Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je pát, 29 bře 2024, 0:16

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Bolest kostrče
PříspěvekNapsal: úte, 21 čer 2011, 20:53 
Offline

Registrován: úte, 21 čer 2011, 20:23
Příspěvky: 10
Zdravím všechny návštěvníky tohoto fóra. Delší dobu jsem tu nebyla, až jsem si musela založit nový nick, staré heslo mi nefungovalo. Řekla jsem si, že se zkusím zeptat, zda by někdo nevěděl, jak poradit s mým problémem, který trvá již 3,5 roku. Jedná se o bolest kostrče. Nemyslím tím bolest v kříži, jak se někteří lidé domnívají, když jim to popisuju. Jde opravdu o bolest kostrče. Poslední část "ocásku" Bolí mě od toho i celý zadek při sezení. Magnetická rezonance nic neukázala, prý normální nález. Přitom podle několika fyzioterapeutů nezávisle na sobě potvrzeno, že kostrč má nezvyklý tvar a je obrácená směrem ven. Upadla jsem asi před pěti lety na bruslích. Pokud by někdo věděl jak poradit, platím zlatem :love1:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bolest kostrče
PříspěvekNapsal: úte, 21 čer 2011, 21:05 
Offline

Registrován: úte, 20 říj 2009, 21:13
Příspěvky: 76
Ahoj Nikisku, já bych zkusila metodu paní Mojžíšové. Ta se netýká jen neplodnosti žen, ale rovná i páteř atd. Mám to vyzkoušeno. Zadej si do vyhledávače. Já mám kontakt na výbornou fyzioterapeutku v Praze(?).


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bolest kostrče
PříspěvekNapsal: úte, 21 čer 2011, 21:15 
No to klidně může být i Absces Konečníku. To se občas stává protože v konečníku máme i chlupy a někdy když jdeš na velkou a používáš samozřejmě toaletní papír, který je na principu "utřít" takže tření, a tím třením se může odchýlit nebo utrhnout chloupek v konečníku. A může vzniknout nevinná záděrka. Ovšem záděrka ale v konečníku, tedy neustále toxickém prostředí může pak přivodit infekci v různé hloubce, v zadečku.

Časem se to projevuje tak, že máš nejdřív jakési tlaky při sezení jako bys byla prostě nějak přesezelá, později to i zabolí a je to cítit tak, jako by si tam snad měla oštíplou nebo nějak problematickou kost, a když si sedneš bolí to. Taková tupá bolest. Jenže tuhle tupou bolest jakoby by to způsobovala kost ve skutečnosti může způsobovat ložisko hnisu, které může být i celkem hluboko v "mase" vystřelující se svou bolestí do oblastech "ocásku" a to ložisko neustále zraje až k povrchu, zatím co si "oběť" myslí, že ho bolí kosti, kde je pak ten absces už identifikovatelný fyzicky ale to už pak bolí jako čert. Může se to tam formovat i třeba rok, ale tři a půl roku mi připadá už moc a navíc když si byla na vyšetřeních, nejsem doktor, ale asi by to tam zjistili. I když jestli ti tam zkoumali kosti, tak nevím, zda na tom rentgenu je vidět i ložisko infekce v mase při takovém konrétnějším vyšetření.....


Řeší se to pak tím, že se to řízne, hnis vytečne dranáží a berou se silnější antibiotika a po nějakém tom dni, záleží jak dlouho a z jaké hlubky to uzrálo se to pak neutralisuje a hojí.


Nemyslím si, že to je tohle ale pokud ano, tak rozhodně jít někam ke Střevaři(střevní chirurgie) at se ti na to podívá, pač jestli 3 a půl roku (ložisko někde velmi hluboko v zadečku) ti tam zraje infekce, tak se to musí začít řešit fakt jako aktuelně, protože infekce je infekce a toxikuje pak organismus......


Při Abscesu Konečníku je ta bolest tak tupá, že to prostě je cítit, jako by si měla přesezelou bolavou kostrč a zrovna ten konec ocásku a fakt bolí jako by byl problém v kosti svou tupou bolestí při sezení a časem i celý zadeček.


Znova opakuji, nemusí to být ono.

http://cs.wikipedia.org/wiki/Absces


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bolest kostrče
PříspěvekNapsal: úte, 21 čer 2011, 21:39 
Offline

Registrován: úte, 21 čer 2011, 20:23
Příspěvky: 10
Tak tohle mě teda upřímně vyděsilo...brrr...nedokážu si představit, že by mi někdo řezal do zadku. Navíc doktorů jsem oběhala spousty a oni prostě si na tu kostrč ani nesáhnou, natož aby to nějak řešili. Asi bych měla podotknout, že mi byla zjištěna před třemi lety borelioza a chlamydie. Pravděpodobně trpím i kandidozou. Jestli si budu moct jednou konečně bezbolestně sednout, budu nejšťastnější člověk na světě. O metodě paní Mojžíšové jsem slyšela, ale chodila jsem k několika fyzioterapeutům, mimo jiné i dornova metod a nic. Po Dornovce jsem pak asi tři měsíce trpěla jak pes, jak mi na to paní sahala. Věřím i na duchovní příčiny nemocí, ale o kostrči jsem se zatím nic nedověděla, z čeho by to mohlo pramenit, co ve svém životě změnit apod. :read:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bolest kostrče
PříspěvekNapsal: úte, 21 čer 2011, 21:49 
No pro normálního smrtelníka je to hnusná představa. Ale z pohledu odborného je to v podstatě rutinna. To tě uspí a říznou tam, zavedou dranáž aby to odteklo a osychruje se to celé antibiotikama, aby to z tebe neteklo věčně a taky to umřelo ta infekce.


Když se to takhle vyléčí, bolest už je fuč naporád a nic.


Pokud to ale je ono a přirozeně se to zanedbá, to ložisko zraje a bolest se zvětšuje. A ono když už jsi v agonii a nemužeš ani ležet, natož sedět, tak dou všechny civilní představy a myšlenky stranou a při pohledu na kus poctivýho kovovýho skalpelu a trochu narkozy u ustlané bílé postýlky, přichází naopak duchovní myšlenky a pocity, jako by to byla narozeninová oslava a vzedme se taková dětská radost a vysvobozující pocit těšíce se..... Znovu narozená do života, po takovém úmoru a lopotě.


:lol:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bolest kostrče
PříspěvekNapsal: úte, 21 čer 2011, 21:56 
Offline

Registrován: úte, 21 čer 2011, 20:23
Příspěvky: 10
[quote="Orlation"]No pro normálního smrtelníka je to hnusná představa. Ale z pohledu odborného je to v podstatě rutinna. To tě uspí a říznou tam, zavedou dranáž aby to odteklo a osychruje se to celé antibiotikama, aby to z tebe neteklo věčně a taky to umřelo ta infekce.


Když se to takhle vyléčí, bolest už je fuč naporád a nic.


Pokud to ale je ono a přirozeně se to zanedbá, to ložisko zraje a bolest se zvětšuje. A ono když už jsi v agonii a nemužeš ani ležet, natož sedět, tak dou všechny civilní představy a myšlenky stranou a při pohledu na kus poctivýho kovovýho skalpelu a trochu narkozy u ustlané bílé postýlky, přichází naopak duchovní myšlenky a pocity, jako by to byla narozeninová oslava a vzedme se taková dětská radost a vysvobozující pocit těšíce se..... Znovu narozená do života, po takovém úmoru a lopotě.



:sick: Tak to je teda síla. Ale jak na to vůbec doktor přijde? To člověk musí na hadici do zadku nebo jak oni to zjistí? Pokud tedy rezonance nic neukáže...já myslela, že je to fakt spolehlivé vyšetření, vydupala jsem si ho a nepřišlo se na nic. Nejde mi do halvy, jak by doktor zjistil, že tam mám nějaké ložisko hnisu.

:-) Člověk neví, co má, když si může bezbolestně sednout :-)


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bolest kostrče
PříspěvekNapsal: úte, 21 čer 2011, 22:01 
A co Reiki ? Pustila jsi na to Reiki ? Znova opakuji, netvrdím, že to je ono, jen nejsme nikdo doktoři, ani s Reiki.....ideální na podporu by bylo na lůžko pod deku a na zadeček přímo rukama Reiki, by se vidělo jak se Reiki pod rukama "rozžhavý" nebo ne, pokud je tam hlavně fyzický problém.....na dálku nevím, když už sem se sem vměstnal mužu zkusit poslat, ale na dálku mi to nežhavý ale elektrizuje.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bolest kostrče
PříspěvekNapsal: úte, 21 čer 2011, 22:40 
Offline

Registrován: úte, 21 čer 2011, 20:23
Příspěvky: 10
Orlation píše:
A co Reiki ? Pustila jsi na to Reiki ? Znova opakuji, netvrdím, že to je ono, jen nejsme nikdo doktoři, ani s Reiki.....ideální na podporu by bylo na lůžko pod deku a na zadeček přímo rukama Reiki, by se vidělo jak se Reiki pod rukama "rozžhavý" nebo ne, pokud je tam hlavně fyzický problém.....na dálku nevím, když už sem se sem vměstnal mužu zkusit poslat, ale na dálku mi to nežhavý ale elektrizuje.


Reiki jsem si na to zkoušela, ale je to už dýl, navíc svému reiki moc nevěřím, myslím, že nemám dobré zasvěcení a teď ho vůbec nepoužívám. Byla jsem někdy před rokem na prvním stupni a ráda bych si časem dodělala i druhý. Může se tě zeptat, co by mohlo znamenat, pokud to elektrizuje?


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bolest kostrče
PříspěvekNapsal: úte, 21 čer 2011, 22:42 
Offline

Registrován: úte, 21 čer 2011, 20:23
Příspěvky: 10
Gemi píše:
Ahoj Nikisku, já bych zkusila metodu paní Mojžíšové. Ta se netýká jen neplodnosti žen, ale rovná i páteř atd. Mám to vyzkoušeno. Zadej si do vyhledávače. Já mám kontakt na výbornou fyzioterapeutku v Praze(?).


Gemi, můžeš mi prozradit jméno té paní fyzioterapeutky, třeba v osobních zprávách? Mám totiž po Praze také pár tipů, tak jestli to není některá z těch, kde jsem už byla. Bohužel mi žádná nepomohla, ať jsem na ni měla reference sebelepší. :bend:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bolest kostrče
PříspěvekNapsal: stř, 22 čer 2011, 5:12 
Nikisek píše:
Orlation píše:
A co Reiki ? Pustila jsi na to Reiki ? Znova opakuji, netvrdím, že to je ono, jen nejsme nikdo doktoři, ani s Reiki.....ideální na podporu by bylo na lůžko pod deku a na zadeček přímo rukama Reiki, by se vidělo jak se Reiki pod rukama "rozžhavý" nebo ne, pokud je tam hlavně fyzický problém.....na dálku nevím, když už sem se sem vměstnal mužu zkusit poslat, ale na dálku mi to nežhavý ale elektrizuje.


Reiki jsem si na to zkoušela, ale je to už dýl, navíc svému reiki moc nevěřím, myslím, že nemám dobré zasvěcení a teď ho vůbec nepoužívám. Byla jsem někdy před rokem na prvním stupni a ráda bych si časem dodělala i druhý. Může se tě zeptat, co by mohlo znamenat, pokud to elektrizuje?


No sem to tu vypisoval ale pak jsem to smazal, mi to přišlo příliš zbytečné to moc vypisovat......

Ale zjednodušeně, něco positivního. V prapodstatě je všechno naprosto blažené. Takže pokud ti není dobře a začne to elektrizovat, tak to signalisuje nějaké účinkování což je positivní, když teda má na co. Pokud je ti dobře, není co řešit.
:laughing:

Jiným směrem to moc neučinkuje, než do toho tzv, prazdroje, když sem si uvolnil nějaké bloky vůbec s prací s energií v kombinaci s právem na nějaký to kapesný v kapitalismu a jelikož jsem rád sázel sportku, chtěl jsem se trochu konečně odměnit, že si prosvítím uzoučkou cestičku k trochu sportky a trochu si přividělám, tak to zafungovalo. Akorát, že ne tím směrem mimo tzv. Zdroj, když jsem se dopracoval k tomu, že už jsem necítil žádný blok, že bych se i těšil na nějaký to kapesný s naprosto dětskou lehkostí a dokonce sem i našel pokoru i skromnost, a u takovýho masochistickýho ryta sem se na to dokázal prostě jen už bezbolestně těšit jako bezbranný harant u vánočního stromečku a vesele si tam steztičku rosvěcoval, sazka začla vyhlašovat bankrot a dneska všechny terminály v okolí off-line už úplně. :skippy: A jestli někde v repubilce ještě nějaký terminály on-line, to už by byl masochismus, jet si pro los někam do Velkých Karlovic a to už takhle nefunguje.

Obrázek

:skippy: :tongue:

Obrázek

:confused3: :pirate: Obrázek
...................................Obrázek
http://www.youtube.com/watch?v=wUrMTbta5P4&feature=related


Nahoru
  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz