Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je čtv, 28 bře 2024, 21:25

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Léčivé Kameny
PříspěvekNapsal: pát, 27 dub 2012, 18:08 
Offline

Registrován: ned, 19 úno 2012, 20:04
Příspěvky: 24
Bydliště: okres Blansko
Ahoj lidi... :sunny: :sunny: :sunny:

Všechny vás zdravím...

V tomto tématu jsem nenašel nic o Léčivých Kamenech. Rozhodl jsem se také napsat něco užitečného na toto forum.

Momentálně mám pouze skušenosti s Křišt'álem který mě rychle přesvědčil o své síle.

Mám astma a každé ráno jsem se trápil s vykašláváním hlenů 5-10 min. Začal jsem Křišt'ál přikládat každý večer 20 min na 5. čakru. Již druhý den jsem měl pocit zlepšení a třetí den přišel velký obrat, zlepšení raního vykašlávání, řekněme o 80%. Je to pro mě úleva a již nepokašlávám ani během dne.
S astmatem asi i souvisí moje bolesti na hrudi, spíše jen tlak na hrudi, ale nic co by mě moc omezovalo. Zprvu to bylo jen na pravé straně, ale později byl tlak cítit i na levé straně. Začal jsem přikládat Křišt'ál na 4. čakru každý večer 20-30 min. Po dvou měsících tlak na hrudi na levé straně zmizel a na pravé straně ustupuje a věřím, že přijde čas kdy zmizí uplně. ( astma léčím i klasickou medicínou, ale nějkak to nejde ).
Bolestmi hlavy moc netrpím, ale jednoho dne mě tak bolela hlava, že jsem si musel jít lehnout. Opět jsem použil Křišt'ál na bolestivé místo a po cca 30 min. se mě výrazně ulevilo.

Moje mamka má také astma a její raní vykašlávání se jí díky Křišt'álu zlepšilo výrazně již druhý den.
Manželka používá s úspěchem Křišt'ál na bolesti hlavy.

Nosím Křišt'ál stále na krku, nevím jestli to má na svědomí on, ale zatím se mě těžko přiznává, že věřím v Boha a to jsem byl slušnej neznaboh, takový obrat bych teda nečekal během asi dvou měsíců. Do kostela, ale kvůli tomu chodit nebudu ( zatím ) , stačí když ho vidím z okna :smile:

Budu rád když přispěje i někdo další, kdo se mazlí s kameny...

Ahoj Lukáš :sunny: :sunny: :sunny: .


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Léčivé Kameny
PříspěvekNapsal: pát, 27 dub 2012, 22:20 
Offline

Registrován: čtv, 11 srp 2011, 18:03
Příspěvky: 353
Když já se s nima většinou opravdu spíš mazlím, než léčím :sunny:
Určitě se s nima léčit dá, ale já je používám většinou spíš jako domácí mazlíčky :smile:
A o tom tak nějak není tolik co psát. Jsem rád Luku, že to připomínáš, nezapomněl jsem jak jsi tu před časem psal o svých potížích a že zkoušíš i kameny. Tvoje zkušenost s výrazným léčivým účinkem křišťálu mi přijde trochu jedinečná, čekal bych od kamenů spíš jen mírné podpůrné účinky. No ale zas co kdo čeká, to dostává, tak si budu pamatovat, že krystaly můžou víc, než jsem si myslel.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Léčivé Kameny
PříspěvekNapsal: pát, 27 dub 2012, 23:46 
Offline

Registrován: ned, 19 úno 2012, 20:04
Příspěvky: 24
Bydliště: okres Blansko
Je pravda, že jsem takovou sílu Křišt'álu nečekal a byla to spíš náhoda to moje zjištění. Většinou se píše, že léčba je spíše dlouhodobá.
Křišt'ál přikládám na 5. čakru kvůli mému koktání než koupím modrý kamínek a při tom jsem zjistil jak výborně pomáhá na astma. Doporučil jsem to i mé mamce která má také astma, u ní byl účinek Křišt'álu ještě silnější. Skoušel jsem i afty a tam Křišt'ál moc nezabírá ikdyž jsem ho dal přímo na afty, týden mě to obtěžovalo.

Zajímavá studie Kišt'álu z roku 2010:

http://www.magicka-pohoda.cz/260,0,kristal.html


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Léčivé Kameny
PříspěvekNapsal: sob, 28 dub 2012, 23:50 
Offline

Registrován: čtv, 11 srp 2011, 18:03
Příspěvky: 353
Luke píše:
Je pravda, že jsem takovou sílu Křišt'álu nečekal a byla to spíš náhoda to moje zjištění. Většinou se píše, že léčba je spíše dlouhodobá.
Křišt'ál přikládám na 5. čakru kvůli mému koktání než koupím modrý kamínek a při tom jsem zjistil jak výborně pomáhá na astma. Doporučil jsem to i mé mamce která má také astma, u ní byl účinek Křišt'álu ještě silnější. Skoušel jsem i afty a tam Křišt'ál moc nezabírá ikdyž jsem ho dal přímo na afty, týden mě to obtěžovalo.

Zajímavá studie Kišt'álu z roku 2010:

http://www.magicka-pohoda.cz/260,0,kristal.html

Tipoval bych, že na tvý potíže zabírá křišťál tak dobře, protože budou víc energetický a psychický povahy, takže účinek křiťálu na energie se může projevit skoro ihned zlepšením. Zatímco třeba afty jsou v konečný fázi kdy už jsou vidět a bolí, jednoduše fyzický projev infekce, kde se tak silný efekt energetický léčby čekat nedá.
Za ten odkaz dík, je to zajímavý ale pro mě nelehko srozumitelný. Dvojí povaha křišťálu? Přiřazen slunci i měsíci? Hmm ... No ale fakt je, že já právě křišťálu moc nerozumím a moc mi nejde používat, s jinými krystaly se domluvím daleko líp.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Léčivé Kameny
PříspěvekNapsal: ned, 29 dub 2012, 8:50 
Offline

Registrován: ned, 08 bře 2009, 14:28
Příspěvky: 110
Obrázek

..pěkné ráno.. s kamínkama.. :smile: :hi:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Léčivé Kameny
PříspěvekNapsal: ned, 29 dub 2012, 9:04 
Offline

Registrován: pon, 08 bře 2010, 23:49
Příspěvky: 141
http://www.kosmas.cz/knihy/145962/krystalova-voda/


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Léčivé Kameny
PříspěvekNapsal: ned, 29 dub 2012, 18:10 
Offline

Registrován: čtv, 11 srp 2011, 18:03
Příspěvky: 353
lenka j píše:

..pěkné ráno.. s kamínkama.. :smile: :hi:

Hezký ...
A svou příjemnou energii mají i tyhle :smile:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Léčivé Kameny
PříspěvekNapsal: úte, 31 črc 2012, 17:50 
Offline

Registrován: ned, 08 bře 2009, 14:28
Příspěvky: 110
Obrázek


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Léčivé Kameny
PříspěvekNapsal: úte, 31 črc 2012, 17:52 
Offline

Registrován: ned, 08 bře 2009, 14:28
Příspěvky: 110
náramek srdeční čakry


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Léčivé Kameny
PříspěvekNapsal: úte, 31 črc 2012, 18:01 
Offline

Registrován: čtv, 26 led 2012, 21:38
Příspěvky: 7
Náramek je nádherný!! Moc se mi líbí...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz