Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je čtv, 28 bře 2024, 23:51

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Jak na ekzém?
PříspěvekNapsal: čtv, 16 kvě 2019, 10:55 
Offline

Registrován: čtv, 16 kvě 2019, 10:48
Příspěvky: 5
Dobrý den, koukala jsem, že podobný problém se tu už dřív řešil, ale radši založím nové vlákno, protože už je to vážně dávno. Mám časté problémy s ekzémy hlavně na krku.. Je to nejspíš tím, že mám alergii skoro na vše takže se tomu nějak nevyhnu, ale zajímalo by mě jak to řešíte vy. Mně byl doporučen tento olejíček https://www.alchymystique.cz/eshop/levandule který má působit na ekzém, ale nejsem si jista jestli je to správná volba. Určitě bych to ráda řešila touhle cestou, protože se jedná o přírodní produkt a ne žádné chemikálie. Pokud máte někdo zkušenost s olejíčky nebo s nečím jiným budu ráda. Děkuji :thumb:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak na ekzém?
PříspěvekNapsal: úte, 10 pro 2019, 9:41 
Offline

Registrován: úte, 10 pro 2019, 9:38
Příspěvky: 6
No takové problémy jsem řešila často.. celkově s pokožkou a pletí mám často problémy, a už jsem si taky nevěděla rady. Vyzkoušela jsem ricinový olej. Dost se o něm všude psalo jako o zázraku na vše a opravdu tomu tak je. Zejména mi teda pomohl s pletí, ale používám ho i na nehty a vlasy a jsou tam vidět velké změny. Kdyby vás to zajímalo tak se podívejte na tento článek https://tajemstvizdravi.cz/riconovy-olej/ jsou tam pěkně popsané všechny věci na které pomáhá.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak na ekzém?
PříspěvekNapsal: sob, 26 čer 2021, 15:44 
Offline

Registrován: sob, 26 čer 2021, 15:25
Příspěvky: 7
Bydliště: united states
While wireless data has been accelerate up and WiFi connectivity expands round the Earth, streaming video content is data intensive and also there are still many conditions in which off line content is still actually a better option. When some airlines offer you in flight entertainment, I prefer to rent my own pictures and view them onto my devices.
primevideo/mytv canada
mytv
amazon.com/code
amazon.com/mytv
amazon.com/code


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz