířit mezi lidmi ve svém okruhu porozumění, respekt a lásku. V praxi a v každodenním obyčejném životě. To mi dělá radost, to mě naplňuje a dělá šťastnou.

Konečně mohu prohlásit: Naučila jsem se mít se ráda. A tak dělám to, co dělá dobře mně. A vnímám, že to vnitřní světlo, které šťastný a sám se sebou vyrovnaný člověk vyzařuje, když tu prostě jenom je, může tomu celku pomoci posvítit na cestu daleko více a smysluplněji.

Věřím, že mé rozhodnutí pochopíte. Stránky Tety Kateřiny i se všemi informacemi zde samozřejmě prozatím ponechávám pro všechny, kdo si v nich bude chtít počíst. A přeji vám všem na vaší cestě hodně světla, vzájemného respektu a porozumění.

Vaše Kateřina
 

« Zpět