Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je čtv, 22 říj 2020, 14:48

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Daršan se Sri Bhagavanem
PříspěvekNapsal: pon, 05 pro 2011, 15:50 

Já ten odkaz dala pro všechny jen tobě se něco nelíbí ... nic víc v tom nehledám je mi to fuk ... tvůj názor ... piš si co chceš...a to forum není jenom mé ... jednou se otevřelo že jiné padlo a vše ostatní jsem v něm napsala,ale tady se mi zdá že cenzurem ses stala ty, nejenom u mých příspěvků ... tak už tě neoslovuji :wink: jen žiji a věř vím jak

Profil E-mail  

PříspěvekNapsal: pon, 05 pro 2011, 18:26 
andré píše:
Já ten odkaz dala pro všechny jen tobě se něco nelíbí ... nic víc v tom nehledám je mi to fuk ... tvůj názor ... piš si co chceš...a to forum není jenom mé ... jednou se otevřelo že jiné padlo a vše ostatní jsem v něm napsala,ale tady se mi zdá že cenzurem ses stala ty, nejenom u mých příspěvků ...
Nojo, jsem hrozná (vlastně nejhorší z vás tady :pirate: ), co naděláš. :skippy: (Nesměju se Tobě, ale sobě. ;o) )

andré píše:
... jen žiji a věř vím jak
No právě, že Ti tohle moc bohužel nevěřím. Kdyby to tak bylo, kašlala bys na channelingy a žila, a nějakej trouba jako já by Tě už vůbec ani nenadzvedl ze židle. :wink:
Už podruhé poukazuješ na to, že víš a umíš žít. Lidé, kteří něco opakovaně tvrdí a vyzdvihují, se snaží sebe a okolí přesvědčit, že to tak skutečně je. Nic proti Tobě.

PříspěvekNapsal: stř, 07 pro 2011, 0:31 

Já to třeba tak technicky nerozebírám co je daršan, co dikša, spousta informací je na netu, tak si člověk tu vysvětlující čast, která stejně nejde vysvětlit slovy, může načíst a udělat si obrázek. Spíš je lepší si to prožít. Každý daršan je úplně jiný , dle toho asi co tady má ta bytost za úkol. :dunno: Nedávno jsem byla u Swámího Vishvanandy, nádhera, světlo, klid.....

http://cz.raghudas.org/darsan

Bhaghavana a Amu jsem zažila přes videokonferenci, taky nádhera, ale zase jinak, otevřely se mi bloky v srdci a bolelo mě fyzicky asi hodinu, vypadalo to jak infarkt, ale já věděla, že to ustane, taky že jo, zase jeden balvan spadl ze srdce... :love3: . No a ještě mám na videu Sai Babu, ten září jak sluníčko, cítila jsem z něho léčivé energie a i když už nežije ve fyzickém těle, připadá mi jako by tu pořád byl....

A dikša je taky individuální dle toho kdo Ti jí dává, u někoho jsem třeba necítila nic u někoho byly pocity....různé... tak jako my jsme různí i guruové a avataři jsou různí....

Jen je třeba nebrat to tak mozkem, tím se stejně nic nevyřeší... :bang: , ale spíš se naučit poslouchat srdce co nám radí abychom zkusili.... co se může stát když si to zkusíme? No nic! Maximálně si mohu říct tak to není pro mě, nebo, jé to světlo bylo tak nádherné....a dodalo mi tolik síly.... :angel3: :sun: ....člověk touží po tomto a pak už není cesty zpět, už ví...a chce to stále znovu a znovu, chce se změnit.....jen egon se těm změnám brání.... :angry1: a vymýšlí cokoliv, jen aby neztratil pozicic krále.... :laughing:

Profil E-mail  

PříspěvekNapsal: čtv, 08 pro 2011, 13:25 

http://vimeo.com/30617604

Profil E-mail  

PříspěvekNapsal: ned, 11 pro 2011, 11:27 

Tak mi v noci a dnes ráno bylo moc špatně a na daršan jsem nešla..... :sad: ...no asi to tak mělo být, jsem i přetažená.... napište mi pak zážitky, budu moc ráda... :love3: Napojím se jinak ...ale stejně osobní zážitek a v kolektivu je lepší.... :angel3:

Profil E-mail  

PříspěvekNapsal: ned, 11 pro 2011, 11:36 

Dáši :sunny: však víš, nic se neděje náhodou :thumb: nemusíš nikam chodit, vše, co potřebuješ, máš v sobě....jdi tam :hello: :love3:
S Láskou Ivanka :littlean:

Profil E-mail  

PříspěvekNapsal: ned, 11 pro 2011, 12:49 

No ani my z Brna jsme Dáši nešli, Věrka má nateklou tvář a já se včera večer vrátila z celodenního výletu z Prahy. A ještě k tomu mi bylo oznámeno, že místo konání je na odlehlém místě u Brněnské přehrady a sama bych tam nejela. ... Ještě ráno mi volala Simča, že nepůjde také sama, že volala na uvedený telefon a číslo je nefunkční ... nezdálo se jí,když bylo najednou změněné místo ... Věřím že vše je jak má a na Daršan půjdeme né dnes ... a také budu věřit,že organizace Daršanu v Brně bude lepší ... ne s tím, že je přesunutý jinam. A kontakt je nefukční .

Profil E-mail  

PříspěvekNapsal: ned, 11 pro 2011, 12:53 

vše je tak, jak má být :sunny: :angel3:

http://marieblankytna.blog.cz/1112/pozehnani

Profil E-mail  

PříspěvekNapsal: ned, 11 pro 2011, 13:27 

:dunno: měla se mnou jít jěště kamarádka Vlastička a do rána onemocněla chřipkou a mě pěkně natekla tvář od zubu.. :wink:
cítím tam něco zvláštního,že tolika lidem se cesta překazila...zřejmě máme věřit sami sobě...a přitáhnout si sami co potřebujeme... já bych ted nejvíc potřebovala zubaře.. :laughing:

Profil E-mail  

PříspěvekNapsal: ned, 11 pro 2011, 13:58 

Věruško,
:sunny: :thumbleft:

Profil E-mail  

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]