Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je čtv, 28 bře 2024, 21:46

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 97 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Chemtrails - ovlivňování počasí
PříspěvekNapsal: úte, 08 říj 2013, 11:43 
Offline

Registrován: úte, 20 říj 2009, 21:13
Příspěvky: 76
Liduško… Opravdu tomu nevěřím a kdyby nás přece jen práškovali, tak to přijímám jako fakt a nebudu propadat šílenství. Už jsem tu jednou psala, že na Zemi je tolik svinstva z jiných zdrojů, ale to lidi nějak nevzrušuje. Už se tomu orgonetovému šíření strachu a zloby musím smát. Jediné, co mi vadí, je, že pomatená matka rozprašuje ocet okolo kočárku, to je tedy síla.

Přeji, ať ti nezdraží ocet a mnoho úspěchů s ovlivňováním počasí. :heart:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chemtrails - ovlivňování počasí
PříspěvekNapsal: úte, 08 říj 2013, 12:07 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte, 20 led 2009, 22:21
Příspěvky: 703
Bydliště: Praha
Já tedy nepropadám žádnému šílenství, ale vadí mi lži, kterými nás krmí :wink: Záleží jen na úhlu pohledu...někdo to považuje za strašení, někdo pouze za pravdivé informace :wink: Ocet tedy opravdu neleju všude kolem sebe :green: , ale vyzkoušel to můj kamarád a byl z toho nadšen :green: , takže věřím těm, co s tím takto experimentují a sdílejí zkušenosti...někdy se ta informace může hodit...chystáš zrovna na chatě táborák a ona chemodeka a vypadá to na déšť...tak můžeš zkusit ocet a třeba si tím vylepšit momentálně počasí.. :lol:

_________________
Tady a teď...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chemtrails - ovlivňování počasí
PříspěvekNapsal: čtv, 10 říj 2013, 15:39 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte, 20 led 2009, 22:21
Příspěvky: 703
Bydliště: Praha
http://orgo-net.blogspot.cz/2013/10/roz ... mment-form

_________________
Tady a teď...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chemtrails - ovlivňování počasí
PříspěvekNapsal: čtv, 10 říj 2013, 16:28 
Offline

Registrován: stř, 18 úno 2009, 15:22
Příspěvky: 245
Mužeme se smát jednotlivému kamínku z laviny kamenu. Ale celá lavina nám vezme smích ze rtu. Stačí se podívat na ruzná stekání vědcu na světě o vlivu tohoto rozprašování na lidské zdraví, i na tvoje gemii, na vliv antibiotik na lidské zdraví podávaných zvířatum na farmách, masitým výrobkum bez masa zato z ečky, za dětská očkování v latinské americe, kde byla přidávána látka zpusobující u dívek neplodnost, na...na... i třeba nejmodernější vyšetřovací lékařské metody zaručeně dělající ze zdravých lidí nemocné viz mamograf...kam se podívám prachy, prachy, prachy a snaha hrstky jedincu ovládnout nás všechny. A jejich snahy nás početně omezit jsou podle mne už dost prokázané. Kdo chce si najde sám dost skutečně hodnověrných fakt na internetu sám. Víte jsme nepoučitelní, stejně jako v povídce pana Čapka, Bílá nemoc, nikdo nechtěl poslouchat doktroa galéna, říkali že je blázen, když jde proti proudu, a při tom to vubec není k smíchu. Je lepší dělat něco než nic. Copa jste zapomněli, že gumoví medvídci harybo nebo jak se ten sajrajt jmenuje, onkologická centra v nemocnicích varují, že obsahují rakovinotvorné éčko(asi 270 ale já je nejím a nepamatuji si všechna éčka z letáku, co jsem v nemocnici dostal) a klidně je masově šíří reklamou v televizi...zabíjí vám děti a vy mlčíte. Já vím, jednodušší je se usmívat, ale i tohhle mi nevadí. Já jen tak nahlas přemýšlím, co vše si mohou vuči vám dovolit a vy je necháte.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chemtrails - ovlivňování počasí
PříspěvekNapsal: čtv, 10 říj 2013, 19:23 
Offline

Registrován: čtv, 11 srp 2011, 18:03
Příspěvky: 353
saman píše:
Mužeme se smát jednotlivému kamínku z laviny kamenu. Ale celá lavina nám vezme smích ze rtu. Stačí se podívat na ruzná stekání vědcu na světě o vlivu tohoto rozprašování na lidské zdraví, i na tvoje gemii, na vliv antibiotik na lidské zdraví podávaných zvířatum na farmách, masitým výrobkum bez masa zato z ečky, za dětská očkování v latinské americe, kde byla přidávána látka zpusobující u dívek neplodnost, na...na... i třeba nejmodernější vyšetřovací lékařské metody zaručeně dělající ze zdravých lidí nemocné viz mamograf...kam se podívám prachy, prachy, prachy a snaha hrstky jedincu ovládnout nás všechny. A jejich snahy nás početně omezit jsou podle mne už dost prokázané. Kdo chce si najde sám dost skutečně hodnověrných fakt na internetu sám. Víte jsme nepoučitelní, stejně jako v povídce pana Čapka, Bílá nemoc, nikdo nechtěl poslouchat doktroa galéna, říkali že je blázen, když jde proti proudu, a při tom to vubec není k smíchu. Je lepší dělat něco než nic. Copa jste zapomněli, že gumoví medvídci harybo nebo jak se ten sajrajt jmenuje, onkologická centra v nemocnicích varují, že obsahují rakovinotvorné éčko(asi 270 ale já je nejím a nepamatuji si všechna éčka z letáku, co jsem v nemocnici dostal) a klidně je masově šíří reklamou v televizi...zabíjí vám děti a vy mlčíte. Já vím, jednodušší je se usmívat, ale i tohhle mi nevadí. Já jen tak nahlas přemýšlím, co vše si mohou vuči vám dovolit a vy je necháte.

Akorát Jožko, se mi medvídci Haribo zdají jako o dost reálnější a hmatatelnější hrozba, než chemtrails. Navíc i s tím, že bránit se chemtrails "octováním" je ... ne tak docela rozumný, pokud je cht. reálné, jsme v čoudu, takže nemá cenu si ještě navíc kazit náladu tím, že o něm budeme přemýšlet. Zato medvídky Haribo (a jim podobný humus) prostě nekoupím, to je aspoň uchopitelný problém, má řešení, nekazí mi náladu a nepožaduje víru v divný věci.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chemtrails - ovlivňování počasí
PříspěvekNapsal: úte, 05 kvě 2020, 18:01 
Offline

Registrován: úte, 05 kvě 2020, 18:00
Příspěvky: 2
Často se mi stává, že se podívám na předpověď počasí a nakonec nejsem oblečená podle počasí. Nedávno jsem našel tento web https://meteoprog.cz/, který mi vždy zobrazuje pouze přesné počasí, zkuste to i vy


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chemtrails - ovlivňování počasí
PříspěvekNapsal: sob, 26 čer 2021, 15:44 
Offline

Registrován: sob, 26 čer 2021, 15:25
Příspěvky: 7
Bydliště: united states
While wireless data has been accelerate up and WiFi connectivity expands round the Earth, streaming video content is data intensive and also there are still many conditions in which off line content is still actually a better option. When some airlines offer you in flight entertainment, I prefer to rent my own pictures and view them onto my devices.
primevideo/mytv canada
mytv
amazon.com/code
amazon.com/mytv
amazon.com/code


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 97 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz