Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je čtv, 28 bře 2024, 16:55

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: "pomocnice"
PříspěvekNapsal: úte, 29 dub 2014, 9:06 
Offline

Registrován: stř, 18 úno 2009, 15:22
Příspěvky: 245
Evaš, neboj, každý dostáváme co potřebujeme. Všichni víme, že když naše tělo potřebuje odpočinek, tak si ho vynutí a dostaneme třeba chřipku. Ale ten první impuls přišel od nás. Tělo si oslabilo imunitu, je unavené, a my dostaneme chřipku. Dokud nejsem schopen poslouchat své tělo, dostáváme duraznější a duraznější varování. Nejdříve jsme unavení, ale to přece vydržíme, hop tam s kávou a jdeme na to. tak nastydneme, ale kdo si dovolí být marod, a šup tm s práškem a jdeme na to. Tak dostaneme horečky, šup tam s práškem a jdeme už pomalu a unaveně na to, a zlomíme si nohu, 2 měsíce nemocnice, pak 1 měsíc doma...Vím, stále si většina lidí myslí, že je to náhoda, že za to muže osud. blbost, naše slepota a hluchota neslyšet své vlastní potřeby. Tak že i já už dávno vím, že pomužu jen tam, kde o to stojí. Přijdou za mnou a hledají prášek, já jim dám směr cesty ale oni se odvrátí a je jim ještě huře( tělo se je snaží vrátit na tu cestu, co jsem jim ukázal). Není to ale moje vina, volba je jejich. Není přece schopen nikdo se zavděčit všem, není to ale v něm. Já jsem přece normální, divní jsou ti okolo.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: "pomocnice"
PříspěvekNapsal: ned, 27 črc 2014, 0:09 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát, 14 čer 2013, 12:02
Příspěvky: 140
Evaš píše:
Leničko-práce pro Tebe-to v tomto roce už takový oříšek nebude-okolo 9tého měsíce budeš již v novém zaměstnání,budeš v něm víceméně svou paní-vnímala bych kancelář(menší-jeden pr.stůl,jedno okno-ale prosluněná,voní novým vymalováním)...ze začátku budeš komunikovat s druhými přes počítač,ke konci roku vyjedeš ven-vnímám auto na sněhu,cesty-ne moc dlouhé....Kancelář bude v přízemí...na tu práci Tě upozorní kamarádka(no,ne-spíš kamarád,nebo to je známý)bude to takové skoro učebnicové-na narozeninách(kulatých)kde budeš pozvaná a moc se Ti nebude chtít...ten den bude pršet(to je jak americký film viď,ale moc Ti přeji,aby Ti to vyšlo-nekoukám do karet,mám jiný systém,pracovala jsem na podobném jen pár lidem a po 2-3měsících mám pozitivní zprávy)není to o tom,že to musíš vzít,ale vidím Tě tam spokojenou,samostatně pracující ženu...organizace práce druhých lidí (???)uf
Ahojda
Evaš


Ahoj Evi.
Zrovinka jsem Ti sem chtěla napsat, že dneska jsem byla na té oslavě a o práci se mi žádný známý nezmiňoval, když jsem si vzpomněla, že to není tak úplně pravda. Jedna z oslavenkyň (kamarádka) mluvila o pravděpodobném volném místě tam, kde pracuje. Ale nebylo by to ani na smlouvu, ani na plný úvazek, svou paní bych nebyla, a tendencí je zase toho, koho přijmou, nebo někoho jiného vyhodit. Zmínila se mi o tom, ale zároveň mi to moc nedoporučovala. Dneska nepršelo, tak nevím, jestli to je to, o čem jsi mi psala?

Sice se mi doneslo, že by měla být ještě jedna oslava narozenin, ale nejsem ani pozvaná od oslavence a není žádný důvod ani závazek, který bych musela splňovat tím, že tam půjdu. Je to až v půlce září a nemyslím si, že by tam byl někdo, kdo by mi mohl bý ohledně práce nějak nápomocný.

Tak uvidíme, do září ještě zbývá víc než měsíc. Ale ty oslavy už jsem letos vyčerpala. ;o)

_________________
Dřív jsem sem chodila pod přezdívkou elena6.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: "pomocnice"
PříspěvekNapsal: pon, 28 črc 2014, 12:14 
Offline

Registrován: čtv, 08 říj 2009, 14:50
Příspěvky: 26
Ahojda Leničko,

nakoukla jsem(přeci jen meditace v práci není na dlouho-bylo to letmé) a opět vidím číslo 9 (září) a lehce mi přeběhla vlhkost po tváři-déštík....přiklonila bych se k druhé verzi Tvé zprávy....vydrž a já Ti přeji,aby to tak bylo :sleepy:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: "pomocnice"
PříspěvekNapsal: úte, 26 srp 2014, 19:59 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát, 14 čer 2013, 12:02
Příspěvky: 140
Děkuju Evičko.
Tož ještě vydržím, nic jiného mi stejně nezbývá. :grin:
Měj se krásně. :sunny:

_________________
Dřív jsem sem chodila pod přezdívkou elena6.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: "pomocnice"
PříspěvekNapsal: pon, 06 říj 2014, 21:03 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát, 14 čer 2013, 12:02
Příspěvky: 140
Ahoj Evi,

snad se nebudeš zlobit, že se Ti ozývám.

Chtěla bych se Tě zeptat, co je s tou předpovědí, kterou jsi mi v dubnu psala. Neber to nijak zle, jen se prostě ptám. Mám teď sice práci (od září), ale není to ta, kterou jsi popisovala, a taky v ní nejsem (bohužel) ani spokojená. Chtěla bych odejít, ale nedaří se mi nic jiného najít.

_________________
Dřív jsem sem chodila pod přezdívkou elena6.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: "pomocnice"
PříspěvekNapsal: čtv, 09 říj 2014, 8:17 
Offline

Registrován: čtv, 08 říj 2009, 14:50
Příspěvky: 26
Ahoj Leničko,
omlouvám se,ale práce mne zavála mimo PC
( zemědělský provoz byl super i když to bylo těžké,také jsem se shlukem okolností-rozbitím auta(můj milovaný Wáclav)-dostala do zvláštních opuštěných končin a mohla jsem poznat spoustu cizích -ochotných lidí-neuvěřitelné.....).
Září-ta Tvá devítka.Práci máš,ale nejsi svou paní -zatím.V přeneseném slova smyslu karta radí svou paní se stát.Přinese Ti to uspokojení....nahlížím,potřebuji Ti říct i něco víc-vidím malou holčičku,bílé šatičky a ona čeká-čeká až ji lidé okolo "uvidí",až ji uvidí rodiče...(???)píši co mi přišlo,přesto s klidným svědomím uvádím-neboj se.....


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: "pomocnice"
PříspěvekNapsal: pát, 31 říj 2014, 20:55 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát, 14 čer 2013, 12:02
Příspěvky: 140
Ahoj Evičko :o)

moc Ti děkuji. A omlouvám se Ti já, protože už je to skoro měsíc, co jsi mi sem odpověděla (ve svém volném čase a ze své dobré vůle) a já Ti sem nenapsala.

Hodně jsem přemýšlela nad tím, cos mi napsala. Nevím, kdo je ta holčička v bílých šatech. Ke mně se bílé šaty nehodí, také co si o mně myslí rodiče a okolí moc neřeším. Napadlo mě, že by to mohl být někdo konkrétní z mé práce, ale i kdyby, já s tím nemůžu a neumím nic dělat. Kdo nevidí, co má v sobě, tomu to nikdo druhý nemůže ukázat, na to musí přijít sám. Asi to není práce pro mě, opakuje se mi to, co bylo v práci předešlé, dávám do toho moc a nic se mi nevrací (třeba jako kladná odezva, výsledky, smysl, pokrok). Taky jsem si v minulé práci myslela, že se to časem zlomí a úsilí přinese nějaké plody, ale nestalo se tak, jen jsem vyhodila spoustu svého času a začalo mě to ničit. Jako nějaký ten americký film, kde se hlavní hrdina snaží a snaží, ale bez šťastného konce. Přitom možnost vývoje a smyslu toho všeho by tu být i mohl, ale visí nad vším ve vzduchu, ale neděje se to. Vidím všechno, co bych se mohla naučit a kam bych se mohla dostat a nejen já, ale neděje se tak, situace, které by mi v tom pomohly, mi nejdou naproti. A něco jiného se taky nenabízí.

_________________
Dřív jsem sem chodila pod přezdívkou elena6.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: "pomocnice"
PříspěvekNapsal: čtv, 06 lis 2014, 21:13 
Offline

Registrován: čtv, 08 říj 2009, 14:50
Příspěvky: 26
Ahojda Leni,omlouvám se,že opět nešlo hned odpovědět-v neděli jsem nechala uspat mého milovaného Hassi-po mozkové mrtvici,přidalo se selhávání ledvin-již to nešlo a dojít do bolavého utrpení jsem jej nechtěla...14,5letý německý ovčák,který nám byl čtyřnohým přítelem....během 4let nám každý rok odešla milovaná duše...nevím,proč Ti to píši-nestěžuji si,jen konstatuji a respektuji i konec života..teď už ano...
Leničko-TY ŽIJEŠ!!! nesnaž se být stoprocentní a dokonalá,nechtěj v práci jen růst a zlepšovat se,ale zkus ji na chvíli jen tak přijmout..práci,ale hlavně sebe...neumím přesně popsat a vysvětlit odborně Tvou momentální situaci,jen úplně obyčejně Ti jako ženská,která si docela v životě"užila" těžších chvil,chci Ti říct-žij a zkus to chvíli bez mozku(hele-nesměj se,můj přítel říká-když nejde o život,jde o prd),nepřemýšlej,jen tak buď...víš-mám kamarádku-je jí 46let-svobodná,bezdětná,bez sourozenců,otec umřel-maminka ji hodně psychicky vydírá,její pracovní náplň je stresová-pracuje na finančním úřadě-vražedná kombinace-smutná osoba-dnes mne pobavila a zřejmě o tom neví-napsala mi e-mail-plný problémů jednoho dne...a já se upřímně a od srdce nasmála-dlouho jsem nečetla tak krásný fejeton ze života,plný černého humoru,ale vážně suprově-ona to neví,ještě ji napíši nebo se sejdeme-jednou třeba bude psát-ala "Krausová",ale třeba jednou bude psát a bude ji dobře,ona ještě neví,jak to umí...víš co tím chci říct??
Napojím se na Tebe-achich-devítka (sakriš,tak co to je-devět)...déšť..holčička v bílých šatičkách(možná i noční košilka)-stále dokola stejné indicie...jsi určitě moc hezká dáma,vnímám Tě pěkně upravenou,ale i starost ve tváři,přidává Ti to nádech tajemna-dokážeš zaujmout,ale nejlíp ve chvílích klidu(než zapneš mozek-to Ti začne šrotovat co máš,co bys měla...)zkus být také fejetonistkou svého života...ustup z požadavků,které Ti vkládá(aha-Ty? Tvoje maminka? babička?-kdo chtěl být dokonalý a naložil to na Tebe?) holčička v šatech....práce pro druhé-butik..šaty..Tvé ruce-na zdi prsty-hladíš zeď? omlouvám se za nesrozumytelnost,ale zjistila jsem,když si dávám pozor na stylizaci a píši přesně,že to není ono-tohle mi letí když myslím na Tebe-ha-Colombo hadr...třeba něco "najdeš"
Jdu zapálit svíčku...jemně fouká vítr-na mohylce našeho psa není listí,všude okolo je ho plno..padá z třešní...náš Hassi bude mít na jaře nejkrásnější místo..až pokvetou...Tobě chci říct-už se neboj :upside: :upside:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: "pomocnice"
PříspěvekNapsal: pon, 01 pro 2014, 23:34 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát, 14 čer 2013, 12:02
Příspěvky: 140
Ahoj Evi,

děkuji za krásný dárek k mým narozeninám v podobě Tvého psaní. Pěkně ses datumově trefila. ;o) Udělalas mi velkou radost.

Jistým způsobem mě mrzí, co se stalo s Hassi, protože ať člověk bere smrt jak chce, tak vždycky je tam i část smutku, stesku po někom, kdo odešel. I mě to brzy čeká, máme kočičku - seniorku, asi tak už dva roky se smiřuji s tím, že jednou tu už nebude. A moc si přeji, aby odešla, až bude čas, rychle a bezbolestně, aby se netrápila. Mívá období, kdy je naprosto v pořádku, i období, kdy je rozhozená a tělíčko ji nechce poslouchat.

Pořád přemýšlím o té devítce a holčičce v bílých šatech, ale moudrá z toho nejsem. Jen mě napadlo, že 9. jedu do Prahy. Snad se nestane nějaká nehoda. Velmi často poslední dobou jezdím kolem dopravních nehod.
Myslím, že máš pravdu v tom, že se snažím být 100%ní. Proč? Protože nedokážu zavírat oči před některými věcmi, nebo nechat některé věci být. Svědomí mi to nedovolí. Myslím, že je to dobře, ale trochu zvolnit je potřeba, protože jsem strašně utahaná. Hodně pracuju a začala jsem se dostávat do kolotoče frustrace, že ani není moje práce oceněná. Minulý čtvrtek se prý o mně debatovalo u oběda a byla jsem za svou práci pochválena. Je to zvláštní, každý den jsem přemýšlela, že dám výpověď, že už nemůžu. Ta pochvala to smetla jako vichřice a já tak můžu pokračovat v práci s trochu veselejším naladěním. I když kdoví, co se zase stane a změní. A usnout na vavřínech taky rozhodně nesmím.

Evičko, děkuji a přeji Ti krásný a pohodový advent. :sunny:

_________________
Dřív jsem sem chodila pod přezdívkou elena6.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: "pomocnice"
PříspěvekNapsal: pon, 15 lis 2021, 6:14 
Offline

Registrován: stř, 12 kvě 2021, 13:19
Příspěvky: 267
Jordans 4
Jordan Retro 4
Jordan Shoes
Travis Scott Jordan 1
Yeezy Shoes
Yeezy Supply
Air Jordans
Jordan 11s
Jordan 11
Jordans Shoes
Moncler Outlet
Off-White
Yeezy 450
Yeezy 500
Yeezy
Yeezy 700
Yeezy Supply
Off White Shoes
NFL Jerseys
Retro Jordans
Moncler Jackets
Nike Air Jordan
Jordan Shoes
Jordans Shoes
Yeezy 350 V2
Adidas Yeezy
Yeezy
Yeezy 700
Yeezy
Nike Outlet
Yeezy Shoes
Yeezy Foam Runner
Nike Outlet
Nike Outlet
AJ1
UNC Jordan 1
Jordan 13
Jordan AJ 1
Yeezy Supply
Yeezy Zebra
Jordan 5
Jordan 1 Low
Air Jordans
Pandora Charms
Adidas UK
Nike Store
Adidas Yeezy Official Website
Yeezy 350
Jordan 1
Nike Outlet
YEEZY SUPPLY
Nike Shoes
Nike Outlet
Pandora Outlet
Jordan Shoes
Air Jordan 4
Pandora Jewelry
Pandora Bracelets
Adidas Yeezy
Yeezy
Pandora Charms
Nike Outlet
Adidas Yeezy
Air Max 720
Air Jordan 1
Nike Jordans
Jordan 1s
Pandora UK
Nike Jordan 1
Jordan 1
Yeezy Slides
Nike Air VaporMax
Nike Vapormax Flyknit
Air Jordan 1 Mid
Adidas yeezy
Yeezy 350
Nike Shoes
Nike Outlet
Yeezy
NFL Shop Official Online Store
Nike UK
Yeezy
Yeezy 350

_________________
https://www.pandoracharms.uk.com/ Pandora Charms
https://www.adidasuk.uk.com/ Adidas UK
https://www.jordan1.uk.com/ Jordan 1
https://www.supplyyeezys.us/ YEEZY SUPPLY
https://www.pandoracharms.cc/ Pandora Charms


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz