Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je čtv, 28 bře 2024, 21:21

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Kniha o Shamballe
PříspěvekNapsal: čtv, 04 čer 2009, 8:24 
X


Naposledy upravil Orlation dne stř, 07 pro 2011, 12:26, celkově upraveno 7

Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kniha o Shamballe
PříspěvekNapsal: čtv, 04 čer 2009, 8:31 
orlíku, máš pravdu...ale ten, kdo umí číst mezi řádky, právě toto z té knihy pochopí...stejně jako já před asi 10-ti lety...myslíš to dobře, ale dej ostatním šanci, aby si k tomu došli sami, stejně tak, jako ty...knihy k nám přicházejí v době, kdy potřebujeme potvrdit to, na co jsme si sami přišli...není to o přebírání informací, ale o potvrzování toho, že jdeme svou cestou....že naše cesta je správná.... S Láskou Ivanka :love3: :hi:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kniha o Shamballe
PříspěvekNapsal: čtv, 04 čer 2009, 8:39 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned, 15 bře 2009, 21:05
Příspěvky: 98
ANo Ivanko souhlasím :thumbleft: :thumbleft: , já jsem právě ten typ, co musí číst a musí těm věcem maximálně porozumět...zbytek už příjde sám a když chceš je to pak mnohem jednodušší...když víš a chápeš....knížky jsou pro mně právě to co otvírá tu cestu, to co dává to pochopení a velmi pomáhá :love3: :love3: :love3: růst.... :thumbleft: :thumbleft: :thumbleft:

Písla jsem ti SZ :love5: :love5: :love5:
:hello: :hello:

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kniha o Shamballe
PříspěvekNapsal: čtv, 04 čer 2009, 8:39 
X


Naposledy upravil Orlation dne stř, 07 pro 2011, 12:26, celkově upraveno 2

Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kniha o Shamballe
PříspěvekNapsal: čtv, 04 čer 2009, 8:41 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned, 15 bře 2009, 21:05
Příspěvky: 98
Ano Orlíku :thumbleft: :bend: :love5:

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kniha o Shamballe
PříspěvekNapsal: čtv, 04 čer 2009, 9:33 
rozumím :sunny:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kniha o Shamballe
PříspěvekNapsal: čtv, 04 čer 2009, 11:56 
Offline

Registrován: stř, 21 led 2009, 11:14
Příspěvky: 14
Bydliště: Plzeň
Ahoj!
:green: Asi je to úplně mimo mísu, ale nějak mně to nedá.
Mám 3 týdny po 1+2 SH :thumbleft: a nastalo období snů. :shock: Tuhle jsem se vzbudila s tím, že si nutně musím pamatovat heslo"hatologie".
Na net jsem se dostala až za 3 dny a začala "googlovat". Hatologie zřejmě nic není, ale vedlo mě to jednoznačně takhle:
Eshatologie- nauka o posledních věcech/ člověka,světa/
Apokatastaze-směr v ranném křesťanství, že všichni budou spaseni
Ultima Thule- patrně nějaká temná starogermánská báje, nic o ní nevím
a konečně kniha "Budhistická eshatologie-Šambhalský mýtus", autor Bělka Luboš /ani nevím, zda je dostiupná/
:dunno:
V první fázi jsem jí ani shánět nechtěla, teď váhám.
Nemáte k tomu někdo něco?
Dík
Vendula :hi:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kniha o Shamballe
PříspěvekNapsal: pát, 12 čer 2009, 17:13 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř, 25 úno 2009, 11:43
Příspěvky: 104
Bydliště: Guildford (temp)
Ahoj Wa.pi... tak jsem taky zkusil googlovat a nasel jsem pomerne zajimavou vec a sice, ze HATOLOGIE se rekne anglicky HATOLOGY a kdyz hledas toto, tak zjistis, ze tam toho jsou mraky a vse to souvisi s hudbou, se zanrem JAZZ. Vsechna tato alba ktera do toho spadaji maji cernobily obal s oranzovym (horcicnym) nazvem alba. Coz mne zaujalo. A ted jsem nasel, ze se jedna opravdu jen o JAZZ, Elektroakustickou a Improvizovanou hudbu v ramci hudebniho vydavatelstvi HAT HUT Records (Svicarsko).
http://www.hathut.com/
Mno, tak treba Te to neco napovi dal...mozna bych hledal jednodussi vysvetleni - v jednoduchosti je krasa... mimochodem HAT je anglicky klobouk ci cepice... :thumbright: Takze je to vlastne kloboukologie :sunny:
Kazdopadne dik za zajimavou zminku, toto info o HatHut predam dal pac vim koho urco potesi. Uzasny!
Hezky den!

Mimochodem co se knih tyce, koukal jsem na netu tak o Shamballe je tam hromadu knih taktez..opet v anine, jenze uprimne si rikam, ze jsem to vubec hledal... informace ktere jsem se tam docetl me spis matou a myslim, ze jsou krajne individualni coz znamena nejsou pro MASU ale asi jen pro autora (mraky ritualu a proces zmeny rezimu zivotniho atd atd...coz si myslim dotycny pociti sam co je pro nej zrovna dobre, nebo ne??)
Tak hezky den vsem jeste raz :hi:

_________________
... (o:
:o)


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kniha o Shamballe
PříspěvekNapsal: sob, 13 čer 2009, 2:35 
X


Naposledy upravil Orlation dne stř, 07 pro 2011, 12:26, celkově upraveno 1

Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kniha o Shamballe
PříspěvekNapsal: pon, 15 čer 2009, 12:02 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř, 25 úno 2009, 11:43
Příspěvky: 104
Bydliště: Guildford (temp)
Orliku, ne ze bych nevenoval Tvym radkum pozornost, ale stejne jsem si to chtel zkusit najit zda a co se pise...:upside: Vis jak, detem muzes stokrat rikat "nedelej to" a stejne jdou a udelaji to a pochopi az kdyz si fakt "natlucou nos" :bang: Pak uz sami vedi.
Ale napsal jsi, ze "samochvala smrdi"... no, hezky Ti smrdi, tak nejak vyzivne koukam :laughing: Ale vazneji, ja proti samochvale nic nemam-kdyz ma duvod a je vicemene radosti tak je to dle mne naopak moc prijemne... :thumbright:

_________________
... (o:
:o)


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz