Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je pát, 29 bře 2024, 9:59

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 141 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: očkování
PříspěvekNapsal: stř, 22 srp 2012, 11:02 
Řekl a bych, že nejde házet všechny lékaře do jednoho pytle...:) Jaká práce se odvádí za mzdu? :grin: Ani to není nijak všeobecné. Každý pracuje dle svého svědomí... Nevím, zda jsou lékaři instruováni o škodlivosti očkovacích látek a zároveň poučováni o tom, že to pacientům škodí... Sami lékaři si taky povětšinou očkují své děti a vnoučata a synovce a neteře...

Nekojené děti? Co matky, které mléko ztratí a kojit nemohou? Mají si do konce života trhat vlasy, že tím založili dítěti v pozdějším věku na zdravotní komplikace (což není nijak jasné, že by příčinou bylo nekojení), nebo mají radši strčit miminku lahvičku se Sunarem a radši mu něco hezkého zazpívat? Já když šílela :lol: v poradně u dětské doktorky u první dcery, jak ji mám krmit, jak o ni pečovat, tak mi naše milá doktorka se smíchem řekla, že ošetřuje spousty miminek z romských rodin, kde se to s péčí nijak dvakrát nepřehání, klidně krmí miminka krabicovým odstředěným mlékem a jaké to jsou zdravé a krásné děti... :sunny:

Nedostatek vápníku v těhotenství že se projeví osteoporózou? Taky ne u všech žen nějak plošně a automaticky a vůbec ne po 20 letech... Nikdy není příčina tak jednoznačná...


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: očkování
PříspěvekNapsal: stř, 22 srp 2012, 12:06 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte, 20 led 2009, 22:21
Příspěvky: 703
Bydliště: Praha
To je přece jasné, že ne všichni lékaři jsou stejní stejně jako ani my všichni nejsme stejní :razz: a nemáme jako lidi stejnou kondici, imunitu, předpoklady k nemocem atd. Ale ti lékaři, kteří právě tyto informace mají a vidí, jak to v tom našem systému zdravotnictví funguje, tak většinou odchází dělat úplně jinou medicínu a soukromě...homeo, psychosomatickou atd. Lékaři obecně nejsou motivováni zdravím pacientů...naopak potřebují pacienty, aby si vydělali...nemluvě o lobby farmac. průmyslu..atd. A co se týká těch porodů, tak je v tom dost podstatný rozdíl...když se něco přihodí a jedná se o porod doma, tak to může dopadnout pro porodní "bábu" jako u p. Königsmarkové (několikamilionová pokuta a zákaz činnosti za něco, co nezpůsobila a žalovali ji lékaři, ne matka dítěte, která se svobodně rozhodla pro porod doma a nesla tím určité riziko !) a když se to samé přihodí v nemocnici, tak holt se nic neděje.. lékař není postižen...pokud ho vyloženě nežaluje rodina za nějaké zanedbání, což asi není tak jednoduché prokázat..lékaři zjevně nestojí o konkurenci :wink: zase ne všichni Nikky :wink: , ale obecně to tak je. Třeba MUDr. Máslová se mi moc líbí...je to osvícená mladá lékařka a myslím, že má dost dobré názory..tuhle byla v pořadu u Krause a tam říkala, jak skončila coby lékařka, když začala říkat své názory...šoupli ji na LDNku. :grin:

http://zpravy.idnes.cz/odsoudili-me-k-b ... _domaci_hv

http://www.krausmagazin.cz/2012/7/26/cl ... -nefnukej/

_________________
Tady a teď...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: očkování
PříspěvekNapsal: stř, 22 srp 2012, 13:04 
Děkuju, El, za odkazy. Na ten druhý mrknu později, článek o porodní asistentce jsem četla teď... Já ti nevím, mně připadá praxe domácích porodů jako krok zpátky, rizika při tak velké události v životě maminky i miminka jsou nezanedbatelná pro mě natolik, že bych se nesvěřila do rukou jedné ženy, která by mi pomáhala doma prakticky s holýma rukama... když bych měla na výběr... Jasně, kdyby mě přepadli porodní bolesti někde v letadle nebo v divočině, tak že jo, co se dá dělat, rodíme, kde to přijde za přítomnosti těch, co se ocitnou v mé přítomnosti, ale tady mluvíme o možnosti volby... při nekomplikovaném porodu lékař také nijak do porodu nezasahuje.... Být lékařkou, také bych ženy odrazovala od domácích porodů... Postižené nebo mrtvé dítě by mně osobně za to nestálo ani jako mámě... pro mě bylo vždycky celé těhotenství časem očekávání, přípravou na porod... Když jsem šla rodit, tak s pocitem, že se umí o mě a mé mimi dobře postarat...
Po pravdě nechápu uvažování žen, které se rozhodnou porodit doma... Strach z lékařů, z nemocničního prostředí, z neznámých lidí...
Když už matka takovou dobu nosí dítě pod srdcem, miluje ho a těší se na ně, tak pak zariskovat a rodit doma? A proč? Něco si tím dokázat? Schovat se před zrakem doktora? Do toho bych nešla, i kdybych tu asistentku sebevíc milovala... a i kdyby u mého porodu měl být nevrlý lékař - porodník, kterému bychom se pak pěkně zasmály...... pozvala bych asistentku s sebou na sál do nemocnice, jako doprovod k porodu, ale neriskovala bych, že v případě komplikací doma se mi mimi díky pár minutám, než dorazí sanitka, přidusí, že mi zemře nebo bude postižené, když se tomu dá předejít... a pak ta celoživotní vina té nebohé ženy asistentky by mi za to taky nestála...:sunny:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: očkování
PříspěvekNapsal: stř, 22 srp 2012, 13:21 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte, 20 led 2009, 22:21
Příspěvky: 703
Bydliště: Praha
Není zač.. :razz: To je Tvůj výběr..ale jiné ženy to mohou vidět a vnímat jinak..těhotenství není nemoc a porod je fyziologická záležitost, takže pokud vše probíhá normálně, tak nevím, proč by nemohly ženy rodit ve svém známém prostředí..v tom rozhovoru s Krausem myslím o tom taky mluvila..http://www.youtube.com/watch?v=b9WY5wiKwmc :wink:

_________________
Tady a teď...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: očkování
PříspěvekNapsal: stř, 22 srp 2012, 13:38 
Jasně, já bych do toho nešla.....tak ať ty ženy třeba rodí za přítomnosti manžela, kamarádky, doma opravdu zcela soukromě, v tom snad nijak zabránit nikomu nelze...... je zvláštní post takové porodní asistentky pro domácí porody..


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: očkování
PříspěvekNapsal: stř, 22 srp 2012, 13:58 
Offline

Registrován: pon, 08 bře 2010, 23:49
Příspěvky: 141
Nikky píše:
Jasně, já bych do toho nešla.....tak ať ty ženy třeba rodí za přítomnosti manžela, kamarádky, doma opravdu zcela soukromě, v tom snad nijak zabránit nikomu nelze...... je zvláštní post takové porodní asistentky pro domácí porody..



a co takhle začít lidem důvěřovat , a nevidět všude jen ..podvody...zneužívání, a zlo ? :wink:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: očkování
PříspěvekNapsal: stř, 22 srp 2012, 14:31 
:lol: :hi:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: očkování
PříspěvekNapsal: pát, 24 srp 2012, 9:57 
Offline

Registrován: stř, 18 úno 2009, 15:22
Příspěvky: 245
Co dodat. O nekojení a neschopnosti zpracovávat cholesterol varují vegetariáni už 50let a dnes je to vědecky dokázaná a fakty podložená studie. Že nedostatek vápníku v těhotenství vede po 40 roku ženy ke zdravotním komplikacím viz třeba osteoporóza fakty podpořená studie a gynekologi uznavaná pravda. A že domácí porod je krok zpátky je stejné, jako na konci 19 století tvrdili všichni lékaři z nemocnic v porodnicích, kde jim pacientky umírali než jim doktror ( nevím přesně jméno, snad Hymelways, madarská jména jsou pro mne dost složitá) dokázal, že nedodržováním hygieny jim vlastně způsobovali horečky omladnic a zabíjeli je. Dnes v porodnici děti nezabíjí, jen...jim způsobují nepředstavitelná traumata v podvědomí a která je ovlivnují po celý život. Je to na dlouhou debatu a jen jeden fakt- každé mládě včetně lidského bez kontaktu, hlazení a dotýkání se matky, utrpí celoživotní trauma a nebo umírá. Dokázáno českým vědeckým týmem už v 70 letech minulého století u zvířat, která celoživotně zůstala izolována od své smečky, když je jako mladáta pár hodin po porodu odebrali do izolace. Nebo kachnám ukázali jako matku po porodu,byl s nimi 4 hodin moderátor, jako matku člověka a oni doživotně dávali přednost tomu moderátorovi před svým héjnem.. At to byli kachny či kočkovité šelmy atd. Kdy se začali miminka nechávat u matek v porodnici a který lékař dnes doporučí mamince neodkládejte dítě do kolébky, ale mějte co nejvíce u sebe, aby na vás vidělo.? Který lékař v předporodní a v porodnici upozorní matku, že plod si pamatuje prenatální stav, zvuky, čich, a že během prvních 6 hodin po porodu si vytváří vizuální stav své matky a celoživotní fixaci na její podobu ( prokázala to studie našich vědců již před 50 lety a novodobě japonští vědci před 20 lety). Tady to nemá cenu. Každý tyto informace si každý přece může dnes najít na internetu každý, tak proč to probírat tady, kde se mají probýrat duchovní aspekty našeho vývoje a né fakta již dávno ověřená. Možná, kdyby jsme matky rodičky připravili na porod, jako na něco nejúžasnějšího v celém vesmíru, tak se na to budou těšit a ta eufórie a natěšení na porod jim dokáže utlumit většinu bolesti a traumat z porodu a pro ně to bude stejná událost jako pro ty, kteří jsou ještě krok za námi a rodí za vesnicí někde v Africe, nosí děti na zádech všude kam se hnou a oni díky tomu netrpí celý život stresem a nebo....KROK ZPÁTKY ???


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: očkování
PříspěvekNapsal: pát, 24 srp 2012, 11:22 
saman píše:
Dnes v porodnici děti nezabíjí, jen...jim způsobují nepředstavitelná traumata v podvědomí a která je ovlivnují po celý život.


V tom se neshodnem. Taky jsem se narodila v porodnici. V době, kdy bylo zvykem maminkám přinést dítě pěkně zabalené v zavinovačce pouze na kojení pravidelně po třech hodinách. Narodila jsem se v době, kdy dlouhodobé kojení nebylo v modě a naopak se brzy děti odstavovaly na Sunar, aby maminky mohly nastoupit brzy do zaměstnání... Nikdy mě nenapadlo, že by nějaká má případná traumata šlo svalovat na takovéto okolnosti... hmmm ..... Že bych s tím začala..?
Ale že trauma dokáže způsobit dítěti rodina, ve které není milované, to už je jiná situace, ale i tady člověk který dospěje a postaví se na vlastní nohy tato dětská traumata odloží (nebo by je mohl odložit) a jde dál...... opět nevidím viníka...


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: očkování
PříspěvekNapsal: pát, 24 srp 2012, 11:23 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte, 20 led 2009, 22:21
Příspěvky: 703
Bydliště: Praha
Souhlas šamane :hello: Myslím, že v je potřeba se vrátit k přirozenosti (nemyslím do jeskyň :lol: ) jinak nepřežijeme ve zdraví (budoucí generace)Už jsme příliš odtrženi od Matky...

_________________
Tady a teď...


Naposledy upravil EL+ dne pát, 24 srp 2012, 14:30, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 141 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz