Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je čtv, 28 bře 2024, 21:41

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Infuze vit. C
PříspěvekNapsal: stř, 11 zář 2013, 14:51 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte, 20 led 2009, 22:21
Příspěvky: 703
Bydliště: Praha
Tak že by konečně pozitivní posun v medicíně? :lol: Dávno se o tom ví, ale je to "novinka", že to konečně proniklo do klasické alopatické medicíny..

http://www.denik.cz/z_domova/v-cr-se-ja ... 30911.html

_________________
Tady a teď...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Infuze vit. C
PříspěvekNapsal: sob, 14 zář 2013, 15:16 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob, 04 úno 2012, 16:39
Příspěvky: 151
Vitaminem C léčili v Rusku v 80 létech . :sunny:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Infuze vit. C
PříspěvekNapsal: sob, 14 zář 2013, 17:29 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte, 20 led 2009, 22:21
Příspěvky: 703
Bydliště: Praha
To víš, v Rusku jsou v ledasčem napřed...třeba ve výzkumu psychotronických jevů, kruhů v obilí atd. Levná léčba vit. C není lukrativní...a co kdyby pacienta ještě k tomu pomohla vyléčit, co by pak chudák farmabyznys dělal? :lol:

_________________
Tady a teď...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Infuze vit. C
PříspěvekNapsal: sob, 14 zář 2013, 19:49 
Offline

Registrován: čtv, 11 srp 2011, 18:03
Příspěvky: 353
Léčba vitamínem C je celkem normální věc. Kupodivu i u nás se už roky vyrábí injekční forma vit. C, když vyrábí, tak jistě i používá, i když nevím jak moc.
Co je na týhle terapii novýho (možná), by mohlo být to dávkování - opravdu velký. A infuze, který jsou potřeba skutečně asi jenom proto, že někdo nasadil opravdu velký dávky.
A pak možná se změní i ty indikace, na který ho má smysl dávat. Že by měl pomáhat ve stavech, o kterých se v článku píše, se ví dávno a jako pomocnej lék se už dávno používá. Akorát je otázka, jestli třeba u nádorovejch onemocnění stál efekt menších dávek, nebo efekt dávek podávanejch ústně, vůbec za řeč. To nový je asi ta infuze - opakovaná infuze může umožnit ošidit tělo a ledviny a udržet delší dobu vysokou hladinu vit. C v krvi. Ale to celý jsou jen mý úvahy.
Kařždopádně dík za informaci. Je zajímavá a navíc je příjemný překvapení, že i z našeho zdravotnictví může přijít nějaká dobrá zpráva, v této divné době.
:smile:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Infuze vit. C
PříspěvekNapsal: sob, 14 zář 2013, 20:29 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte, 20 led 2009, 22:21
Příspěvky: 703
Bydliště: Praha
Kdysi jsem sem myslím dávala odkaz, že si rodina těžce nemocného pacienta vyžádala tuto léčbu a doktoři se velmi cukali...nakonec rodina lékaře dotlačila k tomu, aby pacientovi byly dány intravenozně vysoké dávky vit. C a ze stavu na umření se dostal (myslím, že měl těžký zápal plic a nějaké komplikace k tomu), takže rozhodně běžně se tato léčba nepoužívala...tak snad se to trochu zlepší, i když to pojišťovna nehradí :smile:

_________________
Tady a teď...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Infuze vit. C
PříspěvekNapsal: sob, 14 zář 2013, 20:54 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte, 20 led 2009, 22:21
Příspěvky: 703
Bydliště: Praha
http://zpravy.e15.cz/domaci/udalosti/za ... u-c-973896

_________________
Tady a teď...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Infuze vit. C
PříspěvekNapsal: ned, 15 zář 2013, 7:22 
Offline

Registrován: stř, 18 úno 2009, 15:22
Příspěvky: 245
Zajímavé, medicína se nepoučí. napere do vás obrovské megadávky něčeho, a to tělo to pak musí vyloučit, taky megasnažením. Je přece známo, že nadbytek vitamínu c se z těla vylučuje. Normálně nedokážete zvýšit hladinu vitamínu c v těle. A asi to tak má být, velká dávka asi bude škodit někde jinde. Já nevím, ale ze zkušenosti vím, že vše přehnané pro hovado dobré jest, jak říkal komenský. A není to objev medicíny. Už naše babičky věděli, že šípkový čaj, dej mu buh za to slávu, že šípek má velký obsah vitamínu c v těle a hlavně dokáže 2,5 x zvýšit hladinu vitamínu c v krvi. Žádné megadávky, jen nepatrně, ale o to učiněji.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Infuze vit. C
PříspěvekNapsal: ned, 15 zář 2013, 11:00 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte, 20 led 2009, 22:21
Příspěvky: 703
Bydliště: Praha
Vtip je v tom, že když bereš vit. C perorálně, tak se přes trávicí trakt nedostane tolik vit. C do krve a tady je potřeba udělat vysokou hladinu v krevní plazmě a když to je schopné zachránit život, tak to zase až tak škodlivé nebude. Četla jsem, že máme hladiny C v krvi někdy na úrovni lidí s kurdějemi..špatně vstřebáváme vitamíny, takže šípkový čaj je sice dobrý, ale jestli se z něj nějaký vit. dostane do krve, těžko říci a aby mohl léčit vážné stavy, tak je potřeba mnohem vyšší dávky, což je platné u všech ostatních tzv. výživových doplňků, aby mohly léčit, musely by se brát několikanásobně vyšší dávky, než uvádějí na krabičkách..takže dobrý obchod, ale účinek nic moc..

_________________
Tady a teď...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Infuze vit. C
PříspěvekNapsal: ned, 15 zář 2013, 15:36 
Offline

Registrován: čtv, 11 srp 2011, 18:03
Příspěvky: 353
saman píše:
Zajímavé, medicína se nepoučí. napere do vás obrovské megadávky něčeho, a to tělo to pak musí vyloučit, taky megasnažením. Je přece známo, že nadbytek vitamínu c se z těla vylučuje. Normálně nedokážete zvýšit hladinu vitamínu c v těle. A asi to tak má být, velká dávka asi bude škodit někde jinde. Já nevím, ale ze zkušenosti vím, že vše přehnané pro hovado dobré jest, jak říkal komenský. A není to objev medicíny. Už naše babičky věděli, že šípkový čaj, dej mu buh za to slávu, že šípek má velký obsah vitamínu c v těle a hlavně dokáže 2,5 x zvýšit hladinu vitamínu c v krvi. Žádné megadávky, jen nepatrně, ale o to učiněji.

Naprosto souhlasím.
Jediná chybka tohohle přirozeného přístupu je, že s takovou vitamín C rakovinu zkrátka nevyléčí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Infuze vit. C
PříspěvekNapsal: ned, 15 zář 2013, 18:47 
Offline

Registrován: stř, 18 úno 2009, 15:22
Příspěvky: 245
EL+ dnes se vědci zaobírají myšlenkou, jak zabránit lidem brát nadmíru potravinových doplnku. Zjistili, že třeba omega3 není až takový zázrak, spíš naopak, záleží kdo a jak, že vápník, že seln, že jod....ještě žijou kmeny, které nemají přístup k vitamínu c a jsou zdraví. Třeba eskymáci. jablko by jsi u nich nenašla, ale dokáží sníst zkaženou smradlavou rybu, kterou si sami nechali uležet. Pro ně pochoutka pro nás butulin a smrt. Tento vízkum začal asi před 40 lety švédský vědec aby sám na konci přišel na to, že to asi spíš škodí. Teda přesně byli dva a jeden od toho upustil. Já za sebe tvrdím, když jsem zdraví a má zdravou stravu, tak nemám zanesená střeva a stačí mi na pokrytí zvýšené spotřeby vitamínu c v době oslabení šípek? Kdybych si píchl injekci s vitamínem c, tak nevím, ale třeba moje bacili, pardon lactobacili ve střevech by asi nebyli nadšený, že je taky c zabíjí. A mikroflora ve střevech je základ imunity. Je mi smutno to opakovat. I když vyléčí rakovinu, proč vám neřeknou, jak dlouho budte žít, jak moc vám zničili orgány. Přitom ve světě exitují domorodé alternativy bez vedlejších nebo minimálně vedlejších učinku. Je to stejné, jako v roce 1937!!! byl objeven homocistejn, bláhově jsem se domníval, když před 2 lety se o něm zase začalo mluvit, že...přitom homocistejn je odpadní látka, toxin, prudce jedovatý pro vše živé, je to odpadní látka každé bunky lidského těla. O tom, že už ho neumíme dostatečně vylučovat a že muže za infarkty, metabolický syndrom...že vitamín c v injekci, nechci spekulovat ale vím asi o 3 firmách vyrábějící skutečně přírodní vit, c ostatní je umělý vitamín c, že píšou, že je přírodní,je to jen marketinkový trik, nechci rozepisovat. Viatmín c umělý je z látky né nepodobné acetonu, vyrábí se z ropy...mám pokračovat jak je proti šípku výhodný. Mnoho jsem studoval o vitamínech, abych přišel na to, že stačilo zajít k babičce kořenářce. Že nepotřebuješ žádný minerál, jen když budeš pít čistou vodu, bohužel chlor ji sterilizuje, a nemáš nic. I když koupíš stolní vodu, je to jen voda bez vyprchaného chloru. Že mořská sůl má asi 47 minerálu a stolní sul nebo kamená jen 4 . ANO MÁŠ PRAVDU, JE TO PRO NEMOCNÉ PŘÍNOS .Já jen poukazuji na to, proč jsou nemocní.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz