Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je čtv, 28 bře 2024, 11:35

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: sedmá čakra
PříspěvekNapsal: sob, 04 led 2014, 21:59 
Offline

Registrován: čtv, 11 srp 2011, 18:03
Příspěvky: 353
Zdravím.
Není tu prosím někdo, kdo by měl nějakou zkušenost s důsledky více či méně uzavřené či blokované sedmé čakry, nebo případně prožitky spojené s jejím aktivizováním?
pěkný den všem.
Karel


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: sedmá čakra
PříspěvekNapsal: pon, 13 led 2014, 14:51 
Offline

Registrován: pát, 14 led 2011, 23:27
Příspěvky: 16
Ano, lépe se napojíš a dostaneš se k energii. Hlava trochu zabolí, šišinka zapálí,...

Ale myslím, že sama od sebe se neaktivuje.

Co takhle se zaměřit na srdeční čakru?

D


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: sedmá čakra
PříspěvekNapsal: pon, 13 led 2014, 15:50 
Offline

Registrován: čtv, 11 srp 2011, 18:03
Příspěvky: 353
danielka píše:
Ano, lépe se napojíš a dostaneš se k energii. Hlava trochu zabolí, šišinka zapálí,...

Ale myslím, že sama od sebe se neaktivuje.

Co takhle se zaměřit na srdeční čakru?

D

K jaké ale energii, co to dělá dál, k čemu ta energie pracuje ... To je to, co nevím :-).
Nestojím nijak o to, aby se aktivovala, mám jen divný pocit z následků, když už se mi to stejně stalo.
Správný provoz 1. čakry člověka jednoduše napojí na základní vitální energii, líp se žije, zdá se mi snadné to cítit. Je to prostě dobrá věc. Ale tohle?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: sedmá čakra
PříspěvekNapsal: pon, 13 led 2014, 16:11 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte, 20 led 2009, 22:21
Příspěvky: 703
Bydliště: Praha
http://umimezit.webnode.cz/sluzby/bicom ... dma-cakra/

_________________
Tady a teď...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: sedmá čakra
PříspěvekNapsal: pon, 13 led 2014, 17:10 
Offline

Registrován: čtv, 11 srp 2011, 18:03
Příspěvky: 353
EL+ píše:
http://umimezit.webnode.cz/sluzby/bicom-2000/cisteni-caker/sedma-cakra/

Dobrej přehled, dík.
Jen bych spíš stál o kousek něčí osobní zkušenosti s tímhle.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: sedmá čakra
PříspěvekNapsal: úte, 14 led 2014, 8:56 
Offline

Registrován: ned, 08 bře 2009, 14:28
Příspěvky: 110
Karle..

https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hph ... 2533_n.jpg

Jestliže si někdo otevře čakry, aniž by si očistil své vitálno, zvláště nižší vitálno, může se stát nevyrovnaným, šíleným ,duševně nemocným. Mnoho lidí se poté, co si před pročištěním otevřou své čakry ,zblázní. Probouzet síly kundaliny bez předchozího očištění je jako dát dítěti nůž. Je velmi pravděpodobné, že jej použije nesprávně. Může se říznout do prstu nebo si způsobit něco nanejvýš škodlivého a ničivého. Je-li však někdo dospělý zralý, pak použije nůž k tomu, aby nakrájel ovoce, které nabídne svým přátelům.
Síla může být použita dvěma způsoby : buď ke stavění ,nebo k ničení. Přišli jsme sem, abychom stavěli,budovali Palác Pravdy a Lásky. Když stavíme, musíme vědět, zda jsme odborníky - architekty nebo stavebníky. Pokud nejsme, pak stavba nebude dokončená a může se kdykoliv zřítit.

Z knihy Kundaliny
Matka Síla


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: sedmá čakra
PříspěvekNapsal: úte, 14 led 2014, 17:35 
Offline

Registrován: stř, 18 úno 2009, 15:22
Příspěvky: 245
Karle. Já vnímám, ale je to jen moje vnímání, 8,9 a10 čakru. Nemusí jít vubec o kundalíni, ale je to napojení se na duchovní svět, v celé jeho šíři. Lidé nevěřící na duchovno, ji mají nahoru uzavřenou. A at se anděl strážný snaží sebevíc, neudělá nic. Lidé, kteří věří v boha ale neznamená, že jsou otevření intuici, pomoci od andělú a doplnil si sám. Oni je popírají, mnohdy jako svody dábla. Jenom šlověk bez předsudku, který ví, že buh je, je zcela otevřený a má 7 čakru plně otevřenou. Kdo nevěří v boha ji nemuže mýt plně otevřenou, protože sám si kohoutek uzavírá. Věřím jen v něco, energii reiki, ve vyšší inteligenci, ale v boha. Tam kde je ale, jsou pochybnosti a co očekáváš, dostaneš. Také muže jít o otevření 7 čakry, ale pouze pro potřeby těla. To je ta kundalini, někdy nazývána či, nebo tchai-chi. Dokonale ji múžeš zvládnout a vést do celého těla, dokonce ji i vysílat ven, léčit či zabíjet na dálku. Ale to je jen pro potřeby těla, mysli, ega. Takový člověk nemusí být nic, žádný duchovní. Má to ale malý háček, ona dříve( v tomto životě) nebo později( v příštím životě) si svou dan vybere a člověka posune na duchovní cestu. Záleží na tom, co očekáváš. Pak to pro tebe bud má význam, duchovní, a nebo nemá. Ještě jsi se plně nerozhodl.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: sedmá čakra
PříspěvekNapsal: úte, 14 led 2014, 20:07 
Offline

Registrován: čtv, 11 srp 2011, 18:03
Příspěvky: 353
saman píše:
Karle. Já vnímám, ale je to jen moje vnímání, 8,9 a10 čakru. Nemusí jít vubec o kundalíni, ale je to napojení se na duchovní svět, v celé jeho šíři. Lidé nevěřící na duchovno, ji mají nahoru uzavřenou. A at se anděl strážný snaží sebevíc, neudělá nic. Lidé, kteří věří v boha ale neznamená, že jsou otevření intuici, pomoci od andělú a doplnil si sám. Oni je popírají, mnohdy jako svody dábla. Jenom šlověk bez předsudku, který ví, že buh je, je zcela otevřený a má 7 čakru plně otevřenou. Kdo nevěří v boha ji nemuže mýt plně otevřenou, protože sám si kohoutek uzavírá. Věřím jen v něco, energii reiki, ve vyšší inteligenci, ale v boha. Tam kde je ale, jsou pochybnosti a co očekáváš, dostaneš. Také muže jít o otevření 7 čakry, ale pouze pro potřeby těla. To je ta kundalini, někdy nazývána či, nebo tchai-chi. Dokonale ji múžeš zvládnout a vést do celého těla, dokonce ji i vysílat ven, léčit či zabíjet na dálku. Ale to je jen pro potřeby těla, mysli, ega. Takový člověk nemusí být nic, žádný duchovní. Má to ale malý háček, ona dříve( v tomto životě) nebo později( v příštím životě) si svou dan vybere a člověka posune na duchovní cestu. Záleží na tom, co očekáváš. Pak to pro tebe bud má význam, duchovní, a nebo nemá. Ještě jsi se plně nerozhodl.

Dík Jožko.
Co očekávám není asi tak důležité. Kdybych věděl jak, velmi rád bych svůj vývoj směrem nahoru zastavil jen na tělesné úrovni. Nasmůlu pro mě, přímo s kundalini jsem nikdy cíleně nepracoval. Nikdy jsem nestál o to, chvátat ve vývoji někam, kde bych nestačil zvládat, co se děje a myslel jsem si, že vynechat záměrnou práci s kundalini mě toho uchrání. I proto jsem si asi víceméně vědomě tu sedmou čakru i nějakou dobu blokoval, ale cpe se mi to do života a nespíš už by nebylo dobře abych v tom pokračoval. Radost z toho mám a nemám a asi je to jedno - prostě se mi to děje a je fuk, zda chci či nechci. Nějaký použitelný trik, jak to udržet na tělesné úrovni, kde by se mi mohlo podařit, udržet si kontrolu nad vlastním životem asi nevíš? Nějak se netěším na to,že mi vyšší bytosti budou kecat do života ještě hůř, než doposud :-(.
A mimochodem, jsi první člověk, jehož zkušenost respektuju, co mi říká o existenci dalších vyšších čaker. Zatím jsem to bral jen jako fantazírování nedouků, takže i tuto věc tedy můžu od tebe respektovat a brát vážně :-).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: sedmá čakra
PříspěvekNapsal: stř, 15 led 2014, 17:52 
Offline

Registrován: stř, 18 úno 2009, 15:22
Příspěvky: 245
Karle, já to taky bral no jo, ale kdo ví. Ale automatická kresba mnohdy ukazovala i na jejich stav a dnes je i cítím. Jinak pozornost pomuže usměrnit vše. Kundaliny, jakoukoliv energii. Kam upneš pozornost, tam aktivuješ enrgii, aktivuješ čakru už jen tím, že se na ni soustředíš. Jinak si dohldej na internetu malý okruh nergie v těle s jazykem na horní klembě ust. To by ti mělo pomoci udržet energii na fyzické úrovni. Vidíš, já mám opačný názor. Vím třeba, že když uzavřu snatek, tak se spojí oba naše rody a najednou získám dvojnásob( její i moji předci) ochráncu tam nahoře. Proč to nevyužít. Jak se znám ,se svojí paličatostí potřebuji andělu strážných víc a ne jen jednoho.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: sedmá čakra
PříspěvekNapsal: stř, 15 led 2014, 19:30 
Offline

Registrován: čtv, 11 srp 2011, 18:03
Příspěvky: 353
saman píše:
Karle, já to taky bral no jo, ale kdo ví. Ale automatická kresba mnohdy ukazovala i na jejich stav a dnes je i cítím. Jinak pozornost pomuže usměrnit vše. Kundaliny, jakoukoliv energii. Kam upneš pozornost, tam aktivuješ enrgii, aktivuješ čakru už jen tím, že se na ni soustředíš. Jinak si dohldej na internetu malý okruh nergie v těle s jazykem na horní klembě ust. To by ti mělo pomoci udržet energii na fyzické úrovni. Vidíš, já mám opačný názor. Vím třeba, že když uzavřu snatek, tak se spojí oba naše rody a najednou získám dvojnásob( její i moji předci) ochráncu tam nahoře. Proč to nevyužít. Jak se znám ,se svojí paličatostí potřebuji andělu strážných víc a ne jen jednoho.

Malý okruh energie - to mě nenapadlo, dík. To vlastně vede k oběhu energie tělem s vynecháním 7 a asi s omezením 6 čakry, viď? Minimálně k posílení těla by to mohlo být občas prospěšné.
Jestli je to rozumné dělat cílevědomě i víc, to záleží, co shůry čekáš, jestli pomoc a ochranu, nebo kopance do zadku a rozkazy ;-(. Nj., asiže vím o paličatosti taky svý ...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz