Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je čtv, 28 bře 2024, 16:03

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: jak komunikovat s andilky
PříspěvekNapsal: čtv, 13 srp 2009, 12:57 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv, 22 led 2009, 22:22
Příspěvky: 18
Bydliště: Praha
Ahojky, moc hezké téma:-) Já se stotožňuji s názorem Mufinky, také komunikuji i vidím andílky, ale opravdu občas táhnu i nižší energie, a je to někdy pěkný kolotoč:-) Ale setkání s anděly je vždy nezapomenutelné.

_________________
Vše co je nám na světě drahé, je vlastně část našeho života a pravého já:-)

www.angelsworld.wbs.cz


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: jak komunikovat s andilky
PříspěvekNapsal: stř, 30 zář 2009, 20:20 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv, 10 zář 2009, 17:10
Příspěvky: 21
Bydliště: Teplice
Mám tu novou a velice zajímavou zkušenost, která se mi dnes přihodila (ikdyž asi pro někoho nebude ničím novým :lol: :skippy: ) :color:
Na tělocviku jsme dnes běhali běh na 1500 metrů. Leč se zdráhavostí, musím napsat, že běhání nikdy nebyla má silná stránka - a co teprve vytrvalostní běh :blush: :laughing: . A dnes nám zrovna naše paní učitelka, co nás učí na TV, minutu před zvoněním řekla, že dnes je dokonalé počasí pro běh na 1500, doslova jsem byla psychicky na dně! Věděla jsem totiž, co mě zase čeká za utpení! :crybaby: :laughing2: .
Pamatuji si, že vždy, když jsme tento běh dělali, byla jsem vyčerpaná, protože jsem se snažila a stejně jsem nakonec měla skoro nejhorší čas ze třídy. A ještě navíc ten otravný pocit, o tom bych mohla vyprávět... každá vteřina je učiněný boj :cryin: :tongue: a je to hrozně zdlouhavé...
No a než jsem měla běžet, tak stačilo, abych požádala svého andílka o pomoc - a sice jsem nakonec zase byla nejhorší, ale uteklo to mnohem rychleji, než za celou mou praxi a ještě mě nohy ani tak nebolely!(no však, ono to zítra přijde :help: ) :laughing: :laughing: :laughing: .
Tím jenom chci říct, že andělé tu opravdu jsou. Všude mezi námi a čekají jen na to, kdy je o pomoc požádáme :angel4: :angel2: :angel4: .
A já mám ty své opravdu moc ráda :color: . Ale jak určitě všichni víme, abychom se různými životními zkouškami prokousali, nemůžeme vždy spoléhat na "svou vyšší moc" , že? :angel1: ...
:flower: :flower: :flower: Ale i já přiznávám, jejich přítomnost opravdu miluji :flower: :flower: :flower:
:love3: Hih...

_________________
~ Vše je LÁSKOU, Láska je VŠÍM ~
Srdce a Láska jsou jako místnost a Světlo. Čím více jsou dveře místnosti přivřené, tím méně tam proniká Světla. Čím více je srdce otevřené, tím více tam pronikne Lásky...
Obrázek
www.alchemi-pise.blog.cz


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: jak komunikovat s andilky
PříspěvekNapsal: čtv, 01 říj 2009, 11:11 
Offline

Registrován: čtv, 22 led 2009, 18:58
Příspěvky: 4
Bydliště: Zlín
Mně se taky nedávno stala velmi milá příhoda s mými andílky :love4:

Když jsem se ve škole přesouvala z učebny do učebny, nechala jsem někde desky s novou učebnicí němčiny a s dalšími učebnicemi a sešity. Byla jsem se podívat všude, kde jsme ten den byli a taky jsem byla z aučiteli, ale nic. Jen jednoho učitele jsem nenašla. Prosila jsem andílky, aby mi pomohli je najít. Bála jsem se, že se někomu mé učebnice hodili.
Den uběhl a mé věci nikde. Šla jsem ze školy a potkala jsem učitele, kterého jsem nemohla v kabinetě zastihnout, ale ten o mých deskách nevěděl, ale "náhodou" se s ním bavil učitel, který ty desky někde viděl a tak jsem se s učebnicemi štastně shledala :yahoo:
.
:littlean: :littlean: :littlean: :love4:
Mám vás ráda :sunny:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: jak komunikovat s andilky
PříspěvekNapsal: sob, 30 led 2010, 10:06 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon, 16 bře 2009, 21:52
Příspěvky: 13
Bydliště: Bruntál
Ano, mám pocit, že se andílci v těchto zdánlivě malinkatých záležitostech vyžívají, považuji to za takové jejich mazlení a náma.

Všímejte si těchto jejich činů, jsou překrásné.

_________________
Děkuji Ti REIKI, jsi úžasné - Reiki 1, 2
Už mám taky svého DRAKA
http://www.sspv-renova-ops.cz/clanky/6


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: jak komunikovat s andilky
PříspěvekNapsal: sob, 30 led 2010, 14:53 
t-mustang to jsi napsal tak krásně :color:

Alchemi, i když jsem byla úžasná sportovní gymnastka....běh 1500 m pro mě byl celoškolní hrůza....a k údivu všem jsem byla vždy a zase poslední.....dnes se tomu směju :laughing: ale ty stresy před tím jsem měla jako ty....jen jsem ještě nevěděla, že můžu poprosti andílky :angel3: :angel3: :angel3: :thumbright: :thumbright: :thumbright: :yahoo: :yahoo: :yahoo:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: jak komunikovat s andilky
PříspěvekNapsal: ned, 22 srp 2010, 19:29 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát, 23 led 2009, 13:51
Příspěvky: 99
Bydliště: Domažlice
Ahojky sluníčka existuje nějaký návod jak vidět andílky já bych moc chtěla ale pořád nic


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: jak komunikovat s andilky
PříspěvekNapsal: ned, 22 srp 2010, 19:41 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte, 20 led 2009, 20:54
Příspěvky: 101
Bydliště: Hrusice, osada Vlčí halíř
Milá Kouzelnice, takový nějaký univerzální návod neexistuje, každý to má jinak, někdo cítí přítomnost andělů vizuálně, někdo pocity, jiný jako intuice...a tak dál,nelze to vyjmenovat, ale vždy je vše správně. Důležitá věc pro navázání kontaktu s anděli a jemnohnotnými bytostmi je přiznání existence vlastní duše...no..pak..je to jízda, stačí jen požádat a je to.. :wink: :smile:Jejda ! Že by to byl ten návod ? Ufuf , fakt nevím :shock: , no ale, vysílám... :love5:

_________________
Netrap se tím co si o tobě myslí druzí, ti mají plnou hlavu toho, co si o nich myslíš ty !
Miluji, tedy jsem...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: jak komunikovat s andilky
PříspěvekNapsal: úte, 24 srp 2010, 22:14 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned, 22 srp 2010, 18:51
Příspěvky: 1
Bydliště: Plzeňsko
Ahoj, já jsem se naučila prosit andílky úplně obyčejně, ale nikdy za to nezapomenu pořádně poděkovat...prosím o maličkosti, jako je místo na parkování apod...důležité je, aby ta prosbička byla upřímná a nikomu neuškodila a taky záleží na formulaci : nepoužívat slůvka "ať" a budoucí čas apod...takže místo : "ať mám kde zaparkovat" - říkám: "prosím o volné místo..."
Je zbytečné recitovat složitou motlitbu, která nejde ze srdíčka...andílkové pomohou rádi i když poprosíš obyčejně

_________________
"...Jsem dítě Nebes a dcera Země, jsem Oheň, Voda, Vzduch i Země. Tohle všechno je ve mně a tohle všechno jsem Já. Jsem sama a přeci jsme mnozí spojení v jedno. Vítej Lásko, vítej Světlo. Jen pomysli a moje srdce bude slyšet..."


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: jak komunikovat s andilky
PříspěvekNapsal: stř, 25 srp 2010, 22:42 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte, 20 led 2009, 22:50
Příspěvky: 5
Děkuji Andělům a dalším Bytostem Světla za jejich neustálou přítomnost, pomoc a ochranu. :bend: :love5: :littlean: A všem doporučuji si přečíst nádhernou knihu ANDĚLÉ V MÝCH VLASECH. Asi znáte, ale přesto to sem dávám k tématu :wink: :hi: :read:

_________________
RADOST MI PŘINÁŠÍ VĚDOMÍ, ŽE VŠE SE DÁ VYŘEŠIT/ZLEPŠIT - JE K TOMU ZAPOTŘEBÍ CESTY LÁSKY, POZITIVNÍHO MYŠLENÍ A RESPEKTOVÁNÍ VESMÍRNÝCH ZÁKONŮ. DÍKY ZA TOTO POZNÁNÍ. A DĚKUJI ANDĚLŮM A BOHU ZA JEJICH BEZPODMÍNEČNOU LÁSKU, KTEROU TAK MOC POCIŤUJI.
http://www.harmonyactive.webnode.cz


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: jak komunikovat s andilky
PříspěvekNapsal: čtv, 26 srp 2010, 7:34 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát, 23 led 2009, 8:52
Příspěvky: 10
Bydliště: Děčín
Luly díky, zrovna včera jsem na ni koukala v knihkupectví a uvažovala o koupi, tak tu mám odpověď. :laughing2: :littlean:

_________________
S láskou Monika


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz