Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je čtv, 28 bře 2024, 21:23

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Velký deficit vitaminu D
PříspěvekNapsal: stř, 06 kvě 2015, 9:12 
Offline

Registrován: pon, 23 bře 2015, 12:12
Příspěvky: 5
Ahoj sluníčka,
deficit vitamínu D jsem řešila taky. Vzlášť ty zažívací potíže o kterých píšeš mě doopravdy trápili. Známá, co se zajímá o bylinky a alternativní medicínu mi doporučila zázvor, nejdřív v čaji a pak i po větším :). A světe div se, ono to pomohlo. Zázvor jsem si pěstovala u sebe na zahrádce, takže jsem ho měla velkou zásobu. Myslím že ještě lepších výsledků se dá dosáhnout pomocí nějakého extraktu (např. http://www.arkokapsle.cz/produkt/zazvor-22), ale u mě to nebylo třeba. Takže zkuste zázvor :)


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Velký deficit vitaminu D
PříspěvekNapsal: čtv, 12 lis 2015, 0:10 
Offline

Registrován: stř, 11 lis 2015, 23:28
Příspěvky: 1
EL+ píše:
Karel píše:
mikat píše:
Majolenka, pri osteoporóze treba obmedziť mliečne výrobky! Mama pravidelne dostáva Vigantol, ale určite je lepšou alternatívou rybací olej, či už vo forme toboliek alebo priamo konzumácia rybky - najmä ten tuk pod kožou :wink

Omezit mléčné výrobky? Podivný nápad ... Nemusíš souhlasit s lékaři, že jsou nejlepším zdrojem vápníku a jíst jich proto kvanta, ale nač je ještě omezovat? Aby ta osteoporóza stála opravdu za to :wink: ?




....Co to má společného s řídnutím kostí?
Hlavní problém spočívá ve skutečnosti, že typická západní strava je vysoce kyselinotvorná = narušuje přirozené mírně alkalické tělesné pH. Ve snaze udržet tento rovnovážný stav tělo začne odebírat složky působící alkalicky i z kostní tkáně - včetně vápníku!! Výsledkem pak je, že tělo pro udržení správného pH může ve skutečnosti spotřebovat více vápníku, než je v kyselinotvorných potravinách dodáváno zvenčí. Výše uvedený fakt se bohužel týká i mléka. Většina lidí pokládá mléko a další mléčné výrobky za primární zdroje vápníku. Jenže i mléko patří do skupiny potravin kyselinotvorných - a tím i bránících zužitkování přijímaného vápníku. Řešením pro zabránění vzniku nerovnováhy pH a z něj vyplývající zvýšené ztráty vápníku je přejít na stravování, které působí alkalicky – je tedy potřeba se vyhýbat nadměrné konzumaci kyselinotvorné stravy. Na internetu naleznete dostatek informací, která vám pomohou k rozlišování zásado/kyselinotvorných potravin.


Více informací na: http://www.celostnimedicina.cz/osteopor ... z22Cm5pX28
No konečně, bylo řečeno jak to je, ano lidi překyselení je základ, měřte si ph moči, ale nedá se toho zbavit až tak jednoduše, čím déle se člověk zanáší a neřeší detox, tím hůře tj logické, nějak jsem tady zabloudil začetl se do toho pátrání a bádání které taky moc dobře znám, musel jsem se zaregistrovat a zmínit se, Vilcacora jak to zadáte do googlu najdete o tom dost, a já vždy nedal dopustit na MMS pokud nevíte tak hledejte chloritan sodný na youtube, a rychle se dozvíte, co chci ale říct je že ta vilcacora ja bylina a neuvěřitelně účinná a šetrná, musíte zkoušet, já neříkám že musí pomoct, ale nedivil bych se kdyby pomáhala všem... Už i vědci se začli detailně zajímat o její účinky našly v ní 12 alkaloidu v nějakém perfetkním rozmístění či co no zkrátka dokonalé na mnohé choroby včetně rakoviny, a věřil bych tomu, pak ten chloritan to je jiné kafe, ten beru jen když jde opravdu do tuhého a nebýt toho není mě, na to spoléhám, jsem mladý, ale k doktorovi neplánuji vživotě jít, a pokud tak asi jedině v bezvědomí. Žádný doktor se sdpolu semnou nenarodil tudíž žádného nepotřebuji, víte totiž ono ten systém nás nutí nepoužívat mozek, jenom z nás vychovává otroky schopné manualní práce neschopné myslet. Začněte měnit způsob myšlení a začněte se vnímat, snažte zaznamenávat a uvažovat nad sebemenší reakcí vašeho těla na cokoli, brzy získáte cit a instinktivtě budete vědět co vám je a co potřebujete, opravdu to tak je nic na tom není, najděte si něco co vás baví třeba spojte to s vařením, nebo vysáváním :D nebo čímkoli a jako finále při jídle vnímejte pozorně reakce vašeho těla, musíte ale na to myslet a nezapomenout udělat si z toho hru, jak se toto naučíte jste zavodou protože většina chorob vzniká z naprostých nesmyslů a banalit, člověk dělá něco co ona absolutně dělat nemá, někdo má rád jabka a někdo se z nich osype, no tak když ten co osype bude žrát ty jabka půl života, tak ono div že žije natož že dostane rake to je co říct... a jakmile budete vnímat své tělo, tak už tu počáteční banalitu odhalíte, a hned dáte do pořádku a budete se tak permanentně udržat skoro v nejlepším možném stavu, ale hlavně dotoho pohyb, to bez něj byste se dávali dokupy nonstop :) pohyb stačí ale bohatě jen klidně rozcvičky ale kliky dřepy a tato námaha je idealní. Hlavně si nemyslete, že nějaký doktůrek v bílém vás z něčeho vážného dostane... leda do něčeho... potom je živá a mrtvá voda, dále klystýr základ detoxikace, potom půsty, jo a vitamíny a minerály to je cement pro opravu čtěte a hlavně přemýšlejte pořád stále neustále a furt furt furt cvičre ten mozek dokud máte sílu, nazbírat co nejvíc ověřených informací, Brzy budou cennější než zlato.... Jo dále koloidní stříbro taky funkční, kokosový olej, NEPÍT TY SIRUPY paradoxně ale nejíst máslo, nebo co nejméně, jelikož mě osobně nadměrná konzumace způsobila děsivě vypadající věc, mno prostě od té doby to nejim :D já myslel že je zdravé ale není a žral jsem i 3/4 kostky denně, margaríny ono je mi to proti rozumu to vůbec kupovat dyŤ to je půlka vody a půlka jakési tuky mno budiž co jiného :D potom vápníkové koupele, nebo koupele ve slané vodě, jo pro nosní dutiny, vyplachování džála neti konvičkou nosní dutiny slanou vodou všechno to na netu najdete, dále se asi shrozíte ale pití kyseliny chlorovodíkové, no nechci vás zabít, ale naředěné tak že do deci holé vody dáte 1kapku :) prostě začít od nejmenší možné koncentrace, tak aby to bylo sotva cítit kysele, tohle dělat především když vám to blbě tráví, a obecně to může jedině prospět před obědem vypít prostě conejméně půl deci sotva kyselého pak můžete zkusit víc a tak si postupně zmáknete celé tělo, ale nepřehánět, v žaludku máte tak silnou kyselinu že bezproblémů rozloží hřebík, jde to dohledat, to je kyselina HCL tudíž to co v drogérce koupíte v koncentraci 32% až na to že ta z žaludku je koncentrace tuším okolo 3% nebo ještě méně, pokud si uděláte kyselinu s vodou budete přidávat do sklenky pokakpkách a skoušet, tak dojděte k vámi rozumné hranici tak ať to je kyselé že to dá bezproblémů snést, a rychle vypít conejméně přez zuby kdybyjste v tom máčeli zuby tak o ně přídete, tak jako když by jste jedli často citrony,... Jo a nakonec dodám že nebojte žádné z těch věcí neprodávám, a je to mnou a rokmi zkušeností na mě ověřeno, nic z toho není placebo, nic z toho není při použití zdravého rozumu nebezpečné pokud člověk alespoň trochu schopný bát se může ale není čeho.. všem ostatním najděte si na netu raději někoho kdo vám s tím blíže pomůže, jinač jak oni všichni mají strach tyto informace otevřeně sdělovat kryjí se vlastním nebezpečím a že neberou zodpovědnost, tak já ji beru, beru zodpovědnost a dávám krk na to co píšu, mám to na sobě ověřené a zdalších zdrojů různě potvrzeno, já si stojím za tím co doporučuji, ručím za to šířím, neručím za to jak to pochopíš. Pokud dosebe naleješ 1dcl mms a kopneš to tak tě odvezou a ještě by to házeli na mě, jsou takové případy zažil jsem jeden ! tak to já ne já VÁM DOPORUČUJI TOTO JAKO ALTERNATIVNÍ LÉKAŘSKÉ POSTUPY, BA DOKONCE LEPŠÍ A PRO KAŽDÉHO VHODNĚJŠÍ NEŽ LÉKAŘSKÉ POSTUPY OFICIALNÍ, DOKTOR NAŠTĚSTÍ NEJSEM JELIKOŽ BYCH SE MUSEL ZAHRABAT DO ZEMĚ TOU OSTUDOU... PŘÍSAHÁM VÁM ŽE S TÍMTO ALTERNATIVNÍM ARZENÁLEM PŘI SPRÁVNÉM POUŽITÍ A POCHOPENÍ NA VÁS NEBUDE MÍT ANI VIR HIV. OPRAVDU Adios a přeji všem nemuset používat nic a mějte se.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Velký deficit vitaminu D
PříspěvekNapsal: pon, 18 úno 2019, 19:27 
Offline

Registrován: pon, 18 úno 2019, 19:21
Příspěvky: 1
Poměrně dlouhou dobu ležím doma, nemůžu se moc pohybovat venku. Mám vitamín D v deficitu a chci se zeptat na zkušenosti s potravinovými doplňky. Nejsem jejich fanoušek, znáte to, uměle vytvořená chemie atd, ale bylo mi to doporučeno z více stran.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Velký deficit vitaminu D
PříspěvekNapsal: sob, 26 čer 2021, 15:44 
Offline

Registrován: sob, 26 čer 2021, 15:25
Příspěvky: 7
Bydliště: united states
While wireless data has been accelerate up and WiFi connectivity expands round the Earth, streaming video content is data intensive and also there are still many conditions in which off line content is still actually a better option. When some airlines offer you in flight entertainment, I prefer to rent my own pictures and view them onto my devices.
primevideo/mytv canada
mytv
amazon.com/code
amazon.com/mytv
amazon.com/code


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Velký deficit vitaminu D
PříspěvekNapsal: pon, 15 lis 2021, 6:14 
Offline

Registrován: stř, 12 kvě 2021, 13:19
Příspěvky: 267
Jordans 4
Jordan Retro 4
Jordan Shoes
Travis Scott Jordan 1
Yeezy Shoes
Yeezy Supply
Air Jordans
Jordan 11s
Jordan 11
Jordans Shoes
Moncler Outlet
Off-White
Yeezy 450
Yeezy 500
Yeezy
Yeezy 700
Yeezy Supply
Off White Shoes
NFL Jerseys
Retro Jordans
Moncler Jackets
Nike Air Jordan
Jordan Shoes
Jordans Shoes
Yeezy 350 V2
Adidas Yeezy
Yeezy
Yeezy 700
Yeezy
Nike Outlet
Yeezy Shoes
Yeezy Foam Runner
Nike Outlet
Nike Outlet
AJ1
UNC Jordan 1
Jordan 13
Jordan AJ 1
Yeezy Supply
Yeezy Zebra
Jordan 5
Jordan 1 Low
Air Jordans
Pandora Charms
Adidas UK
Nike Store
Adidas Yeezy Official Website
Yeezy 350
Jordan 1
Nike Outlet
YEEZY SUPPLY
Nike Shoes
Nike Outlet
Pandora Outlet
Jordan Shoes
Air Jordan 4
Pandora Jewelry
Pandora Bracelets
Adidas Yeezy
Yeezy
Pandora Charms
Nike Outlet
Adidas Yeezy
Air Max 720
Air Jordan 1
Nike Jordans
Jordan 1s
Pandora UK
Nike Jordan 1
Jordan 1
Yeezy Slides
Nike Air VaporMax
Nike Vapormax Flyknit
Air Jordan 1 Mid
Adidas yeezy
Yeezy 350
Nike Shoes
Nike Outlet
Yeezy
NFL Shop Official Online Store
Nike UK
Yeezy
Yeezy 350

_________________
https://www.pandoracharms.uk.com/ Pandora Charms
https://www.adidasuk.uk.com/ Adidas UK
https://www.jordan1.uk.com/ Jordan 1
https://www.supplyyeezys.us/ YEEZY SUPPLY
https://www.pandoracharms.cc/ Pandora Charms


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz