Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je pát, 29 bře 2024, 1:46

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: DÁŠA
PříspěvekNapsal: pon, 14 lis 2011, 18:09 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned, 01 srp 2010, 9:19
Příspěvky: 53
Michale a kdepak i máš? :shock:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: DÁŠA
PříspěvekNapsal: pon, 14 lis 2011, 18:37 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned, 01 srp 2010, 9:19
Příspěvky: 53
Tak, za chvíli se stěhuji a začíná zase další etapa mého putování. :walk: Musela jsem změnit bydlení kvůli financím, nemám jisté příjmy a jen občas, takže z garsonky jdu už zase po dlooooouhé době do spolubydlení. ještě se s tím trochu peru, to víte nechci to pustit :crybaby: , ale jelikož vím, že nic se neděje náhodou, přijímám toto vše s pokorou. Akorát si připadám občas jak nasazený voják.... :lol:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: DÁŠA
PříspěvekNapsal: úte, 15 lis 2011, 0:09 
Dáša píše:
Ahoj Elen :hi: Každý má tu možnost...úplně každý... :love3: Ale je fakt , že už jsem se na Swámiho Vishvanandu nějaký rok připravovala, nepouštělo mě to k němu....bála jsem se ho....on znázorňuje ty muže, které jsem si řešila ale v mnohonásobně větší podobě...měla jsem z něho strach.... a to občas i tam. Protože se mi tam otvíraly ty staré věci. Ale já vím, že se to srovná. Tam je ztělesněná opravdu velká síla, kterou jsem doposud na vlastní kůži nepoznala. Přečti si o něm něco a uvidíš jak bude působit na tebe......
Ahoj Dáši :sunny: , já bych se asi bála těch energií, co se mnou provedou :blush: a také toho, že anglicky moc neumím. :bang:


Dáša píše:
Přibližně takto vypadá atmosféra při daršanech se Swámim......

http://www.youtube.com/watch?v=8ovwu5vQLdg
Asi hodně zkresluje, že to není na živo. Jde z toho videjka hezká energie, ale spíš jakoby z toho zpěvu a z těch lidí. Koukala jsem i na jiná videa Swámiho, ale přímo z něj jsem nějak necítila nic.
Shlédla jsem i jeho rozhovor s Alžbětou :help: , a potěšilo mě, že není nutné číst knihy. :skippy: :thumbright:


Dáša píše:
Tak, za chvíli se stěhuji a začíná zase další etapa mého putování. :walk: Musela jsem změnit bydlení kvůli financím, nemám jisté příjmy a jen občas, takže z garsonky jdu už zase po dlooooouhé době do spolubydlení. ještě se s tím trochu peru, to víte nechci to pustit :crybaby: , ale jelikož vím, že nic se neděje náhodou, přijímám toto vše s pokorou. Akorát si připadám občas jak nasazený voják.... :lol:
Hodně síly při stěhování, posílám mentální podporu :littlean: . Třeba to bude víc než bezva. :sunny: :flower:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: DÁŠA
PříspěvekNapsal: stř, 16 lis 2011, 21:35 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned, 01 srp 2010, 9:19
Příspěvky: 53
Jojo, moje řeč.... :lol:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: DÁŠA
PříspěvekNapsal: stř, 21 pro 2011, 0:31 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned, 01 srp 2010, 9:19
Příspěvky: 53
Jé děkuji Elenko a všem.... :love1: jsem tak unavená, že už ani nevidím...mějte se všichni jen dobře, napíšu nějaké moudro :joker: :king: až se zmátožím.... :hi:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: DÁŠA
PříspěvekNapsal: úte, 10 lis 2020, 23:44 
Offline

Registrován: pon, 15 črc 2019, 14:04
Příspěvky: 13
Taky jsem to před rokem řešila, už mě nebavilo pořád řešit placení něčeho, co není ani moje. Tak když jsem v práci dostala smlouvu na dobu neurčitou tak jsem si byla zažádat o hypotéku a sehnala si podobné vlastní bydlení, a teď platím úvěr míň, než měsíční nájem, takže mi zbyde i víc peněz a dokážu i něco našetřit a na zábavu.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz