Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je čtv, 24 zář 2020, 21:09

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 96 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Chemtrails - ovlivňování počasí
PříspěvekNapsal: úte, 08 říj 2013, 11:43 

Liduško… Opravdu tomu nevěřím a kdyby nás přece jen práškovali, tak to přijímám jako fakt a nebudu propadat šílenství. Už jsem tu jednou psala, že na Zemi je tolik svinstva z jiných zdrojů, ale to lidi nějak nevzrušuje. Už se tomu orgonetovému šíření strachu a zloby musím smát. Jediné, co mi vadí, je, že pomatená matka rozprašuje ocet okolo kočárku, to je tedy síla.

Přeji, ať ti nezdraží ocet a mnoho úspěchů s ovlivňováním počasí. :heart:

Profil E-mail  

PříspěvekNapsal: úte, 08 říj 2013, 12:07 

Já tedy nepropadám žádnému šílenství, ale vadí mi lži, kterými nás krmí :wink: Záleží jen na úhlu pohledu...někdo to považuje za strašení, někdo pouze za pravdivé informace :wink: Ocet tedy opravdu neleju všude kolem sebe :green: , ale vyzkoušel to můj kamarád a byl z toho nadšen :green: , takže věřím těm, co s tím takto experimentují a sdílejí zkušenosti...někdy se ta informace může hodit...chystáš zrovna na chatě táborák a ona chemodeka a vypadá to na déšť...tak můžeš zkusit ocet a třeba si tím vylepšit momentálně počasí.. :lol:

Profil E-mail  

PříspěvekNapsal: čtv, 10 říj 2013, 15:39 

http://orgo-net.blogspot.cz/2013/10/roz ... mment-form

Profil E-mail  

PříspěvekNapsal: čtv, 10 říj 2013, 16:28 

Mužeme se smát jednotlivému kamínku z laviny kamenu. Ale celá lavina nám vezme smích ze rtu. Stačí se podívat na ruzná stekání vědcu na světě o vlivu tohoto rozprašování na lidské zdraví, i na tvoje gemii, na vliv antibiotik na lidské zdraví podávaných zvířatum na farmách, masitým výrobkum bez masa zato z ečky, za dětská očkování v latinské americe, kde byla přidávána látka zpusobující u dívek neplodnost, na...na... i třeba nejmodernější vyšetřovací lékařské metody zaručeně dělající ze zdravých lidí nemocné viz mamograf...kam se podívám prachy, prachy, prachy a snaha hrstky jedincu ovládnout nás všechny. A jejich snahy nás početně omezit jsou podle mne už dost prokázané. Kdo chce si najde sám dost skutečně hodnověrných fakt na internetu sám. Víte jsme nepoučitelní, stejně jako v povídce pana Čapka, Bílá nemoc, nikdo nechtěl poslouchat doktroa galéna, říkali že je blázen, když jde proti proudu, a při tom to vubec není k smíchu. Je lepší dělat něco než nic. Copa jste zapomněli, že gumoví medvídci harybo nebo jak se ten sajrajt jmenuje, onkologická centra v nemocnicích varují, že obsahují rakovinotvorné éčko(asi 270 ale já je nejím a nepamatuji si všechna éčka z letáku, co jsem v nemocnici dostal) a klidně je masově šíří reklamou v televizi...zabíjí vám děti a vy mlčíte. Já vím, jednodušší je se usmívat, ale i tohhle mi nevadí. Já jen tak nahlas přemýšlím, co vše si mohou vuči vám dovolit a vy je necháte.

Profil E-mail  

PříspěvekNapsal: čtv, 10 říj 2013, 19:23 

saman píše:
Mužeme se smát jednotlivému kamínku z laviny kamenu. Ale celá lavina nám vezme smích ze rtu. Stačí se podívat na ruzná stekání vědcu na světě o vlivu tohoto rozprašování na lidské zdraví, i na tvoje gemii, na vliv antibiotik na lidské zdraví podávaných zvířatum na farmách, masitým výrobkum bez masa zato z ečky, za dětská očkování v latinské americe, kde byla přidávána látka zpusobující u dívek neplodnost, na...na... i třeba nejmodernější vyšetřovací lékařské metody zaručeně dělající ze zdravých lidí nemocné viz mamograf...kam se podívám prachy, prachy, prachy a snaha hrstky jedincu ovládnout nás všechny. A jejich snahy nás početně omezit jsou podle mne už dost prokázané. Kdo chce si najde sám dost skutečně hodnověrných fakt na internetu sám. Víte jsme nepoučitelní, stejně jako v povídce pana Čapka, Bílá nemoc, nikdo nechtěl poslouchat doktroa galéna, říkali že je blázen, když jde proti proudu, a při tom to vubec není k smíchu. Je lepší dělat něco než nic. Copa jste zapomněli, že gumoví medvídci harybo nebo jak se ten sajrajt jmenuje, onkologická centra v nemocnicích varují, že obsahují rakovinotvorné éčko(asi 270 ale já je nejím a nepamatuji si všechna éčka z letáku, co jsem v nemocnici dostal) a klidně je masově šíří reklamou v televizi...zabíjí vám děti a vy mlčíte. Já vím, jednodušší je se usmívat, ale i tohhle mi nevadí. Já jen tak nahlas přemýšlím, co vše si mohou vuči vám dovolit a vy je necháte.

Akorát Jožko, se mi medvídci Haribo zdají jako o dost reálnější a hmatatelnější hrozba, než chemtrails. Navíc i s tím, že bránit se chemtrails "octováním" je ... ne tak docela rozumný, pokud je cht. reálné, jsme v čoudu, takže nemá cenu si ještě navíc kazit náladu tím, že o něm budeme přemýšlet. Zato medvídky Haribo (a jim podobný humus) prostě nekoupím, to je aspoň uchopitelný problém, má řešení, nekazí mi náladu a nepožaduje víru v divný věci.

PříspěvekNapsal: úte, 05 kvě 2020, 18:01 

Často se mi stává, že se podívám na předpověď počasí a nakonec nejsem oblečená podle počasí. Nedávno jsem našel tento web https://meteoprog.cz/, který mi vždy zobrazuje pouze přesné počasí, zkuste to i vy

Profil E-mail  

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 96 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]