Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je pát, 29 bře 2024, 0:49

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 141 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: očkování
PříspěvekNapsal: stř, 19 srp 2009, 13:53 
přišlo mi mailem... :hi: :love3: :sunny:

Postupná skandální odhalení: Britský vládní poradce pro chřipkové epidemie (i pro nemoc šílených krav) na výplatní listině farmaceutické firmy s ročním platem 116.000 liber

V rámci vydělávání na nafouknuté pandemii se prasata krmí u žlabu, zatímco miliony lidí budou vystaveny netestované vakcíně, která obsahuje složky mající spojitost s vysilujícími nemocemi.

Paul Joseph Watson

27. července 2009
Mnoho lidí je zdá se opravdu zmateno ohledně toho, že západní vlády nafukují příchod nové pandemie prasečí chřipky, jako by šlo o největší hrozbu lidstvu od dob dýmějového moru, i přes relativně malý počet úmrtí na virus, a nejsou si vědomi, že farmaceutický průmysl jde ruku v ruce se státem po desetiletí.

Další ilustrací tohoto faktu je odhalení, že jeden z hlavních britských vládních poradců na prasečí chřipku je náhodou také v představenstvu GlaxoSmithKline, společnosti prodávající nebezpečné a netestované vakcíny proti prasečí chřipce, stejně jako protivirové léky Tamiflu a Relenza, NHS.

" Profesor sir Roy Anderson sedí ve Vědecké poradní skupině pro nouzové stavy (SAGE), 20 členném týmu vymýšlejícím akční plán pro virus. Přesto zastává také pozici za 116,000 liber ročnì v představenstvu GlaxoSmithKline ," oznámil Daily Mail .

Zjištujeme také, že Anderson byl " jedním z prvních britských expertù, kteří vyhlásili propuknutí pandemie " a v rádiu a televizi pilně prosazoval účinnost anti virotik u prasečí chřipky, aniž by posluchačům řekl, že je na výplatní listinì GSK .

Anderson byl také klíčovým vládním poradcem během vypuknutí nemoci šílených krav v Británii v r. 2001, která vedla k vyvraždění více než 6 milionù zvířat a naprosté decimaci zemědělského sektoru .

Dávky vakcíny proti prasečí chřipce pro Evropu jsou rychle protlačovány bezpečnostní procedurou a nedojde k vůbec žádnému testování na lidech dříve, než miliony lidí, počínaje dětmi a těhotnými ženami, budou naočkovány v rámci masových očkovacích programů .

I přes varování šéfa přes chřipku Světové zdravotnické organizace dr. Keiji Fukudy ohlednì nebezpečí netestovaných vakcín, GlaxoSmithKline a další farmaceutické společnosti jako Baxter začnou posílat vakcíny vládám v Evropě do dvou měsíců.

Oficiální představitelé tvrdí, že vakcína proti prasečí chřipce má podobné přísady, jako vakcína proti ptačí chřipce, a je proto bezpečná. V takovém případě raději doufejme, že tato vakcína nemá stejné přísady jako dávky vakcíny proti ptačí chřipce firmy Baxter, která byla ve skutečnosti kontaminována živým virem ptačí chřipky a posílána do řady evropských zemí.

Navíc vakcína proti prasečí chřipce bude obsahovat přísadu, o které je známo, že způsobuje mrzačící nemoci .

Jak jsme informovali minulý týden , očkování bude obsahovat skvalén, který byl přímo spojen s případy syndromu ze Zálivu.

Podle ocenìného investigativního novináře Gary Matsumoto existuje "těsná shoda mezi skvalenem vyvolanými nemocemi u zvířat a těmi, pozorovanými u lidí, kterým byl tento olej vstříknut: revmatickou artritidou, roztroušenou sklerózou a systémovými sžíravými vředy erythematosus ."

"Nyní existují data ve více než tuctu recenzovaných vědeckých dokumentů od deseti různých laboratoří v USA, Evropì, Asii a Austrálii, dokumentující, že na skvalenu založené pomocné látky mohou vyvolat autoimunitní nemoci u zvířat . pozorované u myší, krys, morčat a králíků. Švédský Karolinska Institute demonstroval, že skvalen samotný může vyvolat zvířecí verzi revmatické artritidy. Polská Akademie věd ukázala, že u zvířat mùže samotný skvalen vytvořit katastrofická poškození nervového systému a mozku . Medical School univerzity na Floridì ukázala, že u zvířat mùže samotný skvalen vyvolat produkci protilátek, specificky spojených se systémovými sžíravými vředy erythematosus," píše Matsumoto.

Mikropaleontoložka dr. Viera Scheibner, která provedla výzkum neblahých účinkù pomocných látek ve vakcínách, napsala o skvalenu následující:

Skvalen "přispěl k vodopádu reakcí zvaných "syndrom ze Zálivu". (u vojákù vznikla) artritida, fibromyalgie, lymfadenopatie, vyrážky, fotosenzitivní vyrážky, obličejové vyrářky, chronická únava, chronické bolesti hlavy, abnormální ztráta vlasù, nehojící se kožní léze, aftózní vředy, závratì, slabost, ztráta paměti, záchvaty, změny nálady, neuropsychiatrické problémy, narušení štítné žlázy, chudokrevnost, zvýšená ESR (míra sedimentace erytrocytů), systémové sžíravé vředy erythematosus, roztroušená skleróza, ALS, Raynaudův fenomén, Sjorgenův syndrom, chronický průjem, noční pocení a nízké horečky."

Zdroj translation OSUD.cz 2009


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: očkování
PříspěvekNapsal: čtv, 20 srp 2009, 10:36 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte, 20 led 2009, 22:21
Příspěvky: 703
Bydliště: Praha
OSUD.CZ
Adresa článku: http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=9406
Datum: 20.08.2009; Autor: exkluzivně ze zahr. zdrojů; Téma: Války, zbraně, konflikty, ovlivňování obyvatelstva
--------------------------------------------------------------------------------
CIA a policie honila v L.A. izraelského agenta, chtěl říci pravdu o vakcíně proti prasečí chřipce, udělali z něj teroristu ohrožující Bílý dům


Věc: Joseph Moshe – Kdo to je?

Viděl jsem to dnes v noci na Yahoo group. Netuším, jestli je to správně:


Konflikt v LA vysvětlen – Moshe veřejně vystoupil ohledně očkování

Na pustém ostrově v Aralském moři je přivázáno sto opic ke sloupům v paralelních řadách, táhnoucích se k horizontu. Ticho poruší tlumený hluk. V dli se objeví kovová koule, vystoupá na oblohu a pak se řítí dolů, rotuje, dokud se v mžiku neroztrhne explozí.

Asi 25 metrů nad zemí se začíná vytvářet mrak barvy tmavé hořčice, jemně se rozpouští, jak sestupuje k opicím. Ty tahají za své řetězy a začínají vřískat. Některé strkají své hlavy mezi nohy. Několik si jich zakrývá ústa nebo nos, ale je příliš pozdě: již začaly umírat.

Na druhé straně ostrova hrstka mužů v ochranných biologických oblecích pozoruje scénu dalekohledy, dělá si poznámky. Za několik hodin dostanou ještě dýchající opice a vrátí je do klecí, kde budou zvířata pod neustálým dohledem po několik dní, dokud, jedno po druhém, nezemřou na antrax nebo tularemii, horečku Q, brucelózu, vozhřivku nebo mor. Jsou to testy, na které jsem dohlížel v 80. letech a počátkem 90. let. Tvořily základy obrovských průlomů Sovětského svazu v biologických zbraních.

V letech 1988 až 1992 jsem byl prvním náměstkem Biopreparat, sovětské státní farmaceutické agentury, jejíž primární funkcí bylo vyvíjet a vyrábět zbraně vyrobené z nejnebezpečnějších virů, toxinů a baktérií známých člověku. Biopreparát bylo centrem tajné říše výzkumu, testování a výrobních zařízení rozesetých na více než čtyřiceti místech v Rusku a Kazachstánu. Téměř každá důležitá vládní instituce hrála v sovětském programu biologických zbraní nějakou roli: ministerstvo obrany, ministerstvo zemědělství a zdravotnictví, Sovětská akademie věd, ústřední výbor komunistické strany, a samozřejmě KGB. Systém, jak byl Biopreparat často nazýván, byl mnohem úspěšnější než se Kreml kdy odvážil doufat.

Za dvacetileté období, které začalo, ironicky, podporou Moskvy Úmluvě o biologických zbraních v r. 1972, Sovětský svaz vybudoval největší a nejpokročilejší strukturu biologických zbraní na světě. Patřili jsme ke 140 signatářům této úmluvy, a zavázali jsme se „nevyvíjet, nevyrábět, neuskladňovat nebo jinak nezískávat či držet“ biologické látky pro útočné vojenské účely. Zároveň, prostřednictvím našeho tajného programu, jsme skladovali stovky tun antraxu a tucty tun moru a neštovic poblíž Moskvy a jiných ruských měst, pro použití proti Spojeným státům a jejich západním spojencům.

To, co probíhalo v laboratořích Biopreparat, bylo jedním z nejpřísněji střežených tajemství smedné války.

Než jsem se stal expertem na biologickou válku, byl jsem vyškolen jako lékař. Vláda, které jsem sloužil, neviděla žádný rozdíl mezi přísahou, kterou každý lékař činí, chránit život, a našimi přípravami na hromadnou vraždu. Po dlouhou dobu jsem ho neviděl ani já.

Před méně než deseti lety jsem byl silně vyznamenaným plukovníkem armády, vybraný pro další povýšení v rámci jednoho z nejelitnějších vojenských programů Sovětského svazu. Pokud bych zůstal v Rusku, byl bych nyní generálmajorem, a mé jméno byste nikdy neslyšeli. Ale v r. 1992, po sedmnácti letech uvnitř Biopreparat, jsem rezignoval na svoji funkci a utekl se svojí rodinou do Spojených států. V rámci řady výslechů jsem poskytl americkým představitelům jejich první komplexní obrázek o našich aktivitách. Většina z toho, co jsem jim řekl, nebyla nikdy odhalena na veřejnosti.

Po kolapsu Sovětského svazu nebezpečí, kdysi představované našimi zbraněmi, z velké části zmizela. Biopreparat tvrdí,, že již neprovádí útočný výzkum, a ruské zásoby baktérií a virů byly zničeny. Ale hrozba biologického útoku se zvýšila, jak se znalosti získané v našich laboratořích – o smrtících přípravcích, jejichž objevení zabralo našim vědcům roky – rozšířily k darebáckým režimům a teroristickým skupinám. (Pozn. Editore – autor nemá žádné důkazy, že ruská hrozba zmizela, jak tvrdí, a darebácké režimy a teroristické organizace se zodpovídají Moskvě). Biologické zbraně se již nenacházejí v bipolárním světě studené války. Jsou levné, snadno vyrobitelné, a snadno použitelné. V nadcházejících letech se stanou do velké míry součástí našeho života.

Od doby, kdy jsem opustil Moskvu, jsem se setkal s alarmující měrou ignorance ohledně biologických zbraní. Někteří z nejlepších vědců, se kterými jsem se setkal na západě, říkají, že není možné změnit viry geneticky, aby z nich byly spolehlivé zbraně, nebo skladovat dostatečné množství daného patogenu pro strategické účely, nebo je dopravit způsobem, který zajišťuje maximální smrtící účinky. Moje znalosti a zkušenosti mi říkají, že se mýlí. Napsal jsem tuto knihu, abych vysvětlil proč.

Jsou někteří, kteří tvrdí, že diskuse o této problematice způsobí zbytečný poplach. Ale existující obrana proti těmto zbraním je nebezpečně neadekvátní, a když k teroristickému útoku dojde, o čemž jsem přesvědčen, že dojde, veřejná ignorance katastrofu pouze zvýší. První krokem, který musíme pro naši ochranu učinit, je pochopit, co biologické zbraně jsou a jak fungují. Alternativou je zůstat bezmocný, jako ty opice v Aralském moři.

Ken Alibek, předmluva k jeho knize Biohazard z r. 1999

Nyní informace, které jsem dostal dnes v noci.

Joseph Moshe (Moshe je prostřední jméno onoho člověka) je vědec biolog. Pracuje (pracoval?) pro jednotku uvnitř Mossadu. Je izraelským občanem.

Tajná služba nebyla agenturou zapletenou do šmírování Mosheho v jeho domově v Kalifornii. To prováděla FBI, která měla příkaz ho zadržet nebo „ho přivést“.

Moshe neposlal hrozbu do Bílého domu. Spíše sdělil, že měl v úmyslu zveřejnit informace, které měl ohledně vakcíny proti chřipce, která je připravována v laboratořích Baxter, v rakouské společnosti.

Těmi informacemi je toto: Vakcína je vyráběna na Ukrajině. Není to vůbec vakcína, ale spíše navržená geneticky zmutovaná biologická zbraň určená pro způsobení nemoci a smrti. Moshe informoval Bílý dům, že má v úmyslu s těmito informacemi vystoupit na veřejnosti. Když si začal být vědom, že po něm FBI jde a chce ho zadržet, sbalil si pár věcí do svého auta a vyrazil na izraelský konzulát, nacházející se v blízkosti federální budovy, kde ke konfliktu došlo. FBI mu zabránila dorazit do jeho cíle.

Namontována na velkém černém autě byla mikrovlnná zbraň, která usmažila elektroniku v Mosheho autě, stejně jako komunikační zařízení, které měl, a které mohlo být použito pro kontaktování médií nebo dalších lidí, kteří by mu mohli pomoct.

Moshe neutrpěl nějaké následky po zásahu plynem nebo slzným sprejem, jako by utrpěli jiní, protože si vytvořil imunitu na takové zbraně jako vedlejší produkt svého výcviku v Mossadu.

Moshe nebyl spoután, protože nebyl zatčen. Když opustil policii nebo FBI, vrátil se do Izraele, kde v této době je.

Informace pochází od jednoho z mých důvěrných zdrojů. Mám důvody věřit, že jsou přesné. Pokud dostanu více informací, zveřejním je.




Zdroj translation Osud.cz 2009



_________________
Tady a teď...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: očkování
PříspěvekNapsal: čtv, 20 srp 2009, 12:07 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte, 20 led 2009, 23:37
Příspěvky: 36
Bydliště: Kadaň
http://www.agapebrno.cz/Clanky/Archiv/2005/Ptaci-chripka-ocima-ezoterika.aspx


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: očkování
PříspěvekNapsal: pát, 21 srp 2009, 19:23 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte, 20 led 2009, 23:37
Příspěvky: 36
Bydliště: Kadaň
hodně nás teď straší různými chřipkami , důležité je se nebát a něco udělat pro zvýšení imunity .., nejlevnější je otužování
a můžeme též použít některé přírodní prostředky . Dobré ohlasy jsou na výrobek IMUNEX...

http://www.stale-zdravi.cz/produkt_imunex_103.html


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: očkování
PříspěvekNapsal: čtv, 27 srp 2009, 13:42 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř, 21 led 2009, 9:01
Příspěvky: 26
Bydliště: Rudná u Prahy
http://www.matrix-2001.cz/clanek-detail ... -horowitz/

_________________
Bůh je mým cílem, protože Bůh je LÁSKA


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: očkování
PříspěvekNapsal: čtv, 27 srp 2009, 14:17 
Offline

Registrován: čtv, 05 úno 2009, 15:15
Příspěvky: 23
když vidím slovo očkování, tak se mi vybavila úterní situace s naším kocourem. Dostal nemoc, na kterou je očkovaný(ta vakcína mě stála 1.000.- :mad:) no na vyléčení měl naordinované antibiotika, která přestala v půlce učinkovat a tak dostal další 3 injekce antibiotik a další v práškách. Jsem tedy zvědavá na výsledek :roll:
He, jako fakt vidím, že ta očkování se ňák míjí účinkem :upside:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: očkování
PříspěvekNapsal: stř, 30 zář 2009, 12:57 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte, 20 led 2009, 22:21
Příspěvky: 703
Bydliště: Praha
Oxi, dnes jsem četla na Osudu tento článek a posílala jej kamarádkám, co mají dcery. Mít dceru, tak ji také nenechám očkovat. :sad4:

OSUD.CZ
Adresa článku: http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=9604
Datum: 29.09.2009; Autor: odkaz vede na jiný server; Téma: Péče o zdraví
--------------------------------------------------------------------------------
Mladá Britka zemřela těsně po očkování proti rakovině děložního čípku, nikdo již na očkování nechce jít



„Asi hodinu po očkování začala být Natalie hrozně bledá. Přestala dýchat. To bylo asi kolem oběda. Omdlela na chodbě,“ popisuje tragédii Nataliina spolužačka, „pak přiběhl muž z ambulance. Viděla jsem, jak jí masíruje srdce. Učitelé nám řekli, že máme jít ven.“

Očkování proběhlo v církevní střední škole Blue Coat Church of England ve městě Coventry nedaleko Birminghamu v rámci britského národního programu, který začal už loni v září.

Případem Nataliina úmrtí se již začaly zabývat patřičné orgány. „Zda za smrtí dívky byla vakcína proti rakovině děložního čípku, zatím nevíme. Vše ukáží až výsledky testů,“ řekl britskému deníku The Sun doktor Caron Grainger, který byl události ve škole přítomen.

Vysvětlení přinesou až výsledky nařízené pitvy. Je možné, že Natalie trpěla vzácnou alergií na očkovací látku, která mohla vyvolat extrémní reakci. Další možností je, že vakcína použitá ve škole byla nějakým způsobem kvalitní. Několik dalších dívek si stěžovalo na nevolnost a malátnost. Žádná z nich však nebyla hospitalizována v nemocnici.

celý článek v Blesk.cz ZDE

Pozn. jm (Jiřího Maška): Všimněte si červené věty, redaktor se sice zřejmě spletl, ale napsal pravdu. Ano, vakcína byla tak kvalitní, že po ní lidé umírají. Dobře to namíchali! Připomeňme, že vakcínu proti herpes virům vyrábí stejná firma GSK, která dodá vakcíny do ČR pro očkování proti prasečí chřipce. Chraň očkované pámbu!

viz náš článek z 21.5.2009

Zdraví 1300 dívek poškozeno očkovacími vakcínami proti herpes viru; bizarní vedlejší účinky jako paralýza a epilepsie

a 27.2. 2009 Kauza očkování proti rakovině děložního čípku.. jsou všechna úmrtí skutečně náhodná? Zastavíme genocidu mířenou na naše dcery?

Na podporu vakcinace proti herpes virům nedávno v ČR vystoupila přívrženkyně globální fašistické vlády, Madelaine Albrightová, bývalá ministryně zahraničních věcí Spojených států. Více ZDE.

A ze soudku jiného očkování:

České Miss Štěpanovské ochrnula po očkování levá ruka

_________________
Tady a teď...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: očkování
PříspěvekNapsal: stř, 30 zář 2009, 12:58 
Oxanko to jsme dvě...paní doktorka to dceři taky doporučila....nejde o peníze....ale taky jsem proti tomu si nechat něco do sebe píchat....nemůžu jít proti tomu čím se řídím...a to že vše vzniká na jemněhmotné úrovni....doufám že to dcera pochopí....aby si nemyslela že jí to vymlouváme kvůli penězům :dunno:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: očkování
PříspěvekNapsal: stř, 30 zář 2009, 14:57 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát, 12 čer 2009, 20:13
Příspěvky: 3
jasně :headbang:

Očkování - obchod se strachem
http://www.kosmas.cz/detail.asp?cislo=147949&afil=1055

Dopis, který se může hodit
http://www.rozalio.cz/index.php?option= ... &Itemid=33

Homeopati, se kterými jsem se setkala doporučují pouze očkování proti tetanu, neb tam je velmi rychlý průběh.

_________________
:hello: sim&whisky :sunny:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: očkování
PříspěvekNapsal: pát, 02 říj 2009, 11:30 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř, 21 led 2009, 9:01
Příspěvky: 26
Bydliště: Rudná u Prahy
http://zpravy.idnes.cz/bojime-se-odmita ... _domaci_jw

_________________
Bůh je mým cílem, protože Bůh je LÁSKA


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 141 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz