Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je čtv, 28 bře 2024, 17:00

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Zkušenost s výživovým poradcem?
PříspěvekNapsal: stř, 01 črc 2020, 11:48 
Offline

Registrován: úte, 10 pro 2019, 9:38
Příspěvky: 6
Dobry den nedaři se mi zhubnout, uz strašnou dobu. Zkoušela jsem všeljaké množšví diet, jak kupovaných tak i domácích. Nevím jestli to nemuze být nahodou vrozené, že se mi nedaří zhubnout, ale vím že doma a sama to nezvládnu. Napadlo mě, že by mi mohl pomoci výživový poradce. Jak s jídelníčkem i se stravou, tak doporucit nějaký adekvátní pohyb k tomu. Našla jsem tuto http://konzultacehubnuti.cz/ mají hodně poboček, takže mi to přijde lepší než dojíždět někam do dálky. Ale spíše mi jde o celkovou zkusenost. Byl jste někdy někdo u výživového poradce? jak to vše probíhá a na kolik to tak vyjde finančně? Pokud by to opravdu mělo fungovat a dalo by mi to i něco do budoucna tak jsem ochotna za to priplatit, ale nechci dávat desetitisíce bez výsledků. Předem děkuji za každou reakci :sun:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenost s výživovým poradcem?
PříspěvekNapsal: pát, 26 úno 2021, 13:54 
Offline

Registrován: čtv, 16 kvě 2019, 10:48
Příspěvky: 5
Vyzivovy poradce je určite dobrá volna ale stoji to dost penez hlavně když ho chce človek navštevovat delší dobu. Za mě je nejlepsi volba koupena dieta.. me se osvedcila ketonova dieta, drzela jsem 2 mesice a fungovala jen si ted musim stale trochu hlídat jídelnicek. Treba vam pomuze tohle srovnani diet na hubnuti https://ifarmacie.cz/pripravky-hubnuti/


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz