Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je čtv, 28 bře 2024, 19:51

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Indigo generace 92
PříspěvekNapsal: pát, 10 zář 2010, 14:58 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř, 08 zář 2010, 16:55
Příspěvky: 7
netelka píše:
jen nevím, proč by se měli dělit lidi na indigo nebo jiné...zelené, červené...prostě každý jsme originál


El, přesně tak to vnímám i já. Je to Tao, kdo se zaškatulkoval do INDIGO lidí. Pro mě to nemá žádný smysl, jsem indigo, nejsem indigo. :dunno:

Mě postačí vědomí, že JÁ JSEM :angel4:

Samozřejmě mám to taky tak.. Jenže si vybav mojí situaci, kdy jsem to o sobě zjistil. Teď jsem čerstvě na fóru o těchto věcech. Je jasné, že první věc, co budu řešit je tato.. U kafe tohle vážně neřeším.. Pro mě ale má veliký smysl jestli jsem indigo. Pokud ano, pak vše dává smysl..


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Indigo generace 92
PříspěvekNapsal: pát, 10 zář 2010, 15:33 
.
Sašo, Walkiro a Netelko, vaše definice Lásky, jsou vašimi definicemi Lásky, věřím, že právě takhle ji vnímáte a cítíte, já takhle Lásku nevnímám a definici pro to, co vyjadřuje, nemám, což neberu jako nějaký problém. Dokonce bych spíš řekla, že kdybych Lásku vnímala úplně stejně jako vy z vašich slov, pak by to problém byl (nemyslím tím sdílení). A jak jsem psala, jednotná definice Lásky asi není, takže každý může mít svou a může si jí i měnit.
Jinak Nety, jasně, že Láska Je a jak jsi psala, není to vždy jen v hezkých slovech, srdíčkách a smajlících. Taky něco vím (vím ne jako vědět), nepodceňuj mě.

Pro Alexe je to důležité, to, že zjistil, že jsou Indigoví lidé a mě to teď přivedlo k zamyšlení, že i když to rozdělování se mi moc nelíbí (nelíbí se mi hlavně proto, že někteří lidé, to rozdělení používají k tomu, aby okolí ukázali, že jsou něco víc (nemyslím tím Indigové lidi), spíš operují s tím rozdělováním, aby mohli na něco poukazovat, něčeho se chytit a odmítají nějaké společenství všech lidí, chtějí mít jen nějakou určitou nejlépe izolovanou skupinu), a není to pro mě to rozdělování důležité (protože se mě to netýká), je zároveň fakt, že určitá generace je jiná než ta moje, důležitým i pro mě, protože je to jistým způsobem pro ně prostě podstatné a nad tím nelze a ani nechci mávnout rukou. Důležité je, že pro ně osobně v souvislosti s jejich životem, je toto zjištění zásadní, ale ne zásadní pro porovnávání.

:o)


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Indigo generace 92
PříspěvekNapsal: pát, 10 zář 2010, 23:48 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř, 08 zář 2010, 16:55
Příspěvky: 7
Děkuji za zvláštní debatu, to jsem od Vás chtěl :) :native:
Dospěl jsem názorů, že nejspíš indigo nejsem.. Především jsem člověkem.. Podle všeho stejně alternativně smýšlející osůbka jako vy, což mě těší. Přeji mnoho úspěchů a lásky všem. Snad někdy, tam..
Alex :pirate:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Indigo generace 92
PříspěvekNapsal: sob, 11 zář 2010, 17:51 
X


Naposledy upravil Orlation dne čtv, 15 pro 2011, 13:57, celkově upraveno 1

Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Indigo generace 92
PříspěvekNapsal: sob, 11 zář 2010, 18:06 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob, 14 úno 2009, 16:54
Příspěvky: 39
Bydliště: Liberec
a ze všeho nejlepší je modrá provokace :thumbleft:
:hi:

_________________
Nikdo není tak chudý, aby nemohl darovat úsměv :thumbleft:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Indigo generace 92
PříspěvekNapsal: ned, 12 zář 2010, 6:10 
.


Naposledy upravil Nikky dne ned, 16 čer 2013, 8:55, celkově upraveno 1

Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Indigo generace 92
PříspěvekNapsal: sob, 25 zář 2010, 16:49 
Offline

Registrován: ned, 21 úno 2010, 18:33
Příspěvky: 56
Jestli můžu také něčím přispět.Jen mě napadlo to,jak tu píšete,že člověk lásku dokáže vnímat každý jinak.Co když ta láska je ve vás,jenže lidé kolem vás vám nerozumí a vy se uzavíráte do té skulinky,kdy začínáte hledat,pak naleznete,že jste indigo a už víte víc,ale nepomůže to tomu,aby vás ostatní cítili jako lásku.Tak jako je vnímáte vy.Postupně přestáváte vnímat i ostatní jako lásku a už jste ztracení ve svém světě.Tak nezbývá než jim ukazovat co jste a jak na to ,když začnete tvořit výchází z vás něco více než jen dílo vychází z vás světlo jednoduše to co jste vy.Možná přichází den,kdy začnete všichni tvořit,protože budete vědět,že nestačí znát jenom sebe,ale chcete vědět co cítí i ten druhý člověk,jaký je jeho pohled na svět.Vídíte slunce každý den na obloze a přesto je pěkné.Co když v té jednotě je mnohem více než si dokážeme my lidé představit.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Indigo generace 92
PříspěvekNapsal: ned, 26 zář 2010, 6:06 
Offline

Registrován: pon, 12 črc 2010, 17:23
Příspěvky: 5
Lili,to jsi napsala krásně

_________________
Vše je Láskou a Láska je vším..
Naše cesty jsou různé,ale mají společný cíl.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Indigo generace 92
PříspěvekNapsal: pon, 27 zář 2010, 9:59 
Offline

Registrován: ned, 21 úno 2010, 18:33
Příspěvky: 56
Jana150 píše:
Lili,to jsi napsala krásně

Díky . :heart: ..=) ....je to jen zkušenost...=).... :roll:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Indigo generace 92
PříspěvekNapsal: pon, 27 zář 2010, 19:10 
Offline

Registrován: pon, 12 črc 2010, 17:23
Příspěvky: 5
No právě,má také,proto si to živě představuji a zdá se mi to krásné..ještě teď vzpomínám na doby,kdy jsem se uzavírala do sebe a měla pocit že mi nikdo nerozumí :crybaby: ..jednoduše řečeno,hezky napsané :thumbright: :love4:

_________________
Vše je Láskou a Láska je vším..
Naše cesty jsou různé,ale mají společný cíl.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz