Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je čtv, 28 bře 2024, 11:41

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: LIEČITEĽ MIKULÁŠ ŠTEFAN - NÁZORY A SKÚSENOSTI
PříspěvekNapsal: pát, 30 bře 2018, 2:38 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte, 27 led 2009, 20:03
Příspěvky: 14
:!:
LIEČITEĽ MIKULÁŠ ŠTEFAN
***
"Preslávili" ho v TV relácii Reflex dva krátke dokumenty o zázračných "schopnostiach" výnimočného lekára. (Pozrieť môžete bez sťahovania, po kliknutí na link.)
:cyclop:
https://ulozto.sk/live/!COIuroKeDpqm/reflex-m-s-1-ts
:confused2:
https://ulozto.sk/live/!QliKDbPnnANB/reflex-m-s-2-ts
:confused3:
V diskusnom fóre https://forum.zzz.sk/u/jazminn pisateľka otvorila diskusiu s názvom - Liečiteľ Mikuláš Štefan-skúsenosti. Urobila tak hlavne z toho dôvodu, že predchádzajúca diskusia na webe Modrý koník, ktorá bola oveľa obsiahlejšia, zo dňa na deň bez upozornenia zmizla. Až na naliehavé otázky viacerých diskutujúcich konečne admin fóra poslal vysvetlenie: Pán liečiteľ si neželá verejné referencie. Asi prečo?
https://uploads.disquscdn.com/images/3ff875855989c39af1817e25925333cafdbc77994739c792c90ce5685455a526.png To isté sa opakovalo aj na novozaloženej diskusii na stránke https://forum.zzz.sk , kde admin bez vysvetlenia celú diskusiu zmazal. Musím podotknúť, že na oboch zmienených fórach je množstvo kritických recenzií a komentárov s negatívnymi skúsenosťami s rôznymi lekármi a liečiteľmi v SR a tieto nie sú adminmi vymazané. No Mikuláš Štefan si osobuje právo žiadať o odstránenie kritických komentárov na jeho osobu.
Dotyčný pán má očividne problém, prinajmenšom s prijatím iných názorov, než sú tie jeho, pretože usilovne odstraňuje aj všetky kritické názory pod svojimi prednáškami na youtube, ktoré zverejňuje po svojich vystúpeniach na Slovensku a v Prahe. (napr. https://m.youtube.com/watch?v=UlGZQK5QtKw ) Svojich obdivovateľov a pacientov má i v Česku, a jeho kniha Odkaz slunečnice vyšla najprv v češtine, neskôr i v slovenčine.
:roll:
Na požiadanie známych a priateľov som sa rozhodla vyhovieť prosbe a pre tých, ktorí hľadajú referencie na tohto liečiteľa a lekára s ukončenou Karlovou univerzitou, zverejniť v plnom znení vymazanú diskusiu z fóra zzz.sk, a neskôr i väčšiu časť príspevkov z fóra a ďalšie odstránené komentáre, napr. na fb stránkach
:help:
Verím, že v Česku na rozdiel od slovenských diskusných fór existuje sloboda slova a admin tu mnou vložené texty rád ponechá.
:arrow: :arrow: :arrow:

jazminn   22. februára 2018
Po odvysielani TV Markíza relácie Reflex sa zviditeľnil svojim liečenim Mikulaš Štefan, človek, ktorý je vyštudovaný lekár. Nemá svoju ambulanciu, ani sestričku, ani kartotéku. Lieči po telefonickom objednaní a to vo Viedni, Piešťanoch a Poprade. Vo Viedni je to v garzonke v paneláku, kde ho nikto nepozná a na Slovensku sú to izby penzionov, kde je ubytovaný. Liečenie trvá cca 20 minút, povie Vám /väčšine prípadov/ že Vám odišli obličky, pretože tým nič nepokazí, napíše kvapky od Firmy Energy, ktoré si treba objednať a vypýta si 100eur. Vy prídete domov, celý natešený, že konečne viete pôvodcu svojej diagnozy, objednáte si kvapky, zaplatite za ne cca 120e, objednáte sa na vyšetrenie obličiek a čakáte. Po vyšetrení zistíte, že obličky máte komplet v poriadku, dojdu Vám kvapky, ktoré nie sú zle, nič nimi tiež nepokazíte a zistite, že ste tam kde ste boli na začiatku, ale o cca 200eur ľahší…

marrienka
Tak Energy má dobré tie kvapky, ale tie peniaze, čo za to pýtajú, to je niečo nehorázne

konnvalinka   22. februára 2018
Trochu mimo tému :-),  mala som malý problém s registráciou, než som prišla na to, že mail s aktiváciou bol v spamovej pošte, to len ako rada pre ostatných. Jazminn ďakujem za založenie témy a všetkým želám pekný deň.

konnvalinka   24. februára 2018
Článok, ktorý vyšiel o liečiteľovi, pod názvomVraj iba nepochopený
(15.02.2018; Plus 7 dní; č. 07, ZAUJALO NÁS , s. 34,35; NINA KOŠECKÁ)

https://plus7dni.pluska.sk/ludia/klienti-ho-oznacuju-sarlatana-banas-cerna-kontroverzneho-liecitela-obdivuju

janagrana  26. februára 2018
Dobrý deň bojovníčky .Len tak na rýchlo vám skopirujem môj koment nad článkom M.Š .plus 7 dni,ktorý som zdieľala,kvoli nezáujmu ostatných a zmiznutie Evky kamarátky z Fa aj z profilom.(potom mneskôr sa ozvem)
“ČARODEJ DOBRODEJ” pôsobi ďalej v debilizácií slovenského národa a že sa mu darí (finančne) o tom niet pochyb. A pozor lebo “lieči” aj na diaľku ale len chudobných ako je lišiak Banáš . Dúfam ,že som pánu Banášovi nedvihla tlak do pôvodnej hodnoty pred zázračným zásahom Mudr.M.Štefana. Pokiaľ sa tak stalo hlboko sa pánu Banášovy ospravedlňujem a pravdaže ľutujem marenie “psychotronického výkonu”-dištančnou metódou (na ďiaľku) ,ktorú som spôsobila svojím názorom na “liečebné” postupy pána Heilendera. Obom prajem veľa úspechu v “pomáhaní” a odstraňovaní útrap slovenského národa ako aj ostatným cudzokrajným anonýmným záujemcom o “vyprogramovanie” chor.príčin.“Láska k skromnosti je kľúčom k šťastiu”,Príjemné popoludnie Vám prajem .Vaša utrhnutá ovečka Jana.

pozastavenie  1. marca 2018
Skusenosti? Vsetci od pana liecitela odchadzaju s diagnozou - chore oblicky a doporucenim na kvapky energy. Skusenosti s liecitelom su podrobne opisane v diskusii[url] https://www.zdravie.sk/forum/2422612/liecitel-mudr-mikulas-stefan[/url]
kde si ich kazdy zaujemca o liecbu moze precitat.

jajana
tiez sa mi to nepaci

konnvalinka   2. marca 2018
Skúsenosti chorých ľudí pri osobnom stretnutí s týmto podvodníkom sú na stránke zdravie sk napísané, ale admin práve túto diskusiu uzamkol a pridať tam príspevok už nie je možné. Opäť zrejme niekto zaúradoval, komu prekáža, aby ľudia poznali aj druhú tvár “výnimočného” liečiteľa a “duchovného učiteľa” M.Š. Pozrela som si na zdraví sk iné témy o iných lekároch, a tak isto aj niektoré negatívne skúsenosti a hodnotenia niektorých lekárov v SR na týchto stránkach a nikto tie príspevky nezmazal. Ako je možné, že nejaký chlap, ktorý na Slovensku od roku 2006 prácu lekára nevykonáva, nemá v tomto štáte živnosť, ani ordináciu, býva v susednom Rakúsku a sem sa chodí len predvádzať , si osobuje právo vystúpiť proti tomu, aby ľudia o ňom nemohli napísať nič, okrem chvály a zbožňovaneho obdivu ??? Zrejme žijeme v štáte, kde sloboda slova existuje len formálne v ústave, ale skutočnosť je opačná…

konnvalinka
… kam to speje ? Že práve bezcharakterní ľudia nebudú zastrašovať len novinárov, ale i adminov diskusných fór ? :-(

jazminn   2. marca 2018
Na http://www.zdravie.sk/ je táto téma už zablokovaná. Neviem prečo, veď ľudia písali svoj názor…ale keď kritika niekomu vadí ako sa hovorí “trafená hus...” tak požiada admina zablokovať, ale neviem, prečo mu ten vyhovel. Veď my chceme len chorých ľudí varovať, niekedy ľudí s poslednou nádejou, aby sa nespoliehali, pretože tento človek,ktorý sa vydáva za liečiteľa, trpí psychickou poruchou…ale zrejme musia ľudia prísť na to sami, dať mu zarobiť…a potom byť len sklamaní…

konnvalinka   3. marca 2018
Na nemenovanej fb stránke, ktorá funguje ako uzavretá skupina píše pani J.U. túto skúsenosť: "Ja som bola na liečení vo Viedni a prosila o uzdravenie pre podnikanie. Som na tom horšie na samom dne. Ďakujem. " Komentár tejto ženy som odcitovala celý. Zrejme tiež uverila a niekoľko mesiacov dúfala , aby potom precitla do tvrdej reality. Koľko ďalších ťažko chorých ľudí ešte požiada o “liečenie”, potom bude v nádejí o poslednú pomoc 3mesiace čakať na vytúžený termín, aby na vlastnej skúsenosti zažili, že všetko je inak. Tu už snáď ani nejde o peniaze, ktoré tam nechajú, lebo zdravie sa peniazmi vyčísliť nedá. Ide o to, že ak ľudia na otvorených diskusiách nedostanú možnosť slobodne sa vyjadriť, tak bezcharakterní jedinci budú i naďalej parazitovať na nešťastí iných, ale ešte aj verejne vystupovať a cez klamstvá a rôzne “duchovné” paskvily budú získavať ďalších zúfalých potenciálnych klientov…

pozastavenie
Sloboda slova v nasom state uz davno zomrela.

adell876
treba sa na to pozriet aj z jeho strany, on to mozno tak zle nemyslel:-)

pozastavenie
Nerozumiem. Mozete byt konkretnejsia?

janagrana   5. marca 2018
Zle to nemusí myslieť a vôbec to zlé ani nevyznie ale ten konečný výsledok a výsledný efekt : Berie peniaze za niečo čo nemôže vykonať-odstrániť-vyliečiť a berie od chorých ľudí,ktorý si musia (poniektorý ) aj na túto “magorterapiu” peniažky požičiať. A ďalej je tu spoločenské nebezpečenstvo uviaznutia v trancendentálných predstavách-mimoriadných schopnosti ,ktoré (zaujímavé) nie su kritizované odbornou verejnosťou ! Niečo tu nehrá !.Je možné ,že tento spoloč,systém si sám vyžaduje pády na papuľu alebo až na samé dno spoloč.žumpy kvôli možném reštartu …

https://invivomagazin.sk/psychologicky-klam,-kvoli-ktoremu-verime-vplyvu-vyssich-sil-na-nase-zivoty_591.html
Či už máme dojem, že náš život ovplyvňuje karma alebo Džu-džu z morského dna (prípadne iné, v danom regióne a danej historickej dobe populárne božstvo, napr. Lietajúce špagetové monštrum), podliehame tzv. ilúzii vplyvu externého činiteľa.

zeimi   7. marca 2018
A to fakt tomu verite???

pozastavenie   7. marca 2018
Rozporuplne kecy, ktore pocut na prednaskach tkz. liecitela, mozu nadchnut len velmi prostoduchych ludi. To by vsak bolo to najmensie. Jeden chodi do kina, druhy na koncert, dalsi pocuvat “novinky” na prednasky. Proti gustu… Klamat vsak vazne chorych ludi, ktori sa k nemu utiekaju s poslednou kvapkou nadeje a on im doporuci kvapky Energy a kaze sa objednat na dalsiu navstevu, tak to je bud hyenizmus alebo je tkz. liecitel chory clovek a sam surne potrebuje psychiatra. Rakovinu este ziadne kvapky Energy nevyliecili!!! A dalsiu blbost, ktoru hlasa, ze rakovinu z vas preberie na seba, tak tej snad nemoze uverit ziaden, co len trochu sudny clovek. Treba sa zamysliet aj nad tym, kto, preco a zaco robi na Slovensku reklamu tomuto tkz. liecitelovi???

ninaa   8. marca 2018
treba sa držať faktov a nefantazírovať

Aluša   8. marca 2018
Tiež nechápem ako niekto môže takým veciam veriť 

pozastavenie   10. marca 2018
Ludia su roznej mentalnej urovni. Naviac je na toto divadielko, s dobrym hereckym vykonom “liecitela”, vstup zadarmo. Teda az do chvile, kym nenastupite “liecbu”. Neverim jeho blabolom, ale ani neodcudzujem matky s tazko postihnutymi detmi, zeny s rakovinou… cize vazne chorych ludi, ktori sa rozhodli podstupit u neho liecbu, ked uz bola klasicka medicina bezradna. Topiaci sa i stebla travy chyta. Bohuzial, nikde nie je jedina jedna informacia o tom, ze niekoho naozaj vyliecil. Preto mi vychadza z toho len jedno: alebo maju ludia, ktori mu robia asistentov, organizuju prednasky, zhanaju posluchcov, zakladaju fankluby atd., velmi nizke IQ a hlavne EQ, alebo z “liecby” profituju.

paulii   19. marca 2018
robíte z toho väčšiu vedu ako to je :-)

jazminn   22. marca 2018
Nikto s tým nič nezmôže. Má veľku podporu naivných žien, ktoré chodia na jeho prednášky a sú nim doslovne posadnuté a k tomu aj jeho milenka Eva Černá, ktorá si neuvedomuje, že nie je jediná. On takých má toľko, no ona tomu neverí. Dokonca sa kôli nemu aj rozviedla.

domcica   22. marca 2018
Z kade ty máš tieto všetky informácie ?

jazminn   28. marec 2018
A čo poviete na to, Vyberie sa k nemu celá rodina: mama, otec, dcéra. Keď sa po vyšetrení stretnú a povedia si, že všetci traja dostali rovnakú diagnózu, choré obličky…a 300,- eur fuč…

:sad4:
*** koniec diskusie, ktorú admin (zatiaľ bez vysvetlenia) odstránil ***
:?:
POZNÁMKA k príspevku jazminn z 2.marca: Áno, téma o M.Š. na zdravie.sk bola zablokovaná, teda uzamknutá adminom, ale bez možnosti pridať komentár sa k dnešnému dňu dá aspoň čítať. https://www.zdravie.sk/forum/2422612/liecitel-mudr-mikulas-stefan?page=1

:wave: :wave:

_________________
Obrázek


Naposledy upravil Tiana dne úte, 27 říj 2020, 8:58, celkově upraveno 3

Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: LIEČITEĽ MIKULÁŠ ŠTEFAN - NÁZORY A SKÚSENOSTI
PříspěvekNapsal: ned, 11 lis 2018, 6:01 
Offline

Registrován: ned, 11 lis 2018, 5:57
Příspěvky: 1
Neviem hodnotit “schopnosti” Mikulasa Stefana, kedze ma nikdy neliecil, ale aky je to muz/lekar/clovek, ked ma 4 mesacnu dceru, o ktoru sa nezaujima (od druheho tyzdna mojho tehotenstva) a vobec so mnou ako matkou nekomunikuje, ani vo vaznom pripade, kedy som od neho potrebovala informaciu kvoli zdravotnemu stavu mojej dcery, ci ma z jeho strany predispoziciu na urcitu chorobu, ktoru jej diagnostikovali. Stacilo by mi len obycajne ano/nie, no odignoroval to ako aj vsetko predtym...a samozrejme na svoju dceru do dnesneho dna nedal ani cent. Naozaj verite, ze takyto clovek by mohol byt tym “Bohom” za ktoreho ho ludia povazuju, resp.za ktoreho sa povazuje on sam?


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz