Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je čtv, 28 bře 2024, 16:36

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: sedmá čakra
PříspěvekNapsal: sob, 01 bře 2014, 6:05 
Offline

Registrován: stř, 18 úno 2009, 15:22
Příspěvky: 245
Karle, jestli to budeš číst. Né vždy dokážeme napoprvé vystihnout celou škálu problému. Ted nedávno jsem diagnostikoval paní, totálně nahoru uzavřená, neměla 7 čakru. bylo to její přání ji nemít, tak to dostala. (ona ji má, neztratí se, jenže natolik pro tento hmotný svět zavřenou..)A taky jsem ji řekl, že bud už má, a nebo už bude mít, už ho tam vidím, nádor v hlavě. Jakékoliv odmítání vede k deformaci, osobnosti, bytosti, těla...Spíše bych se zaměřil, proč nechci plně funkční tělo. U motoru to chápeš, menší spotřeba, větší výkon, méně starostí se servisem u lékaře, žé...To je má rada ted, ted se uvidí, zda chápeš či nechápeš...ale to je jiná pohádka vid.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: sedmá čakra
PříspěvekNapsal: sob, 01 bře 2014, 12:27 
Offline

Registrován: čtv, 11 srp 2011, 18:03
Příspěvky: 353
saman píše:
Karle, jestli to budeš číst. Né vždy dokážeme napoprvé vystihnout celou škálu problému. Ted nedávno jsem diagnostikoval paní, totálně nahoru uzavřená, neměla 7 čakru. bylo to její přání ji nemít, tak to dostala. (ona ji má, neztratí se, jenže natolik pro tento hmotný svět zavřenou..)A taky jsem ji řekl, že bud už má, a nebo už bude mít, už ho tam vidím, nádor v hlavě. Jakékoliv odmítání vede k deformaci, osobnosti, bytosti, těla...Spíše bych se zaměřil, proč nechci plně funkční tělo. U motoru to chápeš, menší spotřeba, větší výkon, méně starostí se servisem u lékaře, žé...To je má rada ted, ted se uvidí, zda chápeš či nechápeš...ale to je jiná pohádka vid.

Dík šamane.
Víš, já docela dost dobře vím, proč nechci. Už taky trochu vím, co za to platím. Zdá se, že jednoduše mi nebude dovoleno to nadále odmítat a přežít.
Mám ale přesto pocit, že nic dobrého snad krom přístupu k energii, tím otevřením nahoru já nezískávám. S tou energií mě to štve samo o sobě ale taky - připadá mi, že spíš získává ta energie přístup ke mně, aby měla o hračku víc, než já přístup k ní.
Přesto, dotkla se mě tvá formulace "proč nechci plně funkční tělo". Mělo by to být v určité fázi života normální a přírozené, tak teda něco bude špatně u mě, že to nechci a odmítám ... To se mi zdá jasný, takže dík za tenhle pohled na věc.
Zdravím.
Karel


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: sedmá čakra
PříspěvekNapsal: sob, 01 bře 2014, 21:32 
Offline

Registrován: čtv, 13 úno 2014, 23:01
Příspěvky: 11
Karle...Karle.

1. Bez plne funkcnich caker nelze dlouhodobe fungovat, zdravy (duchovni) clovek je ma bezne otevrene a to nejen v ramci fyzickeho tela, ale i smerem nahoru 7-12, ale i dolu 1-0. Je zcela beznym jevem, ze jakekoliv jednani, ktere je v rozporu s Vyssim ja kazdeho cloveka, muze uzavrit jednotlive okruhy caker a clovek zije na energeticky dluh - nasledek - nemoc - az na psychicke urovni, pak duchovni pad - takovy clovek je velmi ohrozen entitami z astralnich sfer.
2. Odblokovani caker neni dobry napad pokud neni proveden zkusenym praktikem v oblasti lecitelstvi chapajicim propojeni na karmicke bloky, ktere dokaze v pripade komplikaci odstranit.
3. otevreni 7 cakry neznamena nutne propojeni do duchovnich sfer (na to musi byt propojeni na 8-12 a to nejde zaridit nejakym zasvecenim nebo chytrakem co slibuje, ze to dokaze, ...), 7 cakra je vstupem do fyzickeho tela tedy nebezpeci implantace defektnich programu do DNA z astralu. Takove sracky nejsou dllem svetelnych bytosti.... To je to co podvedome vnimas jako invazivni metody... neboli

svetelnym bytostem je ukradeny individualni duchovni vyvoj v teto 3D realite, nebot se pohybuji ve zcela jinych energetickych sferach a dimenzich a sem vstupuji jen v pripade nutnosti...

Avsak existuji i vyjimky ( v pripade aktivni 7.cakry), ktere jsou nutne podmineny funkcnosti 4.cakry ( napojeni na duchovni lasku/cit). Tomu se pak rika vzit svuj vlastni osud do vlastnich rukou :wink:

Aktivace kundaliny je jako si hrat se zapalovacem nad benzinovou nadrzi..... Aktivace clovek dosahne az po dosazeni Kristovo vedomi neboli stavu tela a mysli v 5D vibracich. Je to spojene s duchovnim stavem a ukonceni inkarnaci zde v teto casti Universa.


M.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: sedmá čakra
PříspěvekNapsal: ned, 02 bře 2014, 5:44 
Offline

Registrován: stř, 18 úno 2009, 15:22
Příspěvky: 245
Trochu bych to zmírnil. Neznáme své místo v karmickém kole, tudíš ani nemužeme vědět, zda neotevření tvé 7 čakty je v pohodě a nebo už je čas na tom pracovat. Nechal bych to na tvém pocitu, jen ty jsi ten, kdo vede své kroky. Nejsem až tak uplně zastánce teorie, že kundalíni muže otevřít a ovládnout až člověk, který je nějaký, strakomakatý. Znám dost lidí, kteří ji umějí ovládat a není to jejich poslední reinkarnace, protože ještě nechápou, odmítají, nejsou...Jenže je to duležité pro ně a jejich vývoj a pro nás a náš vývoj je vidět, potkat a znát. Když nevidíš zlo, nevíš že jsi dobrý! Proto za to zlo vždy poděkujme. Karle, zkus jít po svém strachu, soustřed se na svuj pocit a nech se vést, snad přijdeš na to, proč...cokoliv nechci je většinou podmíněno strachem, bohužel né vždy si to dokážeme přiznat( to bylo míněno na druhý né na tebe karle).Díky za odezvu.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: sedmá čakra
PříspěvekNapsal: ned, 02 bře 2014, 11:01 
Offline

Registrován: čtv, 13 úno 2014, 23:01
Příspěvky: 11
Samane, to je prave ta iluze duchovna, tedy oddelenost od plneho pochopeni vsech sfer vlastni praxi tedy zivotem.

Nelze duchovne rust, pokud se neprojdou a neodhali i ty nejnizsi sfery, nebot ony jsou prave temi povestnymi strazci brany (vzestupu). A aby se clovek neutopil v hlubokych vodach, musi byt napojeny i nahoru, tedy skrze viru (a ochranu) v Boha nebo jak si to kdo chce pojmenovat.... k tomu slouzi 7 (a 4.) čakra.

Otazka kundaliny. Plne rozvinuti ma za nasledek vyzareni bytosti, svetelny rozpad fyzickeho tela a ukonceni reseni problematiky 0 -3.cakry, coz ma za nasledek presun do vyssich duchovnich sfer. To neni otazka nejake mechaniky, ale duchovni praxe, tedy plneho pochopeni vlastniho Byti ve vsech aspektech (nejen vlastni) bytosti. Bez tohoto je to hra se zapalovacem. Ale treba se mylim :wink:

M.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: sedmá čakra
PříspěvekNapsal: úte, 04 bře 2014, 16:54 
Offline

Registrován: čtv, 11 srp 2011, 18:03
Příspěvky: 353
Ufounium píše:
Samane, to je prave ta iluze duchovna, tedy oddelenost od plneho pochopeni vsech sfer vlastni praxi tedy zivotem.

Nelze duchovne rust, pokud se neprojdou a neodhali i ty nejnizsi sfery, nebot ony jsou prave temi povestnymi strazci brany (vzestupu). A aby se clovek neutopil v hlubokych vodach, musi byt napojeny i nahoru, tedy skrze viru (a ochranu) v Boha nebo jak si to kdo chce pojmenovat.... k tomu slouzi 7 (a 4.) čakra.

Otazka kundaliny. Plne rozvinuti ma za nasledek vyzareni bytosti, svetelny rozpad fyzickeho tela a ukonceni reseni problematiky 0 -3.cakry, coz ma za nasledek presun do vyssich duchovnich sfer. To neni otazka nejake mechaniky, ale duchovni praxe, tedy plneho pochopeni vlastniho Byti ve vsech aspektech (nejen vlastni) bytosti. Bez tohoto je to hra se zapalovacem. Ale treba se mylim :wink:

M.

Pro ufounium: hm, plné rozvinutí kundalini vede k opuštění této roviny bytí? Může být. Jak ale dojde někdo k plnému jejímu rozvinutí, aniž by předtím něco praktikoval? Myslím, že už z principu plyne, že jsou a budou i zde na Zemi lidi, kteří v nějaké větší či menší míře tuto sílu ovládají a praktikují. Jak rozumné a jak moc bezpečné je takové věci dělat, už je jiná otázka, ale faktem myslím je, že to je možné.
To jsme ale v čiré teorii, aspoň pro mě osobně to je čistě akademická teorie, já se do takových věcí nikdy nehrnul.
Vlastně můj problém je možná v jistém smyslu spíš opačný, nijak zvlášť se mi nechce pustit si do života tu dávku duchovna, ke které jsem nejspíš už žel dozrál a která se mi do života nyní násilím cpe :sad4: :crybaby: :sick:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: sedmá čakra
PříspěvekNapsal: úte, 04 bře 2014, 17:13 
Offline

Registrován: čtv, 11 srp 2011, 18:03
Příspěvky: 353
saman píše:
Trochu bych to zmírnil. Neznáme své místo v karmickém kole, tudíš ani nemužeme vědět, zda neotevření tvé 7 čakty je v pohodě a nebo už je čas na tom pracovat. Nechal bych to na tvém pocitu, jen ty jsi ten, kdo vede své kroky. Nejsem až tak uplně zastánce teorie, že kundalíni muže otevřít a ovládnout až člověk, který je nějaký, strakomakatý. Znám dost lidí, kteří ji umějí ovládat a není to jejich poslední reinkarnace, protože ještě nechápou, odmítají, nejsou...Jenže je to duležité pro ně a jejich vývoj a pro nás a náš vývoj je vidět, potkat a znát. Když nevidíš zlo, nevíš že jsi dobrý! Proto za to zlo vždy poděkujme. Karle, zkus jít po svém strachu, soustřed se na svuj pocit a nech se vést, snad přijdeš na to, proč...cokoliv nechci je většinou podmíněno strachem, bohužel né vždy si to dokážeme přiznat( to bylo míněno na druhý né na tebe karle).Díky za odezvu.

Jožko, důvodů mám víc, strach, zklamání, zlost ... Taky pro mě není snadný se v tom vyznat a přiznat si, jak se se mnou přesně věci mají ...
Jinak já neřeším, to jsem nenapsal přesně, neotevření své sedmé čakry. Řeším, co asi se (mi) stane, jestli tomu otevření přestanu vědomě a záměrně bránit. Nemělo by toho být až zas tak moc, protože (jak se dneska běžně ignoruje) pouhý otevření čakry bez její aktivace kundalini by toho nemělo až zas tolik udělat, ale i to "málo" mi stačí až až.
Karel


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: sedmá čakra
PříspěvekNapsal: čtv, 06 bře 2014, 1:07 
Offline

Registrován: čtv, 13 úno 2014, 23:01
Příspěvky: 11
Karle, otazka by mela znit obracene. Jsi svobodne vedomi, rozhodnuti mas vzdy ve svych rukou.

Samane, kazdy z nas hovori asi o jine energii a jeji aktivaci.
Ta, o ktere mluvim je na principu Nebe-Zeme-Nebe a aktivace neni na korenove cakre, tak jak se to o kundaliny publikuje nebo kdo s tim nejak hazarduje. Vse probiha na vedome urovni s plnym ovladanim teto sily. Nejedna se o mechaniku neb je to cele podmineno duchovnimi inkarnacnimi zkusenostmi a pripravenosti fyzickeho tela na tak extremne silnou energii pred jeho vyzarenim. Pokud se to uspecha muze dojit k roztrhani cakernich systemu az ke samovzniceni. To je varovani.

Zkus si to namalovat pres aut.kresbu at vidis porovnani o cem hovoris ty a o cem ja a jak by mel vypadat clovek pred jeji skutecne aktivaci

M.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: sedmá čakra
PříspěvekNapsal: čtv, 06 bře 2014, 6:44 
Offline

Registrován: stř, 18 úno 2009, 15:22
Příspěvky: 245
Ty mluvíš o dejme tomu univerzální energii, dneska je ale běžné, že většina lidí si neuvědomuje rozdíl mezi touto energii a kundalíni, spujují je dohromady nebo zaměnují. Kundalíni lze prožít, ovládnout v tomto těle, univerzální nás těla zbaví. posune na vyšší uroven bytí. Ok, já to bral v tomto případě jako tuto ovládnutelnou energii. K tomu, abych rozvinul kundalíni musm být už na určitém stupni pochopení, přijetí. Když ještě nejsem dostatečně připraven, karle, podívat se pravdě do očí, o sobě a světě, nen ani žádoucí otevírat pandořinu skřínku. Náš pocit, intuice nás vede, a říká nám, ještě né, jetě to není ono. A muže to být strach, nebo odmítnutí třeba křestanské víry, nebo odmítnutí čehokoliv, nebo jen potřba času k nabrání nové síly, odpočinout si a jít dál. Nebo v tobě něco dozrává a intuice ví, že jsi připraven.Použil bych přirovnání z wydy. Při rozvoji tří oblastí(fyzické, emoční a mentální) svádí žáka, aby rozvíjel mentální oblast na ukor ostatních oblastí. Získává tím větší intuici, vnímání více enrgií z venku,vně těla...ale wyda durazně vede k harmonickému rozvoji těla, a v tomto případě začíná jít od spodní oblasti, přez emoční oblast. Takhle, když budu chtít moc rozvíjet duchovní cestu, svuj vývoj, a zapomenu na ostatní oblasti (zde na zemi v hmotě stejně duležité) nebudu v harmonii, budu ulítlý nahoru a ztratím uzemnění, spojení se spodními čakramy. Vystoupit z kola ven muže jen plně, harmonicky, rozvinutá osobnost, duše, duch. A právě, kdo je ulítlý, není uzemněný, může a musí být vrácen zpět tvrdě na zem, třeba i smrtí, za předčasné otevření kundalíni. To není strašení, jen konstatování faktu. Já sám doporučuji ale postupné ovládnutí této energie. Dřív nebo později k tomu musí dojít, ale netvrdím, že to musí být jen pod dohledem mistra. Už vím, že když něco budu muset mít, dostanu to, to platí i v případě karla, a bud svým uvědomněním, svým pochopením, nebo muj mistr přijde sám ke mně a nemusí to být duchovní praktik, ale třeba někdo, koho budu mít rád a nebo jen mne mine, ale řekne mi, jdi tamhle tou cestou, tahle je dnes zavřená, a já náhle na té cestě prozřu. Tisíce cest, kterou doporučit..?


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: sedmá čakra
PříspěvekNapsal: čtv, 06 bře 2014, 16:34 
Offline

Registrován: čtv, 11 srp 2011, 18:03
Příspěvky: 353
Ufounium píše:
Karle, otazka by mela znit obracene. Jsi svobodne vedomi, rozhodnuti mas vzdy ve svych rukou.
M.

Vidíš, právě to je v kostce to, co řeším - jak moc ještě budu svobodnou bytostí, když přijmu takovéhle otevření nahoru.
Cítil jsem to vnitřně dlouho jako otevření nechráněné brány dovnitř a ty sám připouštíš že víš o možnosti ovlivňování na této úrovni.
Připadalo mi dlouho, že otevřít se takto "nahoru" je z principu nekontrolovatelná záležitost, že moje svoboda vůči tomu co tudy přichází končí momentem, kdy otevřu tuhle dveře.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz