Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je čtv, 28 bře 2024, 13:53

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Vyplavene emoce z karmickych vztahu
PříspěvekNapsal: ned, 11 črc 2021, 20:37 
Offline

Registrován: sob, 13 dub 2013, 16:34
Příspěvky: 4
Dlouho jsem zde nebyla,mozna,ze jsem na tuto stranku zapomnela,az ted pri hledani odpovedi a cesty,kdy jsou pocity a slzy velmi silne jsem si vzpomnela,ze Vase komunita je ta pomoc.A verim ze je to rizene zezhora,nasla jsem rozuzleni.
Jedna se o vec deset a vice let starou,kdy uz ted citim karmicke vztahy tri osob vcetne me,kdy obe dve dnes nejsou mezi zivymi.Na jednu mam obzvlast silnou,velmi kratkodobou vzpominku,kdy citim,ze jsme nezapocali vztah i prestoze tam byla spriznenost,osud tomu chtel.Jeho smrt me extremne zasahla jiz v dobe,kdy jsem mela svuj zivot jinde a doletela ke me ta zprava.Uplynulo 10 let,vec jsem evidentne spis ututlala nezli zapomnela a nechala byt jelikoz nyni po novoluni v raku se mi veskere vzpominky vraci(tim je mysleno "hloupych" par hodin vzpominek) ktere mi ovlivnuji veskere citeni.Extreme brecim a neco me nuti jit za nima na hrbitov z cech na moravu(kvuli uzavreni?Proc investovat za dopravu?Co me tam tahne?On?Bojim se. Vec se ma tak,ze zrejme s nim potrebuji hovorit,treba mi ma co sdelit,je to vazne silne a stare.Mate nekdo dar a um se spojit?Byla bych Vam nesmirne vdecna za odlehceni meho ziti.Jmeno dotycneho David Lamr +21.2 2011
email Dokoupilova4@seznam.cz :angel4:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vyplavene emoce z karmickych vztahu
PříspěvekNapsal: čtv, 15 črc 2021, 1:16 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř, 25 úno 2009, 11:43
Příspěvky: 104
Bydliště: Guildford (temp)
Prvne, ahoj.
Zadruhe - mam pocit, ze nic neumim a vubec nic nevim. Hledal jsem vic jak pul zivota nejake odpovedi a kdyz jsem neco nasel, neco s cim jsem vnitrne souznel a rezonoval, casem se to jednoduse ukazalo jen jako informace a nic vic. Informace, ve kterou jsem musel mit "viru" nikoliv "porozumeni".
Jinymi slovy, jak monozi rikaji a ukazuji co vse dokazi...mam dojem, ze jde jen o pocity, ale ne o neco, ceho bych se mohl chytit. Pevne chytit a drzet tak, abych znalost, informaci mohl dal prakticky pouzit.
Nicmene, neco tu jest a nelze to poprit. Je to jakasi pravda, kterou muzeme potlacovat, zapirat, schovavat, potirat, zamlcovat, ignorovat....lec vse na tom stoji, takze at delame co delame, pravda bude stale jen jedna a nakonec stejne vyplave na povrch.
Asi jako s touto celou takzvanou pandemii. I kdyby se tem, kteri tahaji za provazky, podarilo vse potlacit a ututlat a dosahnout svych neuveritelne doslova zlych cilu... pravda vyplave na povrch...zivot se neridi lidskymi zakony a cemu lidi veri, ale uplne jinymi a ve vysledku bud uvidime zkazu, bolest, utrpeni a nebo radost, zkvetani, rust atd. Uvidime. Kazdopadne do toho nepocitam pouze lidske bytosti ale vsechno.
Coz jsem trosku odbocil, lec je to aktualni a je videt, ze vetsina lidi se opravdu necha lehce ovlivnit a manipulovat. Takze je to takove male varovani, abyste zvazili komu verit.

A ted vice konkretne k tomuto prispevku.
Neco tu je. Uz dlouho jsem tu nebyl. Sem tam sem nahlednu a vzdy vidim jen hromadu spamu od ruznych botu (pocitacem rizenych algoritmu sirici reklamu a jine nesmysly) a nevidim zadnou aktivitu tak zase jdu pryc. Ted tu vidim mene "kobercovych" spam naletu, ale jsou tu stale ony, vetsinou anglicky psane, reklamni spamy vseho druhu...ale zahledl jsem tento prispevek a vidim hned, ze se nejedna o spam a tak si jej okamzite ctu.
Muzu pomoci? No, asi nemohu, kterak jsem uvedl v uvodu :-) Ale zaujal mne datum. 21.2. Datum narozeni meho syna...ackoliv o 4 roky pozdeji.
Z tohoto pohledu, nahody jsou jen jakasi vlakna Vesmiru majici svuj rad, jsem se rozhodl reagovat.
Ve svem zivote jsem mel taktez jednu da se rici az karmickou znamost. Stale zije a je spokojena :-) Ale z dnesniho pohledu bych volil pratelstvi nez partnerstvi, ktere nakonec nefungovalo a nic nam to nedalo. Prateli jsme zustali i nadale, ale stjne vidim, ze pratelstvi stojici hlavne na pratelstvi se rozviji zcela jinak. Takze ma rada jest, nesnazit se hledat venku...ale uvnitr. Co jsi k dane osobe citila? Dokazes to popsat alepson sama sobe? Muze to byt jakasi cast Tebe, ktera Ti jakoby chybi?
Z mych zkusenosti pozorovanim lidi takto casto lide maji jakysi vnitrni hlas, ktery jim ukazuje cestu...ne byt s nekym, ale ukazat jim cestu, po ktere druha osoba kraci...podivat se kam asi ta cesta vede, jaky je pravdepodobny cil te cesty a jednoduse zhodnotit nasi soucasnou cestu.
Priklad: dejme tomu programator, neni nikterak skvely ale jde mu to a venuje se tomu, pracuje v danem oboru, ma v podstate normalni zivot, v nemz mu nic nechybi... a nahle potka osobu ve svem zivote, ke ktere citi silne pouto. Nevi proc, ale citi to. (Lide pak casto pletou si tento pocit s laskou k dane osobe a proste po ni touzi vic a vic...predstavy se pak dle toho upravuji...). Poznavanim dane osoby zjisti, ze dotycna osoba se venuje umeni, ma rada abstraktni veci, kreativitu atd. Programatorovi mozna tato osoba prisla jen rici, ze jeho opravdova cesta nejsou pocitace ale mozna prave umeni..mozna malovat obrazy, mozna psat knihy, vyjadrit sve myslenky kreativne a predat dale....casto napovi detstvi. Co nas bavilo v detstvi nejvice, pripadne co nam slo v detstvi nejvic. Nebo co nas v detsvi nejvic naplnovalo, tesilo. A to jest ta cesta...nakonec by se z tech dvou mohli stat velice dobri pratele, urychlujici si sve cesty vzajemne...a ta cesta navedla by oba k jejich partnerum. Mozna dale na te ceste dojdou k zaveru, ze jsou si vhodnymi partnery navzajem...ale vhodnymi si jsou prave diky te spolecne ceste, bez niz casto dochazi jen k bolestivym zkusenostem.
ALe nemusi byt ta cesta ani spolecna, muze jit opravdu jen o inspiraci...vzpomenuti si kam ze to vlastne MY chceme jit ve svem zivote.
Takze snad to dava trosku smysl.
Nemyslim si, ze Te tam tahne "On".Ale ze Te tam tahne Tvuj vnitrni hlas, abys nasla svou vlastni cestu...a mozna tato soba byla svym zivotem nejblize tomu, co by Te na tu cestu navedlo.

Pokud se vratim ke svemu synu, jeho nejvetsim zajmem jsou brouci :lol: Proste jej fascinuji.
Preji krasny den a doufam, ze se vse vyjasni. :sunny:

PS: hlavne zadny strach, cokoliv co si spojis se strachem muzes rovnou vynechat...tou cestou jit nechces. Pokud se vsak jedna spise o odvahu nez o strach...pak to jest strach z Tvych vlastnich kroku...zda to zvladnes...a to jsou pochybosti, v tom pripade je naopak dobre si jich velice dobre vsimat... ke kazde zmene je treba odvaha ;-)

_________________
... (o:
:o)


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vyplavene emoce z karmickych vztahu
PříspěvekNapsal: čtv, 15 črc 2021, 7:25 
Offline

Registrován: sob, 13 dub 2013, 16:34
Příspěvky: 4
Dobry den,tak Vase odpoved byla obsahla ale cele jsem citila mimo misu. Ten clovek nam jedenkrat pomohl,byl tam naznak zamilovani,jeho zivot jsem vubec neznala,byli jsme spolu 4hodiny a presto se vyplavuji veci po deseti letech jednou za cas a je to vazne silne.Mam urcite astrologicke aspekty,ktere by pochopili skutecne ti,co se tim zabivaji.Jelikoz novoluni uz takovou silu nema,zlepsilo se to,nicmene se to muze opakovat nekdy a nepsala bych zde,kdyby to nebylo vazne tak hluboke,plac,bezesne noci po deseti letech umrti cloveka,ktereho jsem vlastne ani neznala,az me to lakalo na hrbitov...nechapu...ale pro astrology mam obsazen 8.dum a 12 dum a leccos se s tim da spojovat.Samozrejme tyto omacky co pisete vy si mohu myslet taky,chtela jsem vsak odpoved nekoho,kdo dokaze odpovedet pravdu,primo od zdroje,abych se mohla posunout.V tydnu jsem nasla dva mrtve ptaky na chodniku,zemrely pred deseti lety dve osoby,a takova ruzna znameni,ze to karmicke musi byt.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vyplavene emoce z karmickych vztahu
PříspěvekNapsal: pát, 16 črc 2021, 10:19 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř, 25 úno 2009, 11:43
Příspěvky: 104
Bydliště: Guildford (temp)
Tak preji hodne stesti, necht se nekdo, kdo Vam bude schopen odpovedet/poradit/pomoci, najde. A zaroven se omlouvam za tu moji omacku. Preji hezky den

_________________
... (o:
:o)


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vyplavene emoce z karmickych vztahu
PříspěvekNapsal: pát, 16 črc 2021, 10:38 
Offline

Registrován: sob, 13 dub 2013, 16:34
Příspěvky: 4
Dobry den,
Nemelo to nijak zle vyznit. Jen vim, ze je v tom cosi mnohem hlubsiho. S odpovedi uz moc nepocitam.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vyplavene emoce z karmickych vztahu
PříspěvekNapsal: pát, 16 črc 2021, 11:02 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř, 25 úno 2009, 11:43
Příspěvky: 104
Bydliště: Guildford (temp)
Jeden nikdy nevi, hlavne nehazet flintu do zita :thumbright:

_________________
... (o:
:o)


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz