Zajímavosti

Pyramidy

Mým názorem je, že k běžnému používání natož třeba k bydlení pyramidy určeny nejsou, přestože je to dnes v módě. Proč třeba sami Egypťané bydlí v obydlích s rovnou střechou?
A pokud vím, ani v Egyptě nikdy v pyramidě nikdo nebydlel. Také se můžete některých knihách dočíst, že pyramida přitahuje kosmickou nebo vesmírnou energii. Protože energie se dá měřit, já se v tomto případě přikláním k názoru psychoenergetiků, kteří energii v pyramidě a kolem ní měřili a přišli na to, že pyramida je násobič energie zemské a nikoli kosmické. Pyramida dokáže přitáhnout zemskou energii z několikametrového okolí kolem své základny. Asi ve dvou třetinách výšky uvnitř pyramidy se tato energie střetává a vrcholem vychází ven. Takže nejvíce energie není na zemi v pyramidě, tam není totiž energie téměř žádná, ale ta je až skoro pod vrcholem. A rozhodně to není na dlouhý pobyt v takovém energetickém proudu. Za chvíli byste byli vysušeni jako treska, pokud byste tam třeba chtěli spát. Je znám dokonce československý patent na broušení žiletek v pyramidě, který je postaven právě na tomto principu. Žiletka je položena v určitém úhlu a výšce do pyramidky tak, aby prouděním její zemské energie byla žiletka nabroušena. Pyramida se dá také využít v domácnosti, aby se tak brzy nekazilo jídlo. Tady je využito právě toho, že na dně pyramidy není energie žádná, tedy ani bakteriím se tam příliš nedaří.

Rozhodně považuji za nesmyslné pokládat si pyramidy na hlavu nebo pod postel, nebo si do nich lehat při meditaci. Pokud byste chtěli využít energie, kterou pyramida koncentruje, museli byste na vrchol pyramidy umístit kuličku. Tak se energie rozprostře do místnosti okolo vás. Ale jde pořád o energii zemskou. Takže dejte pozor, abyste si pyramidu nepostavili do zdraví škodlivé zóny. Víte, jaká je nejlepší základna domu na bydlení? Kruhová. Protože každý roh nebo úhel v místnosti je energetický zářič. Takže ony ty podle nás primitivní národy, které bydlí v týpí, iglú, nebo kulatých chýších možná vědí o přírodních a vesmírných zákonech daleko víc než my. A možná bychom se od nich měli co naučit.
 

« Zpět