Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je čtv, 22 říj 2020, 14:33

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Daršan se Sri Bhagavanem
PříspěvekNapsal: ned, 11 pro 2011, 18:29 
andré píše:
... a já se včera večer vrátila z celodenního výletu z Prahy.
Škoda, že jsem to nevěděla dřív, mohly jsme se včera potkat?

PříspěvekNapsal: ned, 11 pro 2011, 20:26 

Elenko :sunny: byl to nepřipravovaný výlet probudily jsme se a udělali překvapení pro kluky jen jim řekli ať se pořádně oblíknou,nikdo ani rodina v Praze neví, že jsme tam byli,jen jsme si užívali osvícené Prahy, a také té energie,až na to že jsme procházeli pod orlojem když zrovna jel takže tolik lidí a mačkanice, užili jsme si na Karlově mostě a já ukázala klukům jakým směrem by šli k pláži,kde jsem byla na srazíku,prošli Kampou,mrzeli mne černoši na Vltavě ... brala bych naše námořníky ... :sunny: nic proti černochům ale hledala bych je v teplejších krajinách ... potom jsme hledali kuřáckou restauraci kouří jen chlap a u hradu a pod ním jsou nekuřácké restaurace,kluci měli hlad i chlap,nakonec jeden se najedl v mekáči a to Láďa,má problém s jídlem a na cestách jí chisburger ... a až za staromákem jsme našli pivnicihttp://www.pivnicestupartska.cz/,kde výborně vaří a chlap si mohl zapálit a dát si k tomu kávu .... poté jsme v uličkách nějak mírně bloudily do metra a hledali jakou trasou se dostat na hlavní nádraží,kde jsme měli auto,ale neviděli jsme automat na zaplacení takže jsme lítali po parkovišti a ptali se kde se platí za parkování, i když máme značku pro ZTP/P tak jsme uhradily celodenní parking ... nevím jak by mi automat dal slevu. Cesta domů trvala 2hod.kluci vzadu spali a já mluvila na chlapa,aby po dobrém jídle neusnul mikrospánkem,když řídil. Byl to neplánovaný den,přesto nezapomenutelný ... Praha nádherná,krásná,suprová ... ale mé kořeny jsou tu ... neměnila bych ... jsem a budu Brňákem :wink: Jo a Elenko myšlenkou jsem byla s tebou, říkala jsem si náhodně tě potkat ... no nic snad někdy v létě dostanu rodinnou propustku na nějaký srazík v Praze a moc se těším, tím bych dala přeji si to ... jako tvoje vlákénko přání ... mám přání a je vždy na co se těšit ... třeba dnes u druhého syna jsem zjistila že dost mu nejde škola fláká to když je u své mámy a já si přála abychom dnes zvládli matematiku-geometrii den utekl a už pochopil učivo které mu nešlo od září a neplnil přání mne to nevěděl zjistil jak je lehké se to naučit jen on se chová ve škole tak jak jeho máma k němu,mám přání aby si toho všiml někdo kompetentní,že když je u nás nosí jen 1,2,3 a v pondělí kdy došel od mámy mi donesl 5.5.4.4.4 ,i on má přání, žít tam kde se s ním má někdo trpělivost se učit,né tam kde je sám ,druzí spí a žijí jen večer ... nebo vaří pro chlapy a né pro něj ... jsou to přání a já se snažím ho splnit na polovic,jinak by nebyl ve střídavé péči,i když není ani můj a manželuj ... takže přeji krásný pohodový advent a věřím že se Elenko setkáme

Profil E-mail  

PříspěvekNapsal: ned, 11 pro 2011, 22:50 

Ivanko, tak jsem tam byla...z mé postele to bylo možná ještě lepší .... :lol: ale je mi to trochu líto, přišlo mi takové smutno,když jsem mluvila se se sestrou, oni byli v Ostravě....ale spíš je mi asi celkově připadá mi, že všechno jakoby stojí... v práci dřu, bývám doma dost pozdě , ale je to takové nejisté, škola nějaké divné, ještě nezačal semestr, nic nevíme a to máme mít poslední ročník, dělat státnice no a tak.... jakoby se všechno zastavilo... :upside:

Profil E-mail  

PříspěvekNapsal: ned, 11 pro 2011, 22:53 

Jojo Andre, všimla jsem si, že Vám v Brně změnili místo na poslední chvíli.... :roll:

Profil E-mail  

PříspěvekNapsal: pon, 12 pro 2011, 9:55 

Jak změna v roce 2012 ovlivní lidi, kteří si nejsou vědomi vědomí?
http://www.youtube.com/watch?v=NEQYX1jEdlQ

http://www.youtube.com/results?search_q ... l1.5.1l7l0

Profil E-mail  

PříspěvekNapsal: pát, 16 pro 2011, 1:36 
.
Tak snad přístě, Andrej. :o)

Také jsme byly na Staroměstském náměstí, ale ne když běžel orloj, takže jsme se asi o pár minut nebo o pár hodin minuly. Mamka v Praze potkala spoustu známých a lidí z práce, ale mně se nějak potkat nějakou známou tvář nepoštěstilo. Určitě to nějaký důvod mělo.

Souhlasím, že v Praze byla moc hezká atmosféra, pro mě ani ne vánoční, ale taková pohodová a vřelá, lidé byli příjemní a milí. Ráda pozoruju lidi a jejich reakce, takže to bylo fajn.

Děkuju, že sis na mě myšlenkou vzpomněla. :heart: Kdybych věděla, že budeš v Praze, určitě bych si vzpomněla také.

Jsem moc ráda, že jste si výlet s rodinkou užili a že jste s Jirkou zvládli i tu matiku. Jste šikovní. :o) Víš, napadá mě, že i ta zkušenost, že může Jirka zažít obě strany, příjemné bydlení s vámi a ne moc příjemné bydlení jinde, mu bude do života velkou pomocí, protože už sám moc dobře ví, co nechce. Ví, jaký život může být a až si bude moci sám vybrat, tak si vybere to, co chce, bez toho, aby si musel procházet ještě něčím nepříjemným jen pro tu zkušenost, aby věděl, co chce nebo kam patří, kde jsou lidé, kterým na něm opravdu záleží. Přála bych vám, aby nemusel dlouho čekat a aby se ta střídavá péče změnila v to, že bude jen tam, kde být chce. :thumbleft:

Mějte se všichni co nejlépe. :sunny: :sunny: :sunny:

PříspěvekNapsal: pát, 26 čer 2020, 12:56 

andré píše:
Elenko :sunny: byl to nepřipravovaný výlet probudily jsme se a udělali překvapení pro kluky jen jim řekli ať se pořádně oblíknou,nikdo ani rodina v Praze neví, že jsme tam byli,jen jsme si užívali osvícené Prahy, a také té energie,až na to že jsme procházeli pod orlojem když zrovna jel takže tolik lidí a mačkanice, užili jsme si na Karlově mostě a já ukázala klukům jakým směrem by šli k pláži,kde jsem byla na srazíku,prošli Kampou,mrzeli mne černoši na Vltavě ... brala bych naše námořníky ... :sunny: nic proti černochům ale hledala bych je v teplejších krajinách ... potom jsme hledali kuřáckou restauraci kouří jen chlap a u hradu a pod ním jsou nekuřácké restaurace,kluci měli hlad i chlap,nakonec jeden se najedl v mekáči a to Láďa,má problém s jídlem a na cestách jí chisburger ... a až za staromákem jsme našli pivnicihttp://www.pivnicestupartska.cz/,kde výborně vaří a chlap si mohl zapálit a dát si k tomu kávu .... poté jsme v uličkách nějak mírně bloudily do metra a hledali jakou trasou se dostat na hlavní nádraží,kde jsme měli auto,ale neviděli jsme automat na zaplacení takže jsme lítali po parkovišti a ptali se kde se platí za parkování, i když máme značku pro ZTP/P tak jsme uhradily celodenní parking ... nevím jak by mi automat dal slevu. Cesta domů trvala 2hod.kluci vzadu spali a já mluvila na chlapa,aby po dobrém jídle neusnul mikrospánkem,když řídil. Byl to neplánovaný den,přesto nezapomenutelný ... Praha nádherná,krásná,suprová ... ale mé kořeny jsou tu ... neměnila bych ... jsem a budu Brňákem :wink: Jo a Elenko myšlenkou jsem byla s tebou, říkala jsem si náhodně tě potkat ... no nic snad někdy v létě dostanu rodinnou propustku na nějaký srazík v Praze a moc se těším, tím bych dala přeji si to ... jako tvoje vlákénko přání ... mám přání a je vždy na co se těšit ... třeba dnes u druhého syna jsem zjistila že dost mu nejde škola fláká to když je u své mámy a já si přála abychom dnes zvládli matematiku-geometrii den utekl a už pochopil učivo které mu nešlo od září a neplnil přání mne to nevěděl zjistil jak je lehké se to naučit jen on se chová ve škole tak jak jeho máma k němu,mám přání aby si toho všiml někdo kompetentní,že když je u nás nosí jen 1,2,3 a v pondělí kdy došel od mámy mi donesl 5.5.4.4.4 ,i on má přání, žít tam kde se s ním má někdo trpělivost se učit,né tam kde je sám ,druzí spí a žijí jen večer ... nebo vaří pro chlapy a né pro něj ... jsou to přání a já se snažím ho splnit na polovic,jinak by nebyl ve střídavé péči,i když není ani můj a manželuj ... takže přeji krásný pohodový advent a věřím že se Elenko setkáme

Mám to úplně stejně Prahu mám moc ráda ale jen když tam jedeme na pár dní na výlet je to pěkné historické město ale ten každodenní ruch bych nezvladala. Jak každý někam pospichá, my máme tu výhodu že rodiče bydlí v Praze nedávno si tam kupovali bydlení v nějaké takové novostavbě a když jedem do Prahy tak máme možnost se tam i zadarmo ubytovat i na více dní.

Profil E-mail  

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]