Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je čtv, 28 bře 2024, 11:47

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 38 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Zkušenosti se SH
PříspěvekNapsal: úte, 06 říj 2009, 16:08 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte, 06 říj 2009, 15:39
Příspěvky: 32
Ahojky lidičky,mám po SH dva dny a cítím se výborně,včera jsem zkoušela předávat a byla to síla,pouze nevím jestli postupovat jako u Reiki,přikládat ruce na nemocné místo a nechat energii doproudit,poradíte mě prosím? Díky

_________________
,,Když něco chceš,celý Vesmír se spojí,abys své přání uskutečnil...!"


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenosti se SH
PříspěvekNapsal: úte, 06 říj 2009, 16:18 
Věruško :sunny: vítej :hi: :love3: , ty jsi nedostala manuál?


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenosti se SH
PříspěvekNapsal: úte, 06 říj 2009, 17:36 
Offline

Registrován: úte, 20 led 2009, 22:25
Příspěvky: 16
Věruško, měla bys dostat manuál od mistra, který tě zasvěcoval, v něm je vše popsáno. Léčí se i přikládáním rukou .... :hello:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenosti se SH
PříspěvekNapsal: úte, 06 říj 2009, 18:52 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte, 06 říj 2009, 15:39
Příspěvky: 32
Děkuji za odpovědi,manuál jsem dostala ale je tam málo informací,polohy pouze na hlavu,tak jsem nevěděla zda můžu přikládat ruce i jinam a nebo zda si SH sama najde místo,kde je třeba léčit.

_________________
,,Když něco chceš,celý Vesmír se spojí,abys své přání uskutečnil...!"


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenosti se SH
PříspěvekNapsal: stř, 07 říj 2009, 13:49 
Offline

Registrován: čtv, 29 led 2009, 8:18
Příspěvky: 7
Ahoj,
po zasveceni SH jsem dostala tez manual a je tam pouze prikladani rukou na hlavu, nic jineho :sad:
Pouzivam tuto metodu a funguje to na cele telo :thumbleft:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenosti se SH
PříspěvekNapsal: stř, 07 říj 2009, 16:08 
Offline

Registrován: úte, 20 led 2009, 22:25
Příspěvky: 16
V manuálu přikládání rukou není, to je pravda, ale jde to i tak ... :sunny: :hello:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenosti se SH
PříspěvekNapsal: stř, 07 říj 2009, 16:35 
Léčení s Shamballa 1024 je, na rozdíl od klasic. reiki, velmi jednoduché a krátké ( i jen 5 min. ) . Ruce se nepřikládají přímo na tělo, ale nechávají se několik cm od těla ( reiki se pouští do Světelného těla ) ...při léčení s SH1024 spolupracujeme s Nanebevzatými mistry, s učením Já Jsem a samozřejmě je její součástí i reiki...
Po zasvěcení do SH1024 jsem byla nadšená, že se nemusím otlapkávat hodinu jako u reiki :yahoo: ale pak jsem zase začala mít pocit, že je to nějak málo a tak jsem se taky otlapkávala s SH1024 stejně jako s klasic. reiki, ale to je, dle mé zkušenosti, jen pocit, že je to málo..s SH1024 prostě "stačí" třeba jen těch 5 minut, nic nevkládat a vše nechat na Nejvyšším a jeho pomocnících, oni už vědí, co a jak :thumb:
Já jsem třeba ten tip člověka, kterého, když někdo hladí po Světelném těle, tak se může uřechtat, jak mě to krásně lehtá a jak moc nádherné to je... :lol: :love5: ...takže se dá použít úžasně pro ty, kteří nemají rádi, když je někdo otlapkává, když se jich někdo přímo dotýká (a nebo, když nevydrží ležet hodinu a nebo má třeba nějaké fyzické problémy a jeho stav mu nedovoluje být hodinu v nějaké stejné poloze )........což jde samozřejmě i s reiki, člověk se nemusí druhého člověka přímo dotýkat, když to tak má položené...ráda si s tím hraju a schválně dávám při klasic,. reiki od těla, protože tu úžasnou energii cítím nesmírně silně...prostě jak kdy a jak s kým... :angel3:
Míla, který SH1024 channelloval to předává tak, jak mu postup přišel, ale jsem přesvědčená, že každý se má řídit tím, co jemu samotnému k tomuto systému příjde...přijímat svou vlastní inspiraci...jen, aby to pak už ale zase nebylo úplně něco jiného :dunno: :razz:
S Láskou Ivanka :hi: :love3: :sunny:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenosti se SH
PříspěvekNapsal: stř, 07 říj 2009, 16:37 
...a ještě něco...SH1024 léčí tak dlouho, jak je třeba...takže hodinové ošetření jako u klasic reiki třeba není...po ukončení, tak, jak říká manuál, prostě probíhá léčení dál...třeba ještě několi dnů... :hi:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenosti se SH
PříspěvekNapsal: stř, 07 říj 2009, 17:15 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte, 06 říj 2009, 15:39
Příspěvky: 32
Zlatíčka moje milovaný,moc děkuji za zprávičky,jsem o něco jistějí,žřejmě vše moc řeším vědomě a měla bych se nechat vést a věřit své intuici,no...musím na sobě zapracovat,ještě jednou děkuji a přeji nádherný den. V. :sun:

_________________
,,Když něco chceš,celý Vesmír se spojí,abys své přání uskutečnil...!"


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenosti se SH
PříspěvekNapsal: stř, 07 říj 2009, 18:22 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte, 20 led 2009, 22:21
Příspěvky: 703
Bydliště: Praha
Já po zasvěcení do Sh. nedostala žádný manuál a když jsem se zeptala, jakým způsobem se to má dělat, podobně, jako se ptá Věrka, bylo mi řečeno..zkus to tak i onak a co se ti bude víc zamlouvat nebo zdát jako lepší, to používej... :green: Takže asi tak, jak píše Ivanka, každý může mít svůj oblíbený způsob a na Sh. mi právě také vyhovuje, že není třeba hodiny působit, stačí pár minut.. :wink: :sunny: :hello:

_________________
Tady a teď...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 38 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz