Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je čtv, 28 bře 2024, 15:04

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: orgonit
PříspěvekNapsal: pon, 02 úno 2015, 21:42 
Offline

Registrován: ned, 19 úno 2012, 20:04
Příspěvky: 24
Bydliště: okres Blansko
Je tu zmíněno škodlivé záření.
Něco jsem o orgonitech už přečetl a vzpomínám, že to ruší elektro smog, záření z mobilů a vysílače operátorů + to všelijaké záření.

Tak jsem svůj mobil doslova obalil orgonitama a z druhého mobilu jsem si zavolal a obalený mobil orgonitama normálně zvonil a přes škvíru bylo vidět, že má i slušný signál.
Tak jsem svůj mobil zabalil do alobalu, zavolal jsem a byl jsem nedostupný.

Myslím, že v některých případech se orgonity i přecenují.

Vzpomínám na ještě jednu zajímavost s největším orgonitem vysoká pyramida 10x10x11 cm.
Když mě přišla dom musel jsem na ní pořád šahat nemohl jsem ji pustit z ruky.
Postupně u nás byly nezávisle dvě kamošky a obě celou dobu co u nás byly musely tu pyramidu mít taky v rukách, taky ji nemohly pustit z ruky.

Tak že to asi s člověkem něco dělat může.

Taky je prý potřeba orgonit naprogramovat, stačí poprosit a říct co od něj chcete ...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: orgonit
PříspěvekNapsal: úte, 03 úno 2015, 10:09 
Offline

Registrován: čtv, 08 zář 2011, 11:51
Příspěvky: 72
Karle, ona je vyrábí tak tři roky určitě, já jsem se o to nezajímala, protože mně to opravdu nijak neoslovilo, ale opět jsem se přesvědčila - sice jí nechci křivdit, že dělá něco o čem nemá tucha, nebo spíš osobní zkušenost, přečtu si web, začnu vyrábět a mám za to peníze, tak mi to přijde... takže víc už z ní nedostanu a je to samozřejmě její věc, případně její svědomí, ale těžko to můžu nějak posoudit, třeba to tak není.

kopi


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: orgonit
PříspěvekNapsal: úte, 03 úno 2015, 16:50 
Offline

Registrován: čtv, 11 srp 2011, 18:03
Příspěvky: 353
kopi píše:
Karle, ona je vyrábí tak tři roky určitě, já jsem se o to nezajímala, protože mně to opravdu nijak neoslovilo, ale opět jsem se přesvědčila - sice jí nechci křivdit, že dělá něco o čem nemá tucha, nebo spíš osobní zkušenost, přečtu si web, začnu vyrábět a mám za to peníze, tak mi to přijde... takže víc už z ní nedostanu a je to samozřejmě její věc, případně její svědomí, ale těžko to můžu nějak posoudit, třeba to tak není.

kopi

Jasně. Taky nechci někomu křivdit, celkem víme jen obecné věci okolo. V každém případě ale je zajímavé, jak málokde řekne někdo něco víc, než ty obecné věci okolo. Jak už jsem psal, ta obecná neurčitost okolo té věci má taky svou vypovídací hodnotu.
A k té tvé známé - nakonec, není nic špatného na tom, přečíst si o něčem a pak to začít lidem vyrábět a prodávat, protože to lidi chtějí kupovat.
Mě to víceméně potvrzuje můj názor, že orgonit není ničím zajímavý.

Stejně tak Luku to, co píšeš ty, díky za tvé konkrétní zkušenosti.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: orgonit
PříspěvekNapsal: úte, 03 úno 2015, 16:54 
Offline

Registrován: čtv, 11 srp 2011, 18:03
Příspěvky: 353
theofil píše:

Ano, dík. Tam je celkem solidně popsáno zřejmě to málo, co se o orgonitech dá říct.
Je tam aspoň nějaká teorie, i když mi nedává žádný smysl proč by to mělo fungovat. No, ale pán aspoň solidně píše, co a jak a říká, že jemu to funguje. Takže opravdu to je lepší, než většina jiných odkazů, co jsem kde našel.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: orgonit
PříspěvekNapsal: úte, 03 úno 2015, 23:36 
Offline

Registrován: čtv, 14 lis 2013, 15:17
Příspěvky: 2
Taky jsem dlouho vnímala orgonity jako módní úchylku. Přesto jsem si před víc jak dvěmi lety dva pořídila. První dny jsem v místnosti cítila silnou energii. Postupně jsem si na jejich přítomnost zvykla. Pokud je přenesu do jiné části domu, po nějaké době mi začínají v místnosti chybět. Něco je jinak a až po nějaké době mi dojde, v čem je změna.
Zkoušela jsem např. dát orgonit na páteř při bolesti v kříži, bolest to k mému překvapení celkem rychle vytáhlo. To je nejbližší popis toho, co jsem po přiložení orgonitu vnímala.
Bude asi záležet na konkrétním orgonitu a konkrétní osobě, jak bude danou energii vnímat.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: orgonit
PříspěvekNapsal: čtv, 05 úno 2015, 20:26 
Offline

Registrován: čtv, 11 srp 2011, 18:03
Příspěvky: 353
Danielax píše:
Taky jsem dlouho vnímala orgonity jako módní úchylku. Přesto jsem si před víc jak dvěmi lety dva pořídila. První dny jsem v místnosti cítila silnou energii. Postupně jsem si na jejich přítomnost zvykla. Pokud je přenesu do jiné části domu, po nějaké době mi začínají v místnosti chybět. Něco je jinak a až po nějaké době mi dojde, v čem je změna.
Zkoušela jsem např. dát orgonit na páteř při bolesti v kříži, bolest to k mému překvapení celkem rychle vytáhlo. To je nejbližší popis toho, co jsem po přiložení orgonitu vnímala.
Bude asi záležet na konkrétním orgonitu a konkrétní osobě, jak bude danou energii vnímat.

Hm, takže jednoduše si to sám ozkoušet, asi že se to může lišit případ od případu. Tobě to tedy fungovalo.
Protože je postup výroby orgonitů popsán stejně neurčitě, jako postup výroby těžítek z odpadního materiálu, jistě se může lišit i kvalita jednotlivých kusů, když nejspíš nikdo přesně neví, co tu kvalitu doopravdy způsobuje :-).

Dík.
:sunny:
Karel


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: orgonit
PříspěvekNapsal: sob, 10 srp 2019, 16:17 
Offline

Registrován: sob, 10 srp 2019, 16:12
Příspěvky: 1
Ať jsou, co jsou, každopádně jsou to talismany a krásné dárky: https://orgonityodhopley.blogspot.com/


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: orgonit
PříspěvekNapsal: čtv, 09 zář 2021, 3:56 
Offline

Registrován: stř, 12 kvě 2021, 13:19
Příspěvky: 267
Travis Scott Jordan 1

Air Jordans

Jordan 11s
Jordan 11

Jordans Shoes

Retro Jordans

Moncler Jackets

Nike Air Jordan

Moncler Outlet

Off-White

Off White Shoes

NFL Jerseys

Jordan Shoes

Jordans Shoes

Yeezy 350 V2

Adidas Yeezy

Yeezy

Yeezy 700

Yeezy

Nike Outlet

Yeezy Shoes

UNC Jordan 1

Jordan 13

Jordan AJ 1

Yeezy Foam Runner

Nike Outlet

Nike Outlet

AJ1

Yeezy Supply

Yeezy Zebra

Jordan 1 Low

Air Jordans

Pandora Charms

Adidas UK

Nike Store

Adidas Yeezy Official Website

Yeezy 350

Jordan 1

Nike Outlet

YEEZY SUPPLY

Pandora Charms

Nike Shoes

Nike Outlet

Pandora Outlet

Jordan Shoes

Air Jordan 4

Pandora Jewelry

Pandora Rings

Pandora Bracelets

Adidas Yeezy

Yeezy

Pandora Charms

Nike Outlet

Adidas Yeezy

Air Max 720

Nike Air Max 270

Air Jordan 11

Air Force 1

Air Jordan 1

Nike Jordans

Jordan 1s

Pandora UK

Nike Jordan 1

Jordan 1

Yeezy Slides

Nike Air VaporMax

Nike Vapormax Flyknit

Air Jordan 1 Mid

Adidas yeezy

Yeezy Shoes

Adidas Yeezy

Yeezy 350

Nike Shoes

Nike Outlet

Yeezy

NFL Shop Official Online Store

Nike UK

Yeezy

Yeezy 350

_________________
https://www.pandoracharms.uk.com/ Pandora Charms
https://www.adidasuk.uk.com/ Adidas UK
https://www.jordan1.uk.com/ Jordan 1
https://www.supplyyeezys.us/ YEEZY SUPPLY
https://www.pandoracharms.cc/ Pandora Charms


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz