Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je čtv, 28 bře 2024, 12:32

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Žádost o pomoc, při strašení v domě
PříspěvekNapsal: ned, 26 led 2014, 22:57 
Offline

Registrován: ned, 26 led 2014, 22:24
Příspěvky: 1
Dobrý den. Jsem tady nová, dostala jsem tip na tuto stránku od své dobré kamarádky. Potřebovala bych pomoc, poradit. Nedávno jsem si zakoupila časopis-Chvilka pro tebe- Napětí. Moc ráda čtu o věcech mezi nebem a zemí...Ale stalo se něco divného, hned v ten den jsem v noci uslyšela něco jako dupot, myslela jsem, že mamka nahoře chodí, až mě to vzbudilo, všichni kolem spali a jak jsem otvřela oči, viděla jsem nějaké děcko u lůžka, ale v bílé noční košili, Můj syn má pižamo a v té době spal:-(...dneska v noci zase, neotevřela jsem oči, jen jsem slyšela, jak to mluví...myslela jsem, že syn, mělo to jeho hlas, a něco šeptá, ale na konci bylo něco "zabije"...nevím, co předtím...kdyby zas tam bylo to děcko, tak mě trefí, proto jsem ani neotevírala oči...ach jo. není to první "podivnost" v tomto domě...už dávno se samo zapínalo a vypínalo dotekové světlo v obýváku, jen v noci...ráno se tam pak svítilo a nikdo z rodiny tam v noci nebyl. Nebo jsem večer zírala na kytku v květináči a začaly se hýbat listy, jak by tam byl průvan, přitom nebyl...a za chvilku to samo ustalo....nevím, co to způsobuje, co se děje...Bojím se :-(. Moc Vás prosím o pomoc. Hezký den.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o pomoc, při strašení v domě
PříspěvekNapsal: pát, 07 úno 2014, 20:29 
Offline

Registrován: pon, 19 pro 2011, 0:15
Příspěvky: 14
Milá Ljubo,
podle toho, co píšete (na dům jsem se zatím nenapojoval, není to nutné), je skutečně velmi pravděpodobné, že v domě "straší". Projevy pomocí elektrických zařízení jsou typické. Očekával bych také, že v prostorách, kde se pohybuje často, je i citelný chlad a nelze je na rozdíl od jiných místností vytopit na příjemnou teplotu. Nicméně ta dobrá zpráva je, á priori skutečně není třeba propadat panice, i když Vás naprosto chápu, že potkat ducha není žádná atrakce, kterou by si člověk chtěl dopřávat každý den.

Ze zkušenosti však musím říct, že je velmi neobvyklé, že by se duše projevovala akusticky tak aktivně, jak popisujete. Jakýkoli projev na námi vnímatelné úrovni, ať už je to třeba jen zviditelnění nebo znatelné hýbání předměty, je pro duše i další entity velmi energeticky náročný. Zvukově pak entity komunikují mimo námi slyšitelné spektrum na jiných frekvencích, které se sice dají zachytit na přístrojích (možná jste už slyšela pojem EVP), ale z toho jinak nesrozumitelného šumu vyfiltrovat konkrétní slova je velmi složité a technicky náročné. Nicméně generelně akustický projev vyloučit nelze.

Je-li duchem, který se Vám zviditelňuje, dítě, nepředpokládal bych, že samo někoho zabilo ani že chce takto extrémně ublížit Vám nebo rodině. Spíše se Vám snaží naznačit, že samo zemřelo násilnou nebo jinou předčasnou smrtí nebo třeba vidělo násilnou smrt někoho z blízkých, a že žádá o pomoc. A kde je duch dítěte, bývají často i další duše či jiné entity.
Nicméně pokud se tyto bytosti vůči Vám či někomu jinému neprojevily kromě zjevení a zvuků negativně, tj. neubližují (šťouchání, strkání, shazování nádobí, příp. v extrému dušení a paralýza či třeba zapalování ohně v domácnosti - takový případ jsme již řešili!), a není-li Vám komukoli v domácnosti jejich přítomnost jakkoli nepříjemná, není nutné do jejich přítomnosti zasahovat. Nejcitlivější na přítomnost a projevy těchto bytostí jsou děti a zvířata. Pokud by něco bylo v nepořádku, určitě by Vám to sdělily.

Ta špatná zpráva je, že čím víc se budete bát (a strach je bohužel zcela pochopitelný), tím víc se jim ve Vaší přítomnosti bude líbit, protože strachem vydáváte podobně jako např. zlostí nízkovibrační energii, kterou se entity "živí". Pokud Vás entita navštíví, je možno i jen myšlenkou vůči této bytosti sdělit striktní požadavek ve smyslu "žádám tě, odejdi a nech mě/ mou rodinu na pokoji!". Samozřejmě je možno to sdělit i nahlas. Je-li duše vázána ke konkrétnímu místu, bohužel se nedá předpokládat, že se sbalí a odejde, ale mohly by alespoň ustat citelné projevy.

Musím však upozornit na to, že je velmi neradno dělat jakékoli "bezhlavé" odvádění či nedejbože vymýtání. Může se to stát velmi nepříjemným píchnutím do vosího hnízda. Bohužel v dnešní době již původní rituálky s anděly na odvádění duší přestávají být účinné a spíše probudí k aktivitě další entity, které bylo lepší, když se do toho nevrtaly.
Nicméně pokud by Vám přítomnost těchto bytostí začala být skutečně nepříjemná a nežádoucí, a budete to chtít řešit, ozvěte se mi.

Mějte se fajn a přeju hodně štěstí a rozvahy :sunny:

_________________
David
http://www.davidsommer.cz
http://www.energo-mentalni-terapie.cz
david.sommer@email.cz


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz