Ověřování informací

Virgule

Proutkařství je metoda, kterou vědecké kruhy sice tak docela neuznávají, ale tolerují ji. Nikdo z vědeckých kruhů totiž ještě nepřišel na lepší, rychlejší a levnější způsob, jak například nalézt pramen vody k vykopání studny nebo najít zdraví škodlivé zóny v bytě. Pokud ovšem takový vědec připustí možnost, že něco takového jako negativní zóna vůbec existuje.
Proutek si můžete vyrobit velmi snadno a jsem přesvědčena, že většině z vás fungovat bude. Není na tom nic záhadného. Proutek, stejně jako kyvadélko je jen velmi praktický způsob, jak se dostat do kontaktu se svým podvědomím. Je to ideální ukazovátko. Ať už chcete najít zónu nebo získat odpověď na položenou otázku. Nejjednodušší proutek neboli virgule, kterou si můžete sami vyrobit je pravoúhlá virgule. Nejlépe pár virgulí, do každé ruky jednu.

Vyrobíte je ze dvou kovových tyček zahnutých do písmene L. Delší rameno by mělo být dlouhé 25-30cm, kratší asi 15 cm. Vyrobit se dají například i z kovových věšáků na šaty. Tyhle pravoúhlé tyčky pak držíme volně v pěsti dlouhými rameny namířenými dopředu před sebe. Možná bude pro vás výhodné umístit oba kratší konce do tenkých trubiček, ve kterých se mohou volně pohybovat. To je vhodné pro ty, kteří mají tendenci držet virguli příliš pevně.

Pak se zaměřte na daný problém. Soustřeďte se například na to, kde najdete zdraví škodlivou zónu. Nebo kde je pramen vody. Pomalu kráčejte dopředu a na místě, kde se nalézá co hledáte se vám obě virgule začnou křížit. Klíčem k úspěchu je absolutní uvolnění, klid a třeba i trocha relaxace. Takto můžete měřit třeba i velikost aury u druhého člověka, nebo se zeptat , kam virgule ukazuje, chce-li vám dát odpověď ANO a kam když odpovídá NE. Pak už si přes ní budete moci odpovědět na jakoukoli otázku.
 

« Zpět