Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je čtv, 28 bře 2024, 19:21

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: detoxikace
PříspěvekNapsal: čtv, 08 dub 2010, 15:53 
Offline

Registrován: čtv, 23 črc 2009, 21:04
Příspěvky: 60
ahoj :wink: hledala jsem nějaké přípravky na detoxikaci organismu, ale koukám, že je toho všude plno. Nemáte někdo nějaké tipy na přírodní produkty (ne čaje), nejlépe nějaké kapky, co podpoří celkovou detoxikaci? Krom kapek se mi líbí docela i přípravek "Zelený jíl" od DrPopov, máte s tím někdo zkušenosti? V podstatě hledám něco, co by tu detoxikaci nastartovalo, podpořilo. Jím zdravě, jedům se vyhýbám, ale i tak je to potřeba :wink: děkuji


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: detoxikace
PříspěvekNapsal: čtv, 08 dub 2010, 15:56 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte, 20 led 2009, 22:21
Příspěvky: 703
Bydliště: Praha
http://www.zdraviprotebe.cz/duhove-elixiry/c-1192/

Detoxilen

:sunny: :hello:

_________________
Tady a teď...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: detoxikace
PříspěvekNapsal: čtv, 08 dub 2010, 16:50 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon, 15 čer 2009, 11:33
Příspěvky: 4
Aloe Vera Freedom je lehce stravitelný, tekutý doplněk stravy s koncentrátem z pomerančové šťávy a vitaminem E určený pro fyzicky aktivní lidi a ty osoby, které mají problémy s pohybovým aparátem.
Doporučené dávkování: 3 x denně 30 ml nejlépe před jídlem (případně zředit s vodou).
Nepřekračujte doporučené dávkování. Aloe Vera Freedom nesmí být používaný jako náhrada za pestrou stravu. Není určeno pro děti. Není určeno pro těhotné a kojící ženy.
Pokrývá 70 % doporučené denní dávky vitaminu E. Obzvláště šetrný způsob výroby, certifikát IASC. Zpracování čistého gelu z listů, bez aloinu. Neobsahuje barviva.
Schválen Ministerstvem zdravotnictví pod č.j. HEM-350-28.1.05-3518
1223 Kč, můžu i sehnat a zaslat na dobírku :wink:

Detoxikace

Všichni žijeme v zamořeném životním prostředí, před kterým, bohužel, není úniku. Ovzduší je zamořené splodinami z výfuků aut, průmyslových podniků apod. Kvalita pitné vody je často zpochybňovaná. Půda je zase zamořená zbytky postřiků, aplikacemi pesticidů a umělých hnojiv.

Ročně přijímáme do našeho těla několik kilogramů umělých barviv a množství různých chemikálií. Uklízíte pravidelně svůj byt? Myjete si pravidelně svoje ruce a tělo? Samozřejmě ano. Ale mysleli jste už někdy na to, že je načase si pouklízet svoje vnitřní části těla?

Pro tento účel je vynikajícím prostředkom gel z aloe vera. Postupně vyloučí z našeho těla všechny balastné látky a smetí, které se za dlouhé roky nashromáždily. Rozdíl mezi Vaším vnitřkem před a po užívaní aloe vera gelu je jako mezi močálem a horským jezírkem.

Doporučení: 2x do roka tri měsíce pít aloe vera gel v dávce 0,3 dcl denně.
Zvyšuje chuť do života, zvyšuje schopnost zátěže

Při užívaní Aloe vera se cítíme podstatně lépe než dřív. Zvyší se naše chuť do života, ustupují deprese, zvyšuje se chuť do práce i výkonnost. Obzvlášť to platí u lidí, kteří překonali těžké onemocnění a jsou v rekonvalescenci, a také pro starší lidi, kteří po pití gelu doslova ožívají.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: detoxikace
PříspěvekNapsal: čtv, 08 dub 2010, 20:35 
Offline

Registrován: čtv, 23 črc 2009, 21:04
Příspěvky: 60
koukám tady na tohle:
http://www.aloeverashop.cz/detail-17974 ... vera-gel-/
Je to celkem drahé, fakt to funguje? :wink:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: detoxikace
PříspěvekNapsal: čtv, 08 dub 2010, 21:03 
Offline

Registrován: pon, 08 bře 2010, 23:49
Příspěvky: 141
možnosí je spousta např. http://www.joalis.cz/detoxikacni_medicina.html

Joalis
nebo Naděje

http://www.nadeje-byliny.eu/Kury/

nebo Nový Obzor

http://www.novyobzor.cz/novyobzor/eshop/1-1-Duhove-elixiry/0/5/1-DETOXILEN


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: detoxikace
PříspěvekNapsal: čtv, 08 dub 2010, 22:56 
Offline

Registrován: čtv, 19 úno 2009, 21:00
Příspěvky: 61
opičko, a metody zmíněné na foru TK jsi zkoušela? olej v ústech, citrus na konci dne... atd atd


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: detoxikace
PříspěvekNapsal: pát, 09 dub 2010, 7:51 
Offline

Registrován: čtv, 23 črc 2009, 21:04
Příspěvky: 60
kdysi jsem to dělávala pravidelně a stejně jsem byla furt nemocná :wink: chce to nějak hloubkově

přemýšlela jsem ale nad tím aloe, ale zřejmě pořídím to bahno (jíl).. to proto, že po citrusech, kiwi, ananasu a dalších věcí, co nepocházejí z našich zeměpisných šířek je mi blbě. A kaktusy odtud taky nepocházejí.. zkusím tedy napřed něco domácího:)


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: detoxikace
PříspěvekNapsal: pát, 09 dub 2010, 9:28 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon, 15 čer 2009, 11:33
Příspěvky: 4
monkey píše:
koukám tady na tohle:
http://www.aloeverashop.cz/detail-17974 ... vera-gel-/
Je to celkem drahé, fakt to funguje? :wink:


Ahojky, aloe funguje :littlean:
...tuhle značku neznám osobně, takže nejsem schopná porovnat. Každopádně si určitě pořiď to, co tě nejvíc osloví, vždyť to znáš.... :wink:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: detoxikace
PříspěvekNapsal: pát, 09 dub 2010, 21:54 
Offline

Registrován: čtv, 19 úno 2009, 21:00
Příspěvky: 61
monkey píše:
kdysi jsem to dělávala pravidelně a stejně jsem byla furt nemocná :wink: chce to nějak hloubkově

přemýšlela jsem ale nad tím aloe, ale zřejmě pořídím to bahno (jíl).. to proto, že po citrusech, kiwi, ananasu a dalších věcí, co nepocházejí z našich zeměpisných šířek je mi blbě. A kaktusy odtud taky nepocházejí.. zkusím tedy napřed něco domácího:)

což takhle koloidní stříbro? vlastní zkušenost nemám, ale mluví se o tom pozitivně


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: detoxikace
PříspěvekNapsal: pon, 12 dub 2010, 16:22 
Offline

Registrován: pon, 24 srp 2009, 18:23
Příspěvky: 30
Ahoj Monkey. Zachytila jsem tuto informaci v televizi,doporučoval to pan věštec. Zde recept na celkové vyčištění organizmu.
1-2 dcl olivového oleje, 2 lžíce medu, šťávu ze 2 citronů, kousek nastrouhaného zázvoru a buď pepř nebo česnek,co kdo snese.Smíchat a pořádně protřepat. Užívají se 2 lžíce každé ráno 2 hodiny před prvním jídlem. Během těch dvou hodin můžete jenom pít. Doporučoval tam užívání po dobu 1-2 týdnů. Zdravím


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz