Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je čtv, 28 bře 2024, 16:02

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Očkování
PříspěvekNapsal: stř, 03 čer 2015, 9:55 
Offline

Registrován: pon, 01 bře 2010, 16:06
Příspěvky: 22
Už jsem někde tady na foru tohoto lékaře zmiňovala. Měl dvě vystoupení na TV cesty k sobě a bylo to velmi poučné.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očkování
PříspěvekNapsal: stř, 03 čer 2015, 13:54 
Offline

Registrován: čtv, 08 zář 2011, 11:51
Příspěvky: 72
je to moc zajímavé, když klasicky vystudovaní lékaři připustí, že něco není s tím naším zdravotnictvím v pořádku. jsem ráda, že se člověk takto může zamyslet a na ledasco přijít. a je to opravdu člověk od člověka, my jsme změnili pediatra a mudr. se se mnou baví i o očkování, tak jsem za to moc ráda, a je vidět, že to prostě jde - na obou stranách musí být ochota, pokora, vytváření cesty jak to vše nejlépe vyřešit ku prospěchu dítěte - protože o to jde především, o děti-.)


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očkování
PříspěvekNapsal: pon, 08 čer 2015, 12:08 
Offline

Registrován: čtv, 08 zář 2011, 11:51
Příspěvky: 72
a ještě krátký dokument:

http://www.ceskatelevize.cz/porady/1078 ... jena-data/

jsem s tím otravná, ale mám nutkání :sunny:

hezký den.
kopi


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očkování
PříspěvekNapsal: úte, 09 čer 2015, 15:48 
Offline

Registrován: pon, 01 bře 2010, 16:06
Příspěvky: 22
Kopi, to je oč tu běží.Ten dokument by se měl šířit stejně rychle, jako to nezodpovědné očkování.Já to tedy přeposílat budu. Bohužel, jak už jsem psala,farmaceutická lobby je velmi mocná,politici nejsou za nic zodpovědní, lékaři alternativu nepřipustí,neb se nic takového neučí a spoustě lidem je to jedno, nebo lépe řečeno si to neuvědomují :sad4:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očkování
PříspěvekNapsal: stř, 10 čer 2015, 8:49 
Offline

Registrován: čtv, 08 zář 2011, 11:51
Příspěvky: 72
už probíhá debata na toto téma, že dokument je jednostranný - ano je, a že tv bude žalována, njn, místo aby se řešilo podstatné jak z toho všeho ven, jak spolupracovat, ne se rozdělovat, prostě aby šlo opravdu o zájmy dětí, tak zase toto. v pátek jsme měli sraz ze základky a povídali jsme si o tom se spolužákem, ptal se proč jsem odešla z farmačky a že on taky spolupracuje s obchoďákama a že ví jak to tak zhruba chodí, a že to je teda mazec, ale ohledně očkování, že nechce raději ani nic vědět, že jeho klučina to ustál dobře a tím to hasne, že tím pádem jsem prý matka na plný úvazek, když se snažím do toho zabřednout a že on by to nedal. takže tak to asi zhruba má většina rodičů, nikdo z nás nevíme co je pravda, ale tento přístup je asi to nejhorší co se tu v této problematice děje.

kopi
p.s.: a v posledních dnech mne asi nejvíce pobavil otevřený dopis rodičům od nějakého pediatra (bylo to ze zahraničí), že se na nás nikdo nehněvá, že za to nemůžeme, že podléháme bludům lékařů, kteří nás vedou na scestí, samý úsměv a med, to snad bylo ještě horší než když napíšou článek kriticky. prostě se po nás chce, mlčte, hlavně se neptejte, protože ani my sami neumíme odpovědět, a jak si hlavně dovolujete zpochybňovat vědecké poznatky - vy laici? atd., atd.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očkování
PříspěvekNapsal: stř, 10 čer 2015, 10:28 
Offline

Registrován: úte, 26 říj 2010, 23:24
Příspěvky: 85
Bydliště: Zahradni Mesto Praha10
https://www.youtube.com/watch?v=BWPCiOn60oc :sunny:

_________________
❤Kolem nás je nekonečný oceán možností:)
https://www.nadejecloveka.cz/


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Očkování
PříspěvekNapsal: stř, 10 čer 2015, 12:14 
Offline

Registrován: čtv, 08 zář 2011, 11:51
Příspěvky: 72
jj, to není špatné si to připomenout, ebbi :sunny: každopádně očkování je pro mne už jen aktuální záležitostí - vzhledem k tomu, že mám prcka osmiměsíčního, už jsem zpracovala emoce, především strach a údiv nad tím vším, neberu to jako problém, ale beru to jako příležitost aktivně se zapojovat do dění, nerada jen pasivně přihlížím a nebo nadávám u piva :smile: takže děkuji.

kopina


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz