Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je čtv, 28 bře 2024, 15:21

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: * Co všechno se dá dělat s Reiki II. stupně *
PříspěvekNapsal: stř, 25 úno 2009, 14:27 
Offline

Registrován: úte, 30 pro 2008, 13:11
Příspěvky: 29
Super :thumbleft:
Já si takhle ještě kreslím ZS nad sporák než jdu vařit... to jsou grády! :skippy:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: * Co všechno se dá dělat s Reiki II. stupně *
PříspěvekNapsal: stř, 25 úno 2009, 15:23 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte, 20 led 2009, 20:54
Příspěvky: 101
Bydliště: Hrusice, osada Vlčí halíř
Teda Brid, nad mým sporákem to má grády i bez toho, teda nechci se vytahovat, vařím většinou pro sebe a moc mě to chutná. Vařím s Láskou a používám mantry...Návštěvy si tedy nestěžují.. :wink: !, Když tam dám ZS...to bude nukleární výbuch, nebo něco podobně silného...hihihi...

_________________
Netrap se tím co si o tobě myslí druzí, ti mají plnou hlavu toho, co si o nich myslíš ty !
Miluji, tedy jsem...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: * Co všechno se dá dělat s Reiki II. stupně *
PříspěvekNapsal: stř, 25 úno 2009, 15:37 
Offline

Registrován: úte, 30 pro 2008, 13:11
Příspěvky: 29
Spíš budeš mít brambory uvařený za 3 minuty :lol:
Ne ale fakt... mám elektrickej sporák... sklokeramku. Nastavení teploty mám 0-12... a vařím normálně tak na 6-8 a i na tuhle teplotu voda vaří během 2 minut :green: :green: :green: Co teprve kdybych do toho narvala fotony!!! :upside: :skippy:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: * Co všechno se dá dělat s Reiki II. stupně *
PříspěvekNapsal: stř, 25 úno 2009, 15:45 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte, 20 led 2009, 20:54
Příspěvky: 101
Bydliště: Hrusice, osada Vlčí halíř
No teda fotony jsem tam zatím nenarval. Jsem tak nějak klasik pozemského vaření. No, prostě žádný spěch :wink: mám čas abych tam vložil tu Lásku a mantry... :wink: , fakt ! Při vaření zpívám mantry... čím déle tím lépe... to je pak jídýlko :lol: . no...však mě rozumíte :blush:Hovězí guláš vařím ne méně než čtyři hodiny..přitom stále stále zpívám mantry..I když tedy toto jídlo vařím tak maximálně 2x za rok. A tedy vařím na velmi zastralém sporáku na dřevo, i když mohu na elektrice či plynu...mikrovlnka je velmi vyjímečná, dávám přednost tomu dřevu...jsou tam nějaké jiné vibrace :love5:

_________________
Netrap se tím co si o tobě myslí druzí, ti mají plnou hlavu toho, co si o nich myslíš ty !
Miluji, tedy jsem...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: * Co všechno se dá dělat s Reiki II. stupně *
PříspěvekNapsal: čtv, 26 úno 2009, 20:47 
Offline

Registrován: úte, 20 led 2009, 22:12
Příspěvky: 3
Brid : "4. Pokud potřebujete sami sobě dát hodně rychlou energetickou bombu, požádejte si o Reiki a nakreslete před sebe do prostoru velikánský ZS (+ 3x viz. + 3x mantra)... a pak si do něj prostě stoupněte. Je to taková síla, že to člověka div nezarazí do země. Stačí mi 2 minuty a jsem hyper. (Samozřejmě stejným způsobem lze i s MS.) V obou případech pak doporučuju máchnout do prostoru symbolu rukou, aby se "vyrušil"... kdyby vám to tam zůstalo "viset"... asi nic moc. "

Mám dotaz - tohle a jiné naplnění třeba vody, mýdla je bez DS, jen přímo použiju ZS???
Díky.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: * Co všechno se dá dělat s Reiki II. stupně *
PříspěvekNapsal: pát, 27 úno 2009, 0:26 
Offline

Registrován: úte, 30 pro 2008, 13:11
Příspěvky: 29
Pegy, každý symbol je vlastně takový energetický zářič sám o sobě. Pokud chci sama sebe opravdu rychle dobít, nakreslím si ZS do prostoru a do něj si stoupnu - toť vše (jen připomenu, že to je fakt pecka.. pozor na to :grin: )
Mýdlo mám nabité klasicky, přes poslání na dálku... všem kosmetickým prostředkům ve své koupelně :tongue: Ale občas to, co je nové, nabiju tak, že to vezmu na chvilku do dlaní a dám Reiki... jj, třeba přihodím symbol. To samé pokud si nabíjím vodu ve vaně. DS používám pouze pokud opravdu reálně posílám na dálku... což tady nedělám, protože na to můžu 'sáhnout' :hello:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: * Co všechno se dá dělat s Reiki II. stupně *
PříspěvekNapsal: pát, 27 úno 2009, 19:05 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte, 20 led 2009, 23:17
Příspěvky: 4
Bydliště: Brdy
Marcel píše:
No, prostě žádný spěch :wink: mám čas abych tam vložil tu Lásku a mantry... :wink: , fakt ! Při vaření zpívám mantry... čím déle tím lépe... to je pak jídýlko :lol: . no...však mě rozumíte :blush:Hovězí guláš vařím ne méně než čtyři hodiny..přitom stále stále zpívám mantry..I když tedy toto jídlo vařím tak maximálně 2x za rok. A tedy vařím na velmi zastralém sporáku na dřevo, i když mohu na elektrice či plynu...mikrovlnka je velmi vyjímečná, dávám přednost tomu dřevu...jsou tam nějaké


No tedy, Marcelíčku :wink: ....ten guláš bych někdy chtěla ochutnat..to musí být požitek..vůbec cokoliv, co je s takovou láskou vařené.. :thumbleft:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: * Co všechno se dá dělat s Reiki II. stupně *
PříspěvekNapsal: pon, 31 kvě 2021, 11:07 
Offline

Registrován: pon, 15 črc 2019, 14:04
Příspěvky: 13
Marcel píše:
9) Po práci je důležité vycentrování a uzemnění.
10) Jako uzemnění je vhodná manuální práce, tanec, sex,jídlo a tělesný pohyb a sport. Dopřejte si dostatečné množství spánku.


Musím uznat, že ze všech těch zásad je pro mě konkrétně úplně nejdůležitější ten spánek. Bez něj jsem jen tělo bez duše. Řeším teď spánek hodně, protože moje malá láska mě moc v noci spát nenechá, protože se probouzí tak 10-30x na kojení. Tak přemýšlím, že si pořídím alespoň novou matraci. Nebo už nevím, co mám udělat 0ro to, abych alespoň za těch pár hodinek spánku odpočala.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz