Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je čtv, 28 bře 2024, 10:47

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: MMS
PříspěvekNapsal: úte, 18 úno 2014, 9:52 
Offline

Registrován: stř, 18 úno 2009, 15:22
Příspěvky: 245
Já si občas dělám čaj s listu vlastovičníku. Na hrnek čaje 1 malý nebo 1/2 až 1/3 velkýho listu. Podle toho jaký jsem utrhl. Je to na pohlazení metabolismu. Jinak na rozpouštění kamínku a usazenin v těle doporučuji tinkturu, asi se dá i koupit u nás v lékarně, jenže ty tápeš, proto to mms je asi na nejvíce problému najednou. Nevím, na internetu bych porovnával ceny a vybral si tam. osobně bych doporučil někoho, kdo dělá s preparáty mudr. jonáše, joalis, používá salvia přístroj. Na tom přístroji při vyšetření, ti objeví plísně, kovy, prostě ti řekne celkovou a pravdivou diagnozu a hleevně ví co na to.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: MMS
PříspěvekNapsal: úte, 18 úno 2014, 16:31 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob, 04 úno 2012, 16:39
Příspěvky: 151
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater jsou tady lidove návody na vlaštovičnik. Je to v ruštině ale jde to dat do programu na překlad . :flower:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: MMS
PříspěvekNapsal: úte, 18 úno 2014, 23:12 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát, 14 čer 2013, 12:02
Příspěvky: 140
Děkuju moc Halynko a Šamane. :o)

Dani, nevím. Mám to už roky, jenže jsem s tím nic nedělala. Je toho víc, ale nechávala jsem to a neřešila. Nedávno mě napadlo, jak dlouho to takhle půjde dál a hlavně, co ve stáří, že bych se tím měla teď zabývat, abych ve stáří nebyla odkázána jen na cizí pomoc. Kdybych si napsala seznam částí těla, které nefungují, jak by měly, nebo bolí, tak by byl docela dlouhý. Jednoho dne tělo začalo bolet a já to přijala, nic jsem s tím neudělala.

Je to už taky pár let, začaly mě bolet nohy, pálit. S tím jsem u doktora byla, vyšly z toho chlamýdie, ale už jsem jich v těle neměla tolik, tak se nijak neléčily. Ty nohy mě pálí dodnes. Třeba když ležím v posteli a vzájemně se mi dotýkají nohy, tak je to nepříjemné, tak si je podkládám peřinou. Někdy pouhý dotek peřiny je taky takový nepříjemný, pálí.

Nejhorší je, že teď potřebuju, aby to tělo fungovalo co nejlíp, aby se mi začalo trochu líp vést.

_________________
Dřív jsem sem chodila pod přezdívkou elena6.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: MMS
PříspěvekNapsal: čtv, 20 úno 2014, 2:38 
Offline

Registrován: čtv, 08 dub 2010, 19:59
Příspěvky: 7
Ahoj Leni,

Tak to fleky od boreliozy nebudou - u ni se fleky objevi, jsou nejakou dobu a pak zmizi, urcite nevydrzi roky.

jak pises, ze te pali nohy ... manzela taky palily - porad je mel vystrcene v pod periny - potom mu nasli, ze ma neco se stitnou zlazou, bere pravidelne male davky leku a paleni nohou pominulo a pominuly i urcite dalsi obtize, o kterych se ani nevedelo....
Taky jsem cetla, ze kdyz je nerovnovaha stitne zlazy, ze se mohou delat i fleky na kuzi.

Leni, a kdyz telo zacalo bolet, co se stalo, byla tam nejak pricina? Fyzicka ci psychicka? Stres, pretizeni, vycerpani?

papa

Danka


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: MMS
PříspěvekNapsal: sob, 22 úno 2014, 14:42 
Offline

Registrován: sob, 23 říj 2010, 21:53
Příspěvky: 53
No já nejsem žádnej prodejce, ale trošku bych ti mohl odlít a poslat kdybys chtěla. Mě mms nijak extra nepomohlo ale ani neublížilo. Přítelkyni ale dobře pomáhá na chronickou únavu.
Toho vlaštovičníku bych se asi bál, ve větších dávkách je jedovatý.
Jinak "nejjednoduší" cesta k plnému zdraví v rámci možností je přechod na zcela syrovou stravu, bohužel to málo lidí dokáže, já bohužel taky ne.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: MMS
PříspěvekNapsal: pon, 10 bře 2014, 22:50 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát, 14 čer 2013, 12:02
Příspěvky: 140
Ahoj Dani,

ty fleky taky nemám pořád, ony mizí a zase se objevují, nepodařilo se mi zjistit s čím to souvisí. Jedno období vidět nejsou, pak se začnou pomalu objevovat až jsou vidět pořádně a pak zase ustoupí. I to pálení nohou někdy skoro až zmizí, ale zase se objeví.

Kdy to začalo opravdu nevím, protože jsem byla zvyklá všechno vydržet a jakýkoliv náznaky čehokoli ignorovat dokud to není už průšvih, který se ignorovat nedá. To býval takový můj přístup dřív, že tělo všechno vydrží a někdy jsem věci zvládala jen silou vůle. Ale už nemám tak pevnou vůli a tak se začínám pomalu rozpadat. Myslím, že jak po psychické stránce, tak po fyzické. Nějak nejsou věci, jak by měly být.

Děkuju, Dani, za podněty. Přemýšlím, jestli zkusím něco sama (to MMS nebo nějaké bylinky - i když musím říct, že účinek bylinek na svoje tělo nedokážu moc pocítit) nebo zkusím lékaře (nic proti nim nemám, ale nemám moc času běhat po vyšetřeních ani energii vysvětlovat, obhajovat, přijímat specifické chování lékařů).

Nějak mi chybí něco, co by mi přinášelo radost. Zjišťuju, jak moc mi nevyhovuje život, který žiju, jak vztahy snad se všemi lidmi jsou jen povrchní, jen nějaké hry pro veřejnost. Hraní si na to, že se máme rádi, že jsme rodina, přátelé, ... .

_________________
Dřív jsem sem chodila pod přezdívkou elena6.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: MMS
PříspěvekNapsal: pon, 10 bře 2014, 23:30 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát, 14 čer 2013, 12:02
Příspěvky: 140
Igi,

děkuju Ti moc. Ale myslím si, že bych si ho měla pořídit sama, abych ho pak nenechala bez použití a nebylo to celé plýtvání Tvojí ochotou a laskavostí. Nějak mi to přijde jako to přísloví: "Lehce nabyl, lehce pozbyl - nejsem žádný cnostný člověk a vím o sobě, že mám tendenci si věcí, které dostanu "zadarmo", nevážit.

_________________
Dřív jsem sem chodila pod přezdívkou elena6.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: MMS
PříspěvekNapsal: úte, 11 bře 2014, 20:09 
Offline

Registrován: stř, 18 úno 2009, 15:22
Příspěvky: 245
Leni, promin, jsi splachovací, nic tě nějak moc nedonutí udělat rychlý krok a hlavně něco dělat. Nějak bylo nějak bude. Promin, pusobí to na mne tak nějak. Jenže ono to je dobře,.Zrovna je to tvoje cesta,teda byla. Tělo už ti říká, začni něco dělat.Myslím si to. Víš paní Hochmalová nám říkala svuj příběh,trochu podobný tvému, a víš co jí pomohlo. dodržování pravidel. za vše děkovat, SKUTEČNĚ ZA VŠE CO JSI DOSTALA, o vše poprosit, mluvit pravdu, nelhat, nekrást...i přepalované dvd je krádež na ditributorovi, poctivé přiznání daní...a dějí se pak zázraky ne jen se zdravím, ale i s tebou. Držím ti palce, vyber si, co ti dobře zní. Stále si myslím, že to vyšetření na salvia přístroji cca 1500 kč bych obětoval a dostanu komlexní přehled všeho co mi je. A mužu se od něčeho odpíchnout. Nechtěj vše řešit najednou. Víš, je dobře, že jsi napsala, možná jsi tím pomohla i jiným, kteří se jen neozvali. Buh tě provázej děvče.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: MMS
PříspěvekNapsal: úte, 11 bře 2014, 20:59 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát, 14 čer 2013, 12:02
Příspěvky: 140
saman píše:
Leni, promin, jsi splachovací, nic tě nějak moc nedonutí udělat rychlý krok a hlavně něco dělat. Nějak bylo nějak bude. Promin, pusobí to na mne tak nějak. Jenže ono to je dobře,.Zrovna je to tvoje cesta,teda byla. Tělo už ti říká, začni něco dělat.Myslím si to. Víš paní Hochmalová nám říkala svuj příběh,trochu podobný tvému, a víš co jí pomohlo. dodržování pravidel. za vše děkovat, SKUTEČNĚ ZA VŠE CO JSI DOSTALA, o vše poprosit, mluvit pravdu, nelhat, nekrást...i přepalované dvd je krádež na ditributorovi, poctivé přiznání daní...a dějí se pak zázraky ne jen se zdravím, ale i s tebou. Držím ti palce, vyber si, co ti dobře zní. Stále si myslím, že to vyšetření na salvia přístroji cca 1500 kč bych obětoval a dostanu komlexní přehled všeho co mi je. A mužu se od něčeho odpíchnout. Nechtěj vše řešit najednou. Víš, je dobře, že jsi napsala, možná jsi tím pomohla i jiným, kteří se jen neozvali. Buh tě provázej děvče.

Nojo, pravidla. Jak já dřív dodržovala pravidla! Jistě bys mi napsal, že to hážu na duchovno, ale fakt jestli jsem se v rámci duchovna něco naučila, tak je to nedodržovat pravidla. To souvisí i s tím stahováním z internetu. Dřív bych to taky neudělala a nic bych si nestáhla, protože je to nezákonné, ale i tady se mi laťka posunula. Mám ráda filmy, ty si stahuju. :roll:
S lhaním je taky potíž, ono když si lžu sama sobě, aniž bych to věděla, tak s tím těžko něco udělám.

Přístroj Salvia. Kdo ho kde má? Já jsem v dětství chodila jeden čas k lékaři čínské medicíny a ten měl, tuším, přístroj EAV. Jenže ať ten přístroj naměřil, co naměřil, mně toho pak doktor moc neřekl, ale dal mi x preparátů a dietu. Takže k drahému vyšetření přibyly drahé preparáty (různé doplňky stravy), ale přesně, co mi bylo, jsem nevěděla, o účinnosti taky nemůžu s určitostí říct nic. Ale k němu bych už jít nechtěla, on se věnuje hlavně sportovcům a normální lidi bere jen zběžně, čekárnu má pořád plnou, takže chvátá, jednou Ti něco slíbí, příště už o tom neví, protože si to nepamatuje a nikam si to nezapisuje. Takže Tě přeměří, ale už neví, jak to bylo minule atd., nebo uprostřed měření řeší někoho jiného. V ordinaci má vždycky několik klientů najednou.

Ale díky za podněty, šamane.

_________________
Dřív jsem sem chodila pod přezdívkou elena6.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: MMS
PříspěvekNapsal: úte, 11 bře 2014, 21:03 
Offline

Registrován: sob, 23 říj 2010, 21:53
Příspěvky: 53
Lenka. píše:
Igi,

děkuju Ti moc. Ale myslím si, že bych si ho měla pořídit sama, abych ho pak nenechala bez použití a nebylo to celé plýtvání Tvojí ochotou a laskavostí. Nějak mi to přijde jako to přísloví: "Lehce nabyl, lehce pozbyl - nejsem žádný cnostný člověk a vím o sobě, že mám tendenci si věcí, které dostanu "zadarmo", nevážit.

Však bys mi za to poslala peníze, jen ne tolik co za to chtějí ti byznismeni co na tom rejžují.

EDIT: Jinak jsem byl u jedné paní z Brna co dělá se Salvií, docela dobrá, nic mi ani nenabízela, kdyžtak bych ti na ni mohl najít kontakt.

Teď nevím jestli jsem to sem už nepsal, ale jestli ne tak jestli máš silnou vůli, tak se úplně jednoduše můžeš vyléčit skoro ze všeho, jediná podmínka je silná vůle. Postup je jednoduchý- několik půstů od jednodeníího po dvacetidenní a nadále jíst jen syrovou stravu.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz