Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je čtv, 28 bře 2024, 20:44

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Stravování podle krevních skupin, výživa, recepty aj.
PříspěvekNapsal: ned, 26 úno 2012, 11:07 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř, 21 led 2009, 10:00
Příspěvky: 62
Ahoj Jasano,

ještě k tématu krevních skupin tady mám zajímavé a užitečné články:

http://empatia.cz/pro-zdrave-telo/potravni-doplnky/nezavisle-o-ucinnych-latkach/masozravcum-maso-bylozravcum-rostliny .

A konkrétně pro "naší" krevní skupinu A (mj. v podstatě všichni v rodině i příbuzenstvu jsou A a skutečně na nich vidím, jak je maso ničí, ale zatím nejsou schopni ho vynechat):

http://empatia.cz/dotazy/maso-proc-ho-nesmim ,

http://empatia.cz/dotazy/praskaji-mi-zily-delaji-se-mi-velke-modriny-na-nohou .


Ze mě je v podstatě skutečně téměř vegetarián - jen velmi zřídka si dám rybu nebo krůtu (měla by se max. 2x do týdne). Maso mi vůbec nechybí, bylo mi po něm zle a měla jsem nafouklé břicho. My "áčkaři" máme stejně mnohem blíž k dělené stravě, protože jíme většinou obiloviny se zeleninou, která je vždy neutální :sunny: . Pokud si dám rybu nebo krůtu, tak taky jedině se zeleninou - žádné brambory nebo rýže - to je právě míchání masa (bílkoviny) a zmíněných příloh (sacharidy), což dělá v žaludku pěknou paseku :error: :



DĚLENÁ STRAVA

Uvedený způsob stravování již naší široké veřejnosti přiblížila Lenka Kořínková. Jistě jste s ním obeznámeni i vy. Musím s ní souhlasit, i když ne všechny kombinace zcela odpovídají našim pravidlům. Když si dobře prostudujete rozdělení potravin dle pravidel jin a jang, sami pak dokážete velmi snadno určit, které potraviny můžete a nemůžete kombinovat. Pravda, kombinovat dovolené potraviny budeme až v druhé fázi, ale nebude na škodu, když si stručně vysvětlíme, proč je lépe nekombinovat, anebo kombinovat s uvážením.

Vzpomeňte si, co jsme si říkali o zažívacím systému. Ústa a sliny jsou zásadité, to znamená, že jejich enzymy natráví potravu kyselou, jin. Na potravu zásaditou, jang, nepůsobí (zde upozorňuji, že je třeba rozlišovat potravu zásaditou, která je kyselotvorná, a opačně). V žaludku je kyselé, jin prostředí, které kyselá potravina opomíjí a prochází j ím bez toho, že by vyvolala zvýšenou sekreci kyseliny chlorovodíkové. Kyselá potravina projde tedy žaludkem přímo do dvanáctníku, kde je opět prostředí zásadité a ona může být trávena dále.

Představme si nyní, co se děje, vložíme-li do úst (nebo těsně po sobě) kupříkladu brambor spolu s masem. Brambor je zásadotvorný a jeho trávení začíná již v ústech, a tak nařídí celý zažívací systém na trávení zásadotvorné potraviny. Spolu s masem dojde do žaludku, brambor projde do dvanáctníku, ale v žaludku nebylo zvýšeno množství kyseliny chlorovodíkové, která je nutná k aktivaci pepsinu a reninu. Jedině tak je možné natrávit maso. Není okyseleno, dvanáctník ho tedy nemůže přijmout, takže nestrávené maso nám leží v žaludku a pomalu hnije. Hnije tam tak dlouho, dokud kyselá potravina, v tomto případě brambor, není zcela stráven, což trvá přibližně čtyři hodiny a vy nesníte samotnou potravinu kyselotvornou. Jedině tak může být znovu zvýšeno množství kyseliny chlorovodíkové.

Jíte-li tedy pouze nevhodné kombinace, maso není nikdy důkladně stráveno a ve vašem systému vyvolává pouze hnilobné procesy. Ještě horší stav nastává, kombinujeme-li maso s ovocem nebo cukrem nebo kteroukoliv extrémně jinovou drogou.

Nic z toho nás neohrozí, dosáhneme-li stavu dokonalé rovnováhy. V mládí a nižším věku jsme vůči hnilobným procesům odolnější, mají na svědomí pouze naše zjevná nadbytečná kila; případně spolu s přibývajícími léty nám bude těžko po jídle a budeme se cítit unaveni. Ale jen do té doby, než přijde neviditelná nemoc.




Nulky to mají horší - jako je pro A vražedné maso jíst, tak pro 0 je zabíjející vegetariánská strava. Mám ale kamarádku, jejíž nastávající manžel je 0 a ona je též A - a jemu dá maso, ale sama si nevezme - mj. protože nechce mít rakovinu tlustého střeva :sunny: . Krevní skupina A totiž nemá trávicí enzymy na maso, takže s ním vůbec neumí hospodařit a to pak ve střevech bravurně zahnívá :sick: . Naopak kr. sk. 0 zase nevyhovují některé obiloviny nebo luštěniny (čočka, mnoho druhů chleba, oves, kukuřice, některé druhy těstovin), květák - a zelí a brambory - u těchto dvou posledních stejně jako A. Ale jak jsem se dívala na jiné potraviny, jsou si 0 a A asi nejpodobnější (právě kromě toho masa a některých obilovin a luštěnin). :sunny:

A nakonec tabulka, jak maso mohou jednotlivé krevní skupiny:


MASO
0 A B AB
Bažant 0 - 0 0
Bizoní maso + - 0 -
Buvolí maso + - 0 -
Hovězí maso + - 0 -
Husa - - - -
Játra + - 0 0
Jehněčí maso + - + +
Kachna 0 - - -
Králík 0 - + +
Krůta 0 0 0 +
Kuře 0 0 - -
Křepelka 0 - - -
Skopové maso + - + +
Slanina - - - -
Slepice 0 0 - -
Šunka - - - -
Telecí maso + - 0 -
Vepřové maso - - - -
Zvěřina + - + -


P.S.: "Formát" tabulky je hrozný, "rozlízající se", ačkoliv jsem to do zdrojáku nastřílela precizně. Bohužel na výstupu se to rozlezlo, ale snad je to víceméně jasné :sunny: :hi: .


Naposledy upravil Slunecnice dne ned, 26 úno 2012, 15:25, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stravování podle krevních skupin, výživa, recepty aj.
PříspěvekNapsal: ned, 26 úno 2012, 11:23 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv, 25 úno 2010, 21:28
Příspěvky: 25
Bydliště: Praha
Ač jsem si nikdy o stravování podle krevních skupin nikdy nezajímala, tak mohu potvrdit to, co tu je zmíněno. Jsem A a maso jím velmi nepravidelně, zřídka. Protože na něj prostě nemám chuť a nechybí mi. Prakticky ho vůbec nekupuji, dám si jen čas od času v restauraci, nejraději lososa a ryby obecně.

Přítel je 0, na mase je prakticky závislý :green: Jí ho denně. To co mám ráda já (hlavně těstoviny, špenát, červenou řepu, kuskus apod.), tak on si myslí, že by se toho nenajedl, tak vyhledává to maso :sunny:

Vtipné je, jak jdeme spolu do restaurace, každý máme na talíři něco jiného (naposledy já koprovou omáčku s vajíčkem a on nějaké maso) a oba se olizujeme až za ušima, jak nám chutná a talíř bychom si nevyměnili ani za nic :laughing: :laughing2:

Slunecnice, díky za tohle téma :thumbleft: něco víc si o tom přečtu, když už si tělo samo našlo tuto cestu :wink:

_________________
Budoucnost neexistuje, minulost UŽ neexistuje, jediná realita je Teď a Tady. Přítomnost. Nepřemýšlím, ale ŽIJU :-)


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stravování podle krevních skupin, výživa, recepty aj.
PříspěvekNapsal: ned, 26 úno 2012, 15:20 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř, 21 led 2009, 10:00
Příspěvky: 62
Ahoj Dhani,

díky za spřízněný názor. Jsem ráda, že i Ty mluvíš z praxe - často je totiž stává, že kdosi cosi odsoudí, aniž by o tom cokoliv věděl, natož to třeba zkusil. Ale ať si každý dělá, co chce :sunny: .

Musím Ti ale upřímně napsat, že při představě každodenní konzumace masa se mi (nejen) lehce obrací žaludek. Mně maso v podstatě smrdí. Párkrát jsem cítila i zkažené maso a to tedy byla lahůdka :laughing2: . Navíc je pravda, že maso se nejrychleji kazí - pokud do koše vyhodím např. zbytky zeleniny, je to OK, ale pokud bych vyhodila maso, mám pocit, že smrdí už po hodině :lol: .

Co se týká ryb, chutnají mi, a některé jsou pro A skutečně i prospěšné - kapr, pstruh duhový, hejk, losos, makrela, mořská štika, mořský pstruh, obecně ryby s bílým masem, sardinky, treska, sardinky ve vl. šťávě - sama jsem překvapená, že je toho celkem dost :sunny: . A obecně z masa asi jedině krůta, která je i celkem dobrá. Jak jsem ale psala, nejlépe se zeleninovou přílohou.


Pokud mají muž a žena jiné krevní skupiny, není to 100 % ideální, ale dá se to. Znám i "opačné" páry - kdy muž je A a žena 0. Obecně to ale vnímám tak, že lepší je asi muž s 0 a žena s A - muži mají přecejen k tomu masu blíž a i se k nim jakoby "lépe hodí" - kdežto obecně mezi ženami je vegetariánství častější - ale rozhodně by se k němu neměly uchylovat ženy nulky! :sunny: Tady jsou trošku rozdíly i v povaze - nuly jsou větší vůdci, samotáři, celkově odolnější, zatvrzelejší; zatímco áčka jsou společenštější, komunikativnější, celkově jakoby jemnější - což znovu opravdu sedí na to, aby muž byl 0 a žena A. A rozdíl je i mezi ventilováním emocí - přijde mi, že nulky to vždy nějak spolknou, jen tak něco s nimi neotřese, kdežto áčka v podstatě hned vybuchují - mám to i u sebe - když jsem třeba vzteklá a něco říct chci, tak to prostě říct musím a většinou to i řeknu :lol: . Právě v charakteristice A je taky mj.: Pokud se cítí ohroženo, zuřivě útočí :laughing2: . Já se snažím útočit aspoň ne tak zuřivě, ale ulevit si musím :lol: :sunny: .


Jinak s jiném vlákně jsem psala i nějaké recepty, vhodné hlavně pro áčka - je to zde:

http://www.tetakaterina.cz/forum/viewtopic.php?f=64&t=10189&start=40 ,

na této straně to snad začíná. Jinak věřím, že to vllákno tam třeba zůstane - já to přesměrovala kvůli tomu, že se tam původně řešilo jiné téma. Co se týká pečení a dělání jíšek, tak už vůbec nepoužívám bílou mouku. Výběr je taky velký :sunny: .

Já se o tuto stravu zajímám v podstatě 3 roky, seznámila jsem se s ní právě na stránkách Empatia; nicméně celkem striktně jsem ji začala dodržovat od Nového roku. A co se týká reakcí na stres u kr. skupin 0 a A, můžu vložit třeba příště :hi: .


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stravování podle krevních skupin, výživa, recepty aj.
PříspěvekNapsal: ned, 26 úno 2012, 17:28 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv, 16 dub 2009, 19:10
Příspěvky: 116
Bydliště: Brno
http://www.caduceus.cz/zdravi/krevni-skupiny/

_________________
:sunny: stížnosti vyřizují v kanceláři s nápisem "BOŽÍ VŮLE" :sunny:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stravování podle krevních skupin, výživa, recepty aj.
PříspěvekNapsal: ned, 26 úno 2012, 19:23 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř, 21 led 2009, 10:00
Příspěvky: 62
Sluníííčko, díky, velmi zajímavé - a ano - všechno sedí i podle mých zdrojů :thumbleft: .

Zkusím sem dát trochu z psychologie krevních skupin:


Lidé kyselého typu (krevní skupina A a částečně AB), jedná se o kotel s tenkým pláštěm, budou využívat každé maličkosti k tomu, aby se stala stresem a oni jej mohli prožít od začátku do konce. Budou neustále „vybuchovat". Zprvu se cítí hrozně, poníženi, ublíženi, rozzlobeni. Z toho vyplývající napětí je nejprve okyselí, ale to jim škodí, proto téměř okamžitě u nich přichází pláč nebo agrese a oni jsou potom jako znovuzrození. Pochopitelně, již se potřebnou měrou alkalizovali. Všimněte si někdy, jak tyto typy lidí mnohdy úmyslně vyvolávají hádky a rozepře, jen aby dosáhli svého, své rovnováhy. Po výbuchu vzteku nebo pláče jsou náhle usměvaví a plní energie, okamžitě na vše zapomínají a diví se, proč je jejich partner rozladěn, vždyť se přece nic nestalo. Proběhne zásadotvorná reakce a získaná rovnováha jim dovolí zapomenout, že k nějaké rozepři vůbec došlo. A když, tak jenom proto, že jejich partner je rozzlobil nebo j im ublížil. Proto oni reagovali tak, jak reagovali. To, že tuto situaci podvědomě vyvolali, nejsou schopni připustit. Prostě to nevědí. Jsou to extroverti, disponující ženskou, odstředivou energií, která vše vypudí z těla ven. Jejich energie jim stále uniká. Potřebují něco, co donutí expandující odstředivou sílu se zastavit a obrátí její směr dovnitř, aby energii získali. Pláč nebo zlost je tím, co jim tento obrat zabezpečí, oni dosahují dočasné rovnováhy a jsou nadmíru spokojeni. Součástí pláče je trpné mlčení a součástí křiku je kritika oběti, případně všech dalších, na které si právě vzpomene. Čím závažnější stres je potká, tím více se zlobí nebo pláčí a tím více jsou alkalizováni, dosahují větší rovnováhy. Jsou pak schopni vidět svět ze zcela jiného úhlu a snadněji chápou jeho podstatu. Aby tento stav udrželi, přitvrzují si ho občasnými dramátky, jak jsme o nich hovořili, ale už ne tak často, jako když velký stres nemají.

Jinak stres probíhá u zásaditého typu (krevní skupina 0 a částečně B). Jak už jsme si řekli, stres je na začátku okyselující a na konci zásadotvorný. Zásaditý typ tedy určitě nenechá stres dojít do úlevné reakce, která by jeho zásaditost ještě více prohloubila. Ten si neustále sám sobě vyrábí stresy, které ho udržují v kyselejším stavu. Stresy bez konečné reakce, bez vyústění. Takový člověk je neustále v napětí, ale nic neřeší. Veškeré příkoří bude přijímat trpně, bez viditelných reakcí. Říká se o něm také, že by se na něm dalo „dříví štípat". Ovšem jen do určitého okamžiku. On si trpělivě své reakce střádá uvnitř, vždyť se jedná o mužskou a dostředivou energii. Jsou to introverti, pokud to jde, vše drží uvnitř. Zásadité, jangové typy se potřebují zbavit nahromaděné energie, potřebují, aby se jejich dostředivá energie změnila v odstředivou. Používají k tomu vnitřních dramat, kterým se říká pozorovatel a kritik. Kritik je zřejmý. Pozorovatel je ten, který ostentativně mlčí a hraje si na neotřesitelný sloup uprostřed běsnící bouře. Mlčí tak dlouho, dokud v druhém nevyvolá neklid a obavy z toho, cože to má vlastně za lubem. Kritik kritizuje většinou velmi logicky a s přehledem o situaci, takže obě dramata působí navenek opravdu klidně. Jemu však umožňují skutečnou reakci nepřipustit. Ta se dostaví pouze tehdy, když budeme jeho stres zvyšovat přes míru. Tehdy se trpně odmlčí nebo přejde do útoku.


Jako příklad velkého stresu si vezměme smrt blízkého člověka. Jak jej budou oba typy prožívat? Člověk kyselého typu si ho bude „šetřit", a než dosáhne vyrovnaného klidu, bude to trvat velmi dlouho. Dlouhodobě se bude střídat období relativního klidu s obdobím, kdy bude trpět. Ale ne tak člověk zásaditého typu. Pro toho je tento stres také velký, na lopatě bylo naloženo více, než unese, ale jeho plášť nedovolí, aby to bylo vidět na povrch. Vnitřní výbuch vyvolá stejnou zásadotvornou reakci jako vnější. Proběhne ve velmi malém okamžiku a uvrhne jej do nepřiměřené zásady. Neboli jeho zásada se nepřiměřeně prohloubí. V tuto chvíli se stává ještě větším introvertem, než byl doposud. On nepláče, nezlobí se, ale většinou s přehledem a v klidu vyřizuje všechny formality. A přitom čeká na nepřízeň úředníků, hledá chyby v každé situaci, která s událostí souvisí, šťourá se v tom, kritizuje a podvědomě se vnitřně drásá. Nakládá na sebe více a více úkolů, které mu vyrábějí další stresy. Stresy bez vnitřních výbuchů, stresy, které jej opět pozvolna okyselují.


Zhodnoťme však nyní, co určuje naše vnitřní dramata. Jedním z činitelů, které ovlivňují, zda člověk bude trpitel nebo zastrašovatel, pozorovatel nebo kritik, je Rh-faktor. Znovu podotýkám, že to není konečné vodítko, ale o dalších si povíme až v příští knize. V této chvíli je dostačující.

Pro příklad si uvedeme metabolický typ, který přináší krevní skupina A. Ta sama o sobě vypovídá o tom, že se jedná o typ kyselý, typ potřebující stres a hlavně jeho vyústění. Připojí-li se k této krevní skupině Rh+ jangovějšího charakteru, bude tento člověk řešit vzniklou situaci agresí a zlobou, po které bude následovat kritika. Jedná se o zastrašovatele a skrytého kritika. Připojí-li se naopak Rh-, tento člověk bude většinou plakat a naříkat, v další fázi bude trpně mlčet. Jedná se o trpitele a skrytého pozorovatele. Nicméně po proběhlé hádce nebo vnitřním traumatu se oba budou cítit velmi dobře.

A nyní jangová krevní skupina 0. Rh+ způsobí, že člověk pod jeho vlivem bude velkým kritikem, což mu zaručuje další narůstání stresu na základě vykonstruované nespravedlnosti do té míry, že nakonec vybuchne jako zastrašovatel. Člověk s Rh- bude dlouho mlčet a svými problémy se tak dlouho dusit, až se nakonec rozpláče jako největší trpitel. Tedy Rh+ kritik a skrytý zastrašovatel, Rh- pozorovatel a skrytý trpitel.

Jistěže nic není tak zřejmé, jak se na první pohled zdá. Neznáme pouze krevní skupiny A a 0. U skupiny B je třeba pochopit, že se sice jedná o rovnovážný typ, ovšem s tendencí do zásady. U skupiny AB platí totéž, s tím rozdílem, že výchylka směřuje do kyselosti.


Zdroj: Marie Jana Černická, Česká kuchařka podle krevních skupin.

P.S.: Nevěděla jsem jistě svůj Rh faktor, ale teď jsem si téměř jistá, že je + :lol: .


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stravování podle krevních skupin, výživa, recepty aj.
PříspěvekNapsal: ned, 26 úno 2012, 23:32 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř, 13 črc 2011, 19:30
Příspěvky: 213
Bydliště: Rokycany
Kdysi mě toto téma taky strašně nadchlo, zkoušela jsem, zjistila jsem, že mi vyhovuje jíst hlavně zeleninu a ne maso, což odpovídá mé krevní skupině, ale já mám občas maso prostě ráda, tak jsem u toho nezůstala, nicméně vím, že zeleninu mé tělo tráví líp. Seznámila jsem tehdy s touto knihou jednu známou, která byla vegetariánka a to dost zapřísáhlá. Má krení skupinu "0" , v té době měla dost problém s pokožkou, exémy a to dost, když si tu knihu přečetla, zjistila, že by jíst maso měla, tak to po čase zase zkusila a pokožka se jí velmi vylepšila a exémy zmizely...nevím, jak je na tom teď, neviděla jsem ji spoustu let, ale potvrdilo se mi, že na tom něco je :thumbleft: a to, že dost. Co ale s tím, když si někdo dojde k životnímu přesvědčení, že nebude jíst zvířátka a pak zjistí, že jejich pojídám se mu zlepší zdraví, to je pak asi mazec :bang: ... :hello: :love3:

_________________
"Je mi ctí, že jsem!"


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stravování podle krevních skupin, výživa, recepty aj.
PříspěvekNapsal: ned, 26 úno 2012, 23:52 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř, 21 led 2009, 10:00
Příspěvky: 62
Šechina píše:
Kdysi mě toto téma taky strašně nadchlo, zkoušela jsem, zjistila jsem, že mi vyhovuje jíst hlavně zeleninu a ne maso, což odpovídá mé krevní skupině, ale já mám občas maso prostě ráda, tak jsem u toho nezůstala, nicméně vím, že zeleninu mé tělo tráví líp. Seznámila jsem tehdy s touto knihou jednu známou, která byla vegetariánka a to dost zapřísáhlá. Má krení skupinu "0" , v té době měla dost problém s pokožkou, exémy a to dost, když si tu knihu přečetla, zjistila, že by jíst maso měla, tak to po čase zase zkusila a pokožka se jí velmi vylepšila a exémy zmizely...nevím, jak je na tom teď, neviděla jsem ji spoustu let, ale potvrdilo se mi, že na tom něco je :thumbleft: a to, že dost. Co ale s tím, když si někdo dojde k životnímu přesvědčení, že nebude jíst zvířátka a pak zjistí, že jejich pojídám se mu zlepší zdraví, to je pak asi mazec :bang: ... :hello: :love3:


Ahoj Ivanko,

je opravdu docela smutný, když má někdo rád zvířata a najednou prostě zjistí, že by je skutečně jíst měl :sad: . Já v tomto mám naštěstí výhodu, protože mám zvířata taky hodně ráda a ani si radši nechci představovat, co se děje při jejich "popravě". Nulky bohužel to maso potřebují. A áčka, pokud maso skutečně nejedí, mohou trpět chudokrevností, ale to se dá snadno eliminovat např. stravou - třeba špenátem; i když tam přecejen není tolik železa, kolik se původně předpokládalo :lol: - a doplněním přírodního železa. :thumbleft: :hi:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stravování podle krevních skupin, výživa, recepty aj.
PříspěvekNapsal: pon, 27 úno 2012, 10:50 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř, 21 led 2009, 10:00
Příspěvky: 62
Ahoj Dhani,

jestli se nepletu, všimla jsem si, že máš taky ráda hudbu.

Jedním z mých oblíbených zpěváků je Falco - velmi se mi líbí písničky Jeanny a Out of the dark. U Jeanny jsem si ale všimla, že by měla mít pokračování. Dnes jsem ho našla: :sunny: :heart:

http://mp3s.nadruhou.net/videoklipy/falco/coming-home-24795/ ,

tady je to i s textem:

http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/falco/coming-home-23189 .

Taky moc hezký :sunny: :hi: .


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stravování podle krevních skupin, výživa, recepty aj.
PříspěvekNapsal: pon, 27 úno 2012, 10:59 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř, 21 led 2009, 10:00
Příspěvky: 62
A pro úplnost první díl Jeanny:

http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/falco/jeanny-18650

a Out Of The Dark:

http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/falco/out-of-the-dark-29815 .

Sice trošičku mimo téma, ale snad to tak nevadí :green: :sunny: .


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stravování podle krevních skupin, výživa, recepty aj.
PříspěvekNapsal: pon, 27 úno 2012, 18:08 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř, 21 led 2009, 10:00
Příspěvky: 62
Tak třeba ještě nějaké recepty :sunny: :

Ječné lívanečky

- 100 g ječných vloček BIO
- 200 g pšeničné mouky polohrubé
- 1 vejce, asi 1/4 l mléka, špetka soli
- 20 g čerstvého droždí
- 20 g přírodního cukru, olej na pečení

Z droždí, lžíce mouky, cukru a vlažného mléka umíchejte kvásek a nechte vzejít. V hlubší míse smíchejte mouku, vločky, sůl a zbylý cukr. Přidejte vejce, vzešlý kvásek a vlažným mlékem zadělejte lívancové těsto. Na teplém místě nechte vykynout. V olejem vymazaném lívanečníku pečte lívanečky z obou stran do zlatova.
Hotové pokapte medem, posypte cukrem a skořicí, mažte džemem a sypte strouhaným tvarohem apod.


Jahelná nádivka - do kuřete nebo velikonoční

-100 g čerstvých syrových jáhel BIO
- 1 žloutek
- 80 g šunky nebo uzeného sýra Eidam
- 50 g pšeničné krupice hrubé
- 1/4 lžičky mletého muškátového oříšku
- 1 lžíce sekané petrželové natě
- 100 g vařené mladé mrkve
- sůl

Jáhly uvařte hodně do měkka. Do vlažných uvařených jáhel zamíchejte žloutek, krupici, koření, na kostičky nakrájenou vařenou mrkev, drobně nakrájenou šunku nebo strouhaný sýr a ochuťte petrželkou a solí a vše dobře promíchejte.
Nádivkou naplňte dutinu kuřete, nebo můžete plnit i telecí nebo vepřovou rolku apod. Upečtě jako obvykle. Nádivka chutná výborně.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz