Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je čtv, 28 bře 2024, 15:39

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: PROSÍM O POMOC
PříspěvekNapsal: úte, 08 led 2013, 10:33 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob, 03 zář 2011, 23:42
Příspěvky: 12
Dobrý den,

moc Vás prosím o pomoc. V naší rodině je sice kupa problémů, hlavně co se týče zdraví mé maminky a stresu, který v poslední době vládne naším bytem, kvůli sestře, která u nás bydlí, ale pokud by to bylo možné ... dá se poslat energie nebo jakkoliv pomoct pejskovi?
Zamilovala jsem se do jednoho pejska z útulku v Havířově, jmenuje se Květoš a já cítím, že tohoto pejska mi někdo seslal, že ho budu mít a že bude náš, ale problém je velký ... pejsek je nemocný, oslabený, na kapakách a já nemám ani ponětí, zda se mu dá pomoct.

Je možné poslat energii? Reiki nebo shamballu? Nebo jinak pomoct? Tak moc je mi ho líto.
Děkuji za pomoc a pokud by to náhodou nešlo ... mohla by jste se podívat na zdraví mé maminky?
Jana Badínská

http://www.utulekhavirov.cz/export/1944v.jpg


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: PROSÍM O POMOC
PříspěvekNapsal: úte, 08 led 2013, 12:01 
Offline

Registrován: úte, 20 říj 2009, 21:13
Příspěvky: 76
Jani, posláno :littlean: Květoškovi. To je tedy kouzelný stvoření. :love3: Dej vědět, jak vše pokračuje. :hello: :heart:
Nevím, zda tvůj dotaz nesměřoval jen na Tetu Kateřinu, ale to snad nevadí.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: PROSÍM O POMOC
PříspěvekNapsal: úte, 08 led 2013, 12:21 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob, 03 zář 2011, 23:42
Příspěvky: 12
Děkuji mockrát :littlean: Dotaz je směrován každému kdo může pomoct ... ten pejsek si to zaslouží :littlean: :sunny: Věřím, že to vše zvládne a budeme ho mít doma :love3:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: PROSÍM O POMOC
PříspěvekNapsal: úte, 08 led 2013, 12:36 
Offline

Registrován: úte, 20 říj 2009, 21:13
Příspěvky: 76
To víš, že přijde k vám domů. :lol: A pěkně to tam s láskou rozproudí. Já jsem zažila podobný "psí" příběh.

V sobotu jsem potkala kamarádku dcery z dětství. Už z dálky jsem se musela smát, protože měla na vodítku nového (dalšího) pejska. Mají doma vlčáka Rustyho z útulku. Když s ním jela do útulku na kontrolu (?), odjela i s dalším pejskem Beníčkem, bílým maltézáčkem. Doma mají ještě hluchého kocourka.

No, a pak podporovala finančně jednoho z pejsků na Slovensku (jak tam byla ta aféra s toulavými psy), až si pro něj závěrem jela autobusem na půli cesty do Brna. Je to černá čivava Baki a přivezla jí ho dočasná opatrovatelka. :razz: Já jsem s nimi strávila necelou hodinu venku a můžu říct, že to byly lázně na duši. Jak oni byli šťastni, že tvoří smečku... Vždycky se přilítli pomazlit a pak v jednom šiku čmuchali, čurali, zahrabávali, až drny trávy lítaly. :hi:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: PROSÍM O POMOC
PříspěvekNapsal: úte, 08 led 2013, 12:50 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob, 03 zář 2011, 23:42
Příspěvky: 12
To je parádní příběh :lol: Mám doma 2trpasličí pinče, ale před asi 4roky jsem měla jen jednoho a k němu přivedla kříženečka z útulku. Byla jsem tehdy opravdu nezkušená, nebo spíš si myslela, že VÍM A ZNÁM VŠECHNO. Ten pejsek byl opravdu nádherný, střední velikosti, ale časem začal být agresivní, nezvladatelný a já než abych se víc snažila ... dala jsem na špatné "rady" mé maminky a pejska jsme do útulku vrátily.
Jenže mi to došlo až časem kdy jsem z toho začala mít pomalu depresivní stavy ... brečela jsem a obvnovala sama sebe, okolí nechápalo, že jsem psa vrátila a já to nechápala taky. Je to tolik let a pořád to mám v srdíčku a tenhle pejsek, Květošek, .... jakoby mi otevřel bránu k minulosti a víru v to, že když si ho vezmu a pomůžu mu, má duše se tím očistí.
Nemluvě o tom, že je to zřejmě taky pinč jako ti dva, která mám doma.
Když jsem konečně mamku přesvědčila, s očekáváním volala do útulku a zjistila, v jakém je stavu a neví, zda vůbec přežije, navíc na něj denně volá kupa zájemců ... popadl mě smutek.
Věřím, že to přežije a že z těch několika zájemců, budeme první. :littlean:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: PROSÍM O POMOC
PříspěvekNapsal: úte, 08 led 2013, 13:33 
Offline

Registrován: úte, 20 říj 2009, 21:13
Příspěvky: 76
Jani, třeba ten kříženeček potřeboval být sám (v rodině), třeba to tak osud zařídil a vzali si ho sportovní důchodci :lol: a je teď šťastný.
Připomínáš mi mě, když mě přepadaly noční můry, že jsem dala dceru ve skoro 3 letech do jeslí, i když jsem klidně mohla být doma. Ona se mi směje, už je dospělá, ale já to tam taky pořád mám. Ale jak se tu mnohokrát psalo, je třeba ten sklíčený pocit nechat proběhnout. Třeba se bude vracet, ale nakonec bude slábnout.
Ten můj psí příběh nebyla ta sobota, ale bílý špic z útulku, hluchý a skoro slepý, těžkou srdeční vadu. Vzali jsme si ho na dožití před více než 10 lety. Bylo mu prý odhadem 12 let, ale kamarádka léčitelka tvrdila, že mu je víc. Žil u nás ještě 3 a půl roku a samotný veterinář tvrdil, že z pohledu medicíny je nevysvětlitelný, že žije a řekl, že to musí být vzájemnou láskou.
Každý pejskař miluje své pejsky stejně. Ale někdy najednou řekne - to byl můj životní pes. :heart:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: PROSÍM O POMOC
PříspěvekNapsal: úte, 08 led 2013, 13:41 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob, 03 zář 2011, 23:42
Příspěvky: 12
Máte pravdu .... souhlasím :love4:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: PROSÍM O POMOC
PříspěvekNapsal: úte, 08 led 2013, 17:11 
Offline

Registrován: čtv, 11 srp 2011, 18:03
Příspěvky: 353
Jano, sám posílat moc neumím, nemám rád zasvěcení, takže pak se k tomu člověk dostává složitěji.
Právě proto vám ale můžu poradit tohle:
toho psa máte ráda vy. Tak mu posílejte vy sama. Svou lásku především a pomoc a podporu. Pokud máte pocit že nevíte jak na to, nevadí. Prostě si udělejte čas a s láskou a přáním dávat, posílat, na něj myslete. Nemusíte vědět a cítit že to funguje, pokud ho opravdu máte ráda, fungovat to bude. Nebude to možná tak silné jako od lidí kteří s tím běžně pracují, ale bude to. A ten pes možná, krom síly přežít potřebuje i důvod přežít. Možná tedy víc než posílaná síla k uzdravení ho může uzdravit to, že pocítí vaši lásku a ucítí důvod zůstat zde, ještě žít, bojovat.
Jinak, pokud si přejete přijmout dalšího člena domácnosti, tak udržet co nejvíce harmonie a pořádku v rodině, do které by měl patřit, může být vaším drobným příspěvkem pro zdravé energie které vám i jemu pomůžou se setkat. Třeba vám tahle myšlenka ulehčí docela všední věci a domácí práce, jako běžný úklid, mytí nádobí, vynášení smetí, to vše může být darem lásky pro ty, na kterých nám záleží a to vše, tyhle každodenní blbinky, může přispívat ke zdravým energiím kolem nás.
Moudrá řeč ode mě, že ;-), jdu vysypat koš a umýt hrnečky ;-)

hodně štěstí vám i jemu
Karel


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PROSÍM O POMOC
PříspěvekNapsal: stř, 09 led 2013, 0:16 
Offline

Registrován: úte, 20 říj 2009, 21:13
Příspěvky: 76
Karel: ...A ten pes možná, krom síly přežít potřebuje i důvod přežít. Možná tedy víc než posílaná síla k uzdravení ho může uzdravit to, že pocítí vaši lásku a ucítí důvod zůstat zde, ještě žít, bojovat...
Gemi: Souhlasím Karle. Tohle mě napadlo dnes odpoledne taky, že ten pejsek už to ví. :heart:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: PROSÍM O POMOC
PříspěvekNapsal: stř, 09 led 2013, 1:42 
Offline

Registrován: úte, 26 říj 2010, 23:24
Příspěvky: 85
Bydliště: Zahradni Mesto Praha10
Jani posílám, :sunny: je opravdu krásnej.Držím vám oběma palce. :hello:

_________________
❤Kolem nás je nekonečný oceán možností:)
https://www.nadejecloveka.cz/


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz