Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je pát, 29 bře 2024, 0:52

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 65 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: zasvěcení
PříspěvekNapsal: ned, 18 dub 2010, 19:04 
X


Naposledy upravil Orlation dne stř, 07 pro 2011, 13:20, celkově upraveno 1

Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: zasvěcení
PříspěvekNapsal: ned, 23 kvě 2010, 11:49 
Offline

Registrován: úte, 20 led 2009, 23:56
Příspěvky: 77
úmyslem-vědomím-přáním-nebo prosbou k andělům....

U Shambally jako takové to stejně nejsem já, ale světelné bytosti, Ti kteří opravdu pomohou.....

_________________
Potřebujete-li na vše čemu věříte důkaz,
jste odkázáni na život v nejistotě....


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: zasvěcení
PříspěvekNapsal: ned, 23 kvě 2010, 23:21 
X


Naposledy upravil Orlation dne stř, 07 pro 2011, 13:20, celkově upraveno 1

Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: zasvěcení
PříspěvekNapsal: pon, 24 kvě 2010, 5:52 
:sunny:


Naposledy upravil Nikky dne ned, 16 čer 2013, 8:47, celkově upraveno 1

Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: zasvěcení
PříspěvekNapsal: pon, 24 kvě 2010, 9:15 
Offline

Registrován: úte, 20 led 2009, 23:56
Příspěvky: 77
Re Orlík

Ano, myslím si, že Orlíku, že máš pravdu. Přesto já osobně cítím jako správné, vnímat léčení a pomoc spíš jako pomoc světelných bytostí. Pomáhá mi to udržovat tu správnou pokoru, kterou tak lépe pociťuji. ..
Pro Shambalské bytosti může být jak nic pomoci nám lidem, ale právě to dělají skrze nás, jako skrze prostředníky. Lidé, kteří nevidí nebo tak nevěří, pro ně je bližší Shambalik v lidské podobě v místnosti s hudbou... tomu řeknou lépe souhlasím s léčbou, toho si najdou a přijdou... To je rpojevení "souhlasím" s léčením. Né každý je schopen si lehnout a poprosit přímo "nahořeů, né každý je ve stavu nemoci schopen té víry....

RE Niky

A to je také důvod, proč si myslím , že je třeba pro nás lidi energie oddělovat. Dlouho jsem se zabývala tím, jestli se vůbec nechat zasvětit do REIKI... a pak dalších, když energii Lásky a stvoření k léčení dávno používám, stejně jako napojení s bytostmi..., ale přišla jsem na to, že je někdy propojení se Stvořitelem...s Láskou či Universem.... prostě na nás moc "neosobní", že se líp mluví s Andělem a , popřípadě ještě s konkrétnějším léčitelem. (tak nějak je to i s typem energie...a bytostmi, které ji provází).
Je to jako volat Panu Marii , když nám stůně dítě, jelikož je pro nás lidi symbolem ženy matky a Michaela, s mečem, když nás něco ohrožuje. Někdo tomu říká, že se soustředíme na nepodstatné a zapomínáme na Boha, jako toho nad vším.
Já si jen myslím, že je to pro nás lidi prostě přirozenější.... Stejně tak i pracovat s různými energiemi a různými metodami...stejně tak s různými bytostmi. Mě to tak alespoň vyhovuje a vím, že když někdo, kdo nevidí přijde, je to pro něj srozumitelnější...Jakobychom to my lidé "konkrétnost" potřebovali. Někdy potřebujeme na něco sáhmout, abychom uvěřili...sáhneme na Stvořitele??? No když je mi blbě, tak se někdy nespojim a nespojim...Ta materiálnost ve mě prostě je a je v každém z nás....

Ano léčení jak vše pochází asi z jednoho zdroje, mě osobně však vyhovuje, když vidím, jaké bytosti k léčení přichází a s nimi jaká energie... nějak mi to lépe pomáhá chápat situaci a člověka, kterého léčím. Když přichází jednorožec a s ním jednorožčí KI, vím, že ten člověk je nasměrován a veden "cestou", když přichází drak...vím či vnímám zase něco jiného...

Když léčím nechám se vést Světlem... bytostmi...., kdybych se s těmi energiemi nenaučila pracovat, neznala je, asi bych nevěděla co se děje, jako bych pracovala s tarotem a neznala význam jednotlivých karet. Nemluvím o zasvěcení, ale o poznání.. Mě rozeznávat léčení Shambalkou, ra sheebou, REIKI či dalšími prostě vyhovuje, neboť komunikuji srůznými bytostmi, a léčím jinak a jiné věci...


Jeje dlouze a nejasně, ale přece....
Hanka

_________________
Potřebujete-li na vše čemu věříte důkaz,
jste odkázáni na život v nejistotě....


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: zasvěcení
PříspěvekNapsal: úte, 01 čer 2010, 2:31 
X


Naposledy upravil Orlation dne stř, 07 pro 2011, 13:20, celkově upraveno 1

Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: zasvěcení
PříspěvekNapsal: úte, 01 čer 2010, 10:41 
Offline

Registrován: úte, 20 led 2009, 23:56
Příspěvky: 77
Orlí, Orlí, měl jsi být filosofem

Mě léčení s filosofováním nejde, prostě si sednu a léčím, jak mi přijde shora...s bytostmi či bez......ale vždy s veškerou láskou co mám...
Potkala jsem moc gurů ze zemí, kde duchovní vývoj jde kontinuálně a nevznikly díry v tradici díky upalování čarodějnic ani polit. syst proti. Vlastně jsme s e v tomto pohledu s těmi ruskými, brazilskými či indickými... "Mistry", které jsem potkala shodovali. Ale je třeba vše přehodnocovat, vždyť né všech cesta je stejná a právě různorodost...nás nabádá neustrnout... Potkáváme ty, které máme...a jsou nám blízcí (asi proto jsme potkala ty Mistry, které jsem potkala, ale nakonec i Tebe mistře písma a úvah Orlí). Podle toho si vybíráme své "Idoly" a lidé si vybírají za Mistry nás... třeba jsem tu pro TY, kteří si nevěří, neboť i oni mívají silné napojení.....Nevím... V každém případě se asi lehce nezměním :tongue:
Orlí v něčem máš pravdu v něčem si nemyslím...Stejně si fajn, že se nad vším zamýšlíš. Díky nějak to jsi napsal cítím moc hřejivě. Takže ještě jednou díky....

Hanka

_________________
Potřebujete-li na vše čemu věříte důkaz,
jste odkázáni na život v nejistotě....


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: zasvěcení
PříspěvekNapsal: úte, 01 čer 2010, 16:01 
X


Naposledy upravil Orlation dne stř, 07 pro 2011, 13:21, celkově upraveno 1

Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: zasvěcení
PříspěvekNapsal: úte, 01 čer 2010, 17:23 
Offline

Registrován: úte, 20 led 2009, 23:56
Příspěvky: 77
Ani struny potůčků nezačnou jen tak hrát svou vodní melodii............. :bend:

_________________
Potřebujete-li na vše čemu věříte důkaz,
jste odkázáni na život v nejistotě....


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: zasvěcení
PříspěvekNapsal: úte, 01 čer 2010, 18:03 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv, 22 led 2009, 18:59
Příspěvky: 1
Bydliště: Praha
Já se omlouvám, ale v tomhle duchu se mi to opravdu nelíbí. Příjde mi že se tu řeší finance a nic jiného.. Podle mě by se měli zasvěcovat lidi, kteří o tom aspon něco vědí a ne že je to zrovna napadne, třeba potom nic necítí neumí s tím pracovat ale ta ENERGIE at už je to Reiki či shambala atd... je zničí pokud na to nejsou připraveni. To'ť můj názor :roll:

_________________
Krásný den plný sluníčka přeje Adělíček
http://www.salon-popelka.wbs.cz


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 65 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz