Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je čtv, 28 bře 2024, 16:18

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Gynekologické záněty
PříspěvekNapsal: čtv, 22 zář 2011, 17:15 
Offline

Registrován: čtv, 22 zář 2011, 17:02
Příspěvky: 1
Prosím o radu, zda někdo z vás neví, jak přírodně na gynekologické záněty. Nechci se opětovně cpát nějakými globulemi. Dodoržuji obecné zásady prevence, jen s tím sladkým mám trošku problém, ale zase nejím denně tuny sladkého, ale přísnou dietu bez cukrů bych asi nevydržela. Stačí mi ofouknout a hned je zánět na světě. Bez teplot a bolesti, ale nepříjemný výtok, ale někdy ani ten ne. Údajně je vše v pořádku a jsem k nim jen náchylná a nedělá mi i dobře změna prostředí, v dětství jsem trpěla na ledvinové problémy a v dospělosti se mi přeměnily v gynekologické. Za každou radu budu vděčná.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gynekologické záněty
PříspěvekNapsal: čtv, 22 zář 2011, 22:01 
Offline

Registrován: pát, 14 led 2011, 23:27
Příspěvky: 16
alla píše:
Prosím o radu, zda někdo z vás neví, jak přírodně na gynekologické záněty. Nechci se opětovně cpát nějakými globulemi. Dodoržuji obecné zásady prevence, jen s tím sladkým mám trošku problém, ale zase nejím denně tuny sladkého, ale přísnou dietu bez cukrů bych asi nevydržela. Stačí mi ofouknout a hned je zánět na světě. Bez teplot a bolesti, ale nepříjemný výtok, ale někdy ani ten ne. Údajně je vše v pořádku a jsem k nim jen náchylná a nedělá mi i dobře změna prostředí, v dětství jsem trpěla na ledvinové problémy a v dospělosti se mi přeměnily v gynekologické. Za každou radu budu vděčná.

Ahoj,

zkusila bych výplachy třeba s TTO - prostředek ti poradí v lékárně. A obecně podle čínské medicíny máš oslabené ledviny - můžeš si sama pomoci reflexní terapií a dlouhodobým pitím nějakého slušného ledvinového čaje - ideálně s celíkem zlatobýlem (třeba Jančův čaj).A na ženské problémy je velmi účinný kontryhel - jak na pití, tak třeba na koupele - nebo také měsíček, mateřídouška, těžko říci, co bude ta tvá bylina, ten kontryhel bych ale určitě vyzkoušela. K tomu možná by stálo za to se podívat na acidobazickou rovnováhu.
A navíc - vnitřně bych sondovala, copak máš za strachy nebo vztahové problémy :tongue:

D


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gynekologické záněty
PříspěvekNapsal: pát, 23 zář 2011, 8:39 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte, 20 led 2009, 22:21
Příspěvky: 703
Bydliště: Praha
Já zase znám babský recept na užívání přírodního bílého jogurtu..přímo aplikovat na sliznici (nejspíš formou tamponu třeba na noc? Sama jsem to nepotřebovala, mám to jen od kamarádek :green: ) Asi to nějak vyrovnává právě tu kyselost prostředí...ublížit to nemůže, tak zkus.. :wink:

_________________
Tady a teď...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gynekologické záněty
PříspěvekNapsal: pát, 23 zář 2011, 9:52 
Offline

Registrován: stř, 28 led 2009, 11:08
Příspěvky: 8
Zkusila bych bylinkáře Martina Kolára viz http://www.novyobzor.cz
je tam kolonka "diskuzní forum" - rozkliknout a přes červený link který se objeví napsat svůj dotaz...během dne nebo pár hodin je odpověď a doporučení.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gynekologické záněty
PříspěvekNapsal: pát, 23 zář 2011, 22:10 
Offline

Registrován: čtv, 19 úno 2009, 21:00
Příspěvky: 61
yvana píše:
Zkusila bych bylinkáře Martina Kolára viz http://www.novyobzor.cz
je tam kolonka "diskuzní forum" - rozkliknout a přes červený link který se objeví napsat svůj dotaz...během dne nebo pár hodin je odpověď a doporučení.

fungilen a fungicidní dietu :)... asi stačí si jen projít ostatní dotazy, myslím, že se tam podobné problémy objevují


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gynekologické záněty
PříspěvekNapsal: sob, 24 zář 2011, 19:57 
Offline

Registrován: pát, 10 črc 2009, 20:19
Příspěvky: 9
Ćaj na gynekologické problémy:

Hloh 40 g
Řebíček 30 g
Bříza 30 g
Přeslička 20 g
Pampeliška 30g
Medvědice 40 g
_______________
190 g

Do bylinkového čaje bych si dala med.

Zajít do lékárny, kde ti tuto směs připraví. Tuto směs doporučila paní bylinkářka moji mamce, moc jí to pomohlo. Když jsem mamce šla do lékárny pro ty bylinky, tak se mně paní lékárnice, ptala, kde jsem našla tak dobré složení bylinek, tak jsem řekla, že od paní bylinkářky, tak to ocenila.

Dále bych si v lékárně kopila na intimní použití:
http://www.lekarna.cz/tantum-rosa-iriga ... e-pouziti/ k tomu prodávají takové prášečky v pytlíčku, které se sypou do nádobky a rozředí se vodou, kterou se pak vyplachuje intimní místo.

Myslím, že trpíš kvasinkami, které se tvoří, když člověk moc rád sladké, nebo když je oslabená imunita, zvýšená horečka, stres... Na to by ti pomohlo, koupit si v lékárně Probiotika na 6.měsíců.

Do lavoru bych si napustila teplou vodu a přidala do ní sůl a každý večer bych do ní pokládala nohy. Pak bych si vzala vazelínu a promazávala bych si plosky nohou a navlékla pletené červené ponožky a nosila bych na doma červené tepláky - červená barva dodává energii.

Pokud máš doma takovou ledvinku, kam se napouští teplá voda, tak bych si to připravila a obalila ručníkem a přiložila na břicho a nosila ledvinový pás nebo omotala teplou šálou ledviny.

Na loktech obou rukou bych si krouživými pohyby hladila lokty - tím se masírují ledviny.

Dále bych si koupila Brusinky, buď sušené nebo kompot, abych si dopřála i šťávu z Brusinek, kterou bych si rozředila vodou, abych jí měla po ruce na půlku či celý den.

Snažila bych se každý den vypít 2,5 l vody, případně s citrónem, neboť nejenže rozpouští hleny, čistí od nečistot a toxických látek, hubne se, ale neutralizuje v nás překyselení v žaludku, pomáhá to, hlavně když má člověk v sobě kvasinky.

Zkusila bych zajít do zdravé výživy, kde prodávají něco dobrého na zub, aniž by tam bylo kdoví kolik cukru, zkusila bych pít kávu bez cukru, nebo bych pila sladké čaje bez cukru, abych se pročistila od cukrů, jen velká pravděpodobnost, že už je tvé tělo jakoby alergické na cukr, i když ho máš moc ráda, na druhou stranu škodí, tím, že se v těle tvoří kvasinky, opakované záněty na gynekologických místech...

Nalačno bych si každý den dala kávovou lžíčku medu - protože jsi hodně oslabená a v medu je hodně přírodních vitamínů a minerálů - tělu dělá dobře.

Vzala bych si tušku a papír a napsala si:
Jaký mám vztah k sobě, ke svým rodičům, sourozencům, k partnerovi - vztahy, které jsou pro mě důležité - vypsala bych se ze všeho, případně kdybych v sobě cítila bolest, vztek - negativní pocity, vzala bych si polštář a vybila bych si to na něm. Vedla bych si deník, abych se ze všeho vypsala - taková duševní hygiena, terapie pro mě samotnou - moje zrcadlo - můj nejlepší přítel.

Ať už ti je líp, držím ti palce.
Nechám to na tobě, co si z toho vezmeš nebo nevezmeš. :hello:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gynekologické záněty
PříspěvekNapsal: ned, 25 zář 2011, 0:49 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř, 13 črc 2011, 19:30
Příspěvky: 213
Bydliště: Rokycany
doporučuji se spojit s dobrým homeopatem a očistit své ženství (minulost) s metodou SRT :hello:

_________________
"Je mi ctí, že jsem!"


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gynekologické záněty
PříspěvekNapsal: pon, 03 říj 2011, 18:39 
Offline

Registrován: čtv, 05 úno 2009, 15:15
Příspěvky: 23
ze stránky zdraví fyz. těla.. není podle mě tvůj hlavní problém v gyn. zánětech, ale bohužel v lymfatickém systému. Ten nemáš optimálně funkční, to způsobily oslabené ledviny. Ovšem aby vše začalo správně fungovat, je potřeba pročistit játra a při velkém zatížení i střeva. Takže bych ti doporučila jaterní čaj. Kořen smetanky, kořen lopuchu, kořen "Kozinec", Lapacho kůra vše zamíchat a vařit 7 minut a 15 nechat louhovat. pít každý den alespoň 3 týdny. jedna dávka lžíce sušené směsi. Klidně bych k tomu přidala i ten fungilen.

automatická kresba
pa


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gynekologické záněty
PříspěvekNapsal: ned, 06 lis 2011, 21:50 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned, 01 srp 2010, 9:19
Příspěvky: 53
Allo, něco mi to připomíná :roll: , já tím trpěla snad od jakživa, ledviny, gynda, močák atd... furt dokola, pomohl mi jeden bylinkář a už takových pár let mám od toho klid. Souhlasím s Harilou. Je třeba , ale asi vyhnat tu bakterii z těla. Hlavně vyčistit střeva!!!!! Pak ty játra a tak, prostě se zbavit té bakterie, která se pak usazuje všude možně a hlavně ve střevech.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gynekologické záněty
PříspěvekNapsal: ned, 06 lis 2011, 21:52 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned, 01 srp 2010, 9:19
Příspěvky: 53
Lymfy a střeva spolu souvisí...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz