Doporučené pořadí kurzů

Který kurz napřed a který po tom?

Často se na mne obracíte se stejným problémem:
Rádi byste u mne absolvovali více kurzů, ale nevíte, jaké je jejich vhodné pořadí, abyste si v tom všem neudělali zmatek a nějak logicky navazovaly.
Proto se Vám pokusím trošku ujasnit, o co ve kterých jde.

Kurzy se zasvěcením do nějakého druhu energie:
Reiki I.stupně
Reiki II.stupně
Reiki III.stupně
Shamballa I.+II.stupně
Shamballa III.stupně
Shamballa IV.stupně
Zasvěcení do energie Slunce
Zasvěcení do energie Luny
Nové energie- možno absolvovat opakovaně

Kurzy, ve kterých předávám důležité informace, ke kterým jsem dospěla a které Vám mohou pomoci na Vaší cestě:
Mentální techniky I

Kurzy, kde se naučíte něco speciálního, cosi navíc, co můžete využívat v praxi pro sebe nebo pro druhé:
Energie a její možnosti
Práce na sobě
Automatická kresba
Věštecké techniky
Bytosti přírody
U seminářů , kde se učí práce s energií bych doporučila napsané pořadí dodržet. Reiki je ideální kurz, kterým je vhodné celou práci na sobě začít. Pro využití práce s energií s jejími maximálními možnostmi, bych k tomu pak přidala ještě Seminář Energie a její možnosti. Pro ty, kdo s energií už pracují, bych doporučila pak jednou za čas opakovat kurz Přijetí Nových energií, na kterém si můžete stáhnout nové energie, které jsou už pro Vás v nejvyšší úrovni k dispozici.

Shamballu doporučuji nejdříve po druhém stupni Reiki a je vhodné, když si ještě před Shamballou zajdete na kurz Mentálních technik. Protože informace, které se tam dozvíte a to, co se tam naučíte, Vám velmi pomohou při práci s přijetím energie Shambally.

Jestli se rozhodnete jít také na Reiki III. stupně, to už záleží jen na Vás. Pro běžnou práci na sobě a pro druhé to nutné není, ale pokud vnímáte svůj úkol tady na Zemi poněkud globálněji a rádi byste pomáhali celému procesu transformace planety a s maximální možnou silou, pak Reiki III doporučuji.

Energie Slunce a Luny je vhodná pro ty, kteří mají za sebou Shamballu IV. stupně a stále jim chybí jakési "docvaknutí". Tyto energie zkrátka dokáží znovu přeskládat již získané informace a Vaši cestu "nově přehodnotit". Tedy novu Vaše bytí přestavět na nových základech.

Pokud si potřebujete vyčistit své bloky a chcete na sobě udělat během jednoho dne veliký kus práce, pak doporučuji kdykoli kurz Práce na sobě.

U dalších seminářů bych doporučila začít Mentálními technikami I. Tam se Vám informace dokonale roztřídí a také se naučíte základům meditace a mentální práce.
Kdy se rozhodnete jít na další semináře už záleží jen na Vašem zájmu a chuti něco nového si přibrat do svého arzenálu. Je tedy úplně jedno, jestli jste už na nějakém semináři byli a nebo ne. Zkrátka můžete si těmito kurzy jen rozšířit své umění a znalosti.

Pokud máte rádi přírodu a rádi a se v ní pohybujete a chcete ji lépe pochopit, pak doporučuji seminář Bytosti přírody.
 

« Zpět