Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je pon, 06 dub 2020, 16:11

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: práce
PříspěvekNapsal: stř, 05 úno 2020, 12:53 

Dobrý den, pracuji v zahraničí, mám celkem fyzicky náročnou práci - pokojská. Koncem roku se mi stal úraz - zlomená hlavice pažní kosti. Teď bych se měla vrátit do práce, kvůli tomu, že mám strach, jak práci budu po úrazu zvládat jsem si nechala snížit úvazek. Teď ale nevím :dunno: , zda jsem udělala dobře, zase bude méně peněz. Teď tápu, zůstat i za méně peněz, nebo hledat jiné místo? Uměl by mi někdo poradit? Děkuji.

Profil E-mail  

Předmět příspěvku: Re: práce
PříspěvekNapsal: úte, 11 úno 2020, 13:46 

Pěkný den,
vyšlo mi, že potřebuješ hlavně psychickou stabilitu, což Ti momentálně hledání jiné práce moc nepomůže, zkus verzi-zůstat i za zmenšeného příjmu a postupem času
( dle fyzického těla, jak budeš vše zvládat) se dostat zpět na plný úvazek. Jsi velmi pracovitá, jen si moc nevěříš a převažuje strach...až ale bude vše na klidné vlně, jak psyché a tak fyzično, je možnost se poohlédnout po podobné, ale méně těžké práci...zřejmě zodpovědnost za kolektiv žen, nějaká malá výrobna, nebo tak něco...ale buď na sebe nejdříve hodná..Evaš

Profil E-mail  

PříspěvekNapsal: úte, 11 úno 2020, 14:38 

A na to nejdůležitější jsem zapomněla-dodávej svému tělu vitamín D ( zlepší kosti, hojení po zlomeninách apod.)
doplněný vždy vitamínem K2...držím palce.E

Profil E-mail  

PříspěvekNapsal: stř, 12 úno 2020, 13:45 

Moc a moc vám děkuji. Ano, jsem psychicky úplně na dně, z toho důvodu, že jsem si nechala snížit úvazek a teď toho lituji. Mám strach, že budu mít o hodně méně peněz - nevím o kolik....A tak hledám něco jiného a tápu a nevím. Moc vám děkuji, moc mi vaše odpověď pomohla. Mohla byste mi ještě odpovědět, zda až si budu chtít úvazek zase navýšit, zda mi vyhoví? Z toho mám také strach. Já teď vlastně pořád žiji ve strachu. Děkuji moc.

Profil E-mail  

PříspěvekNapsal: pon, 17 úno 2020, 12:15 

Dobrý den,
řekla bych , že ano.je tam pocit, že ve chvíli strachu se neptat, bude doba, kdy se budete cítit jistěji (něco se podaří, anebo jen den, kdy všechno bude odsýpat a pocity budou zalité sluncem) tak je větší šance..fajn je vystihnout i dobré rozpoložení protějšku-nadřízeného.Opravdu buďte na sebe hodná, vše je o pomalých krůčcích k úspěchu,nechtějte se rvát do situací, na které nejste v tu chvíli připravená...na rohlík máte a tak se nebojte :upside:
Strach bude pramenit z původní rodiny, udělejte tlustou čáru za lidmi, kteří Vám říkali : nemáš na to...
Večer si říkejte mantru: zbavuji se všeho v mém životě, co se nepodobá lásce.vše je v pořádku..a dýchejte...jste dobrá, jen to ještě nevíte na 100%!!! klidek

Profil E-mail  

PříspěvekNapsal: čtv, 05 bře 2020, 19:09 

Moc a moc vám děkuji. :love1: :love3:

Profil E-mail  

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]