Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je čtv, 28 bře 2024, 17:05

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 65 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Meditace a sex
PříspěvekNapsal: pon, 25 črc 2011, 21:13 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát, 23 črc 2010, 17:10
Příspěvky: 38
Meditace a sex. Docela mi tady tohle téma chybí. Vždyť sex je velice duchovní záležitost. Je to zcela respektování hodna síla. Mám k ní velikou úctu. A vím, že je to jedna z meditací, v níž lze krásně sledovat a pozorovat vlastní ego. Pokud je člověk upřímný, sám k sobě, začne si uvědomovat i nesmyslnost některých společenských tabu. Všichni asi víme, že jemnohomotné energie sexuální prožitky velice zintenzivňují. Je to jedna z nejkrásnějších energií, které tady na Zemi znám. Takže to zas až tak špatná meditace není :grin: .
Říkám si: proč se tady o tom tak málo píše? Asi proto, že je tohle je už velice osobní a každý se bojí otevřít. Je lepší psát obecné blablabla... a někdy je to tak asi i lepší. I já se bojím světu se zcela otevřít a někdy raději píšu obecné blablabla :grin: , k tomu aby se člověk zcela otevřel potřebuje fakt hodně lásky... zažila jsem ale lidi, kteří to dokázali a byli ostatním obrovskou inspirací... každý má ale asi svůj čas, kdy ví, že je toho schopen... a asi si myslim, že je to ve stavu, kdy vnímá všechny lidi jako své přátele... a možná by to ani jinak neměl dělat...co já vím...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Meditace a sex
PříspěvekNapsal: úte, 26 črc 2011, 1:07 
Obrázek

Hezké a zajímavé téma, Esterko. :o)

Nemám to prozatím vyzkoušené.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Meditace a sex
PříspěvekNapsal: stř, 27 črc 2011, 19:36 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát, 23 črc 2010, 17:10
Příspěvky: 38
Moc hezký obrázek, Elen ...
a jinak... doporučuju vyzkoušet :D ... to myslím samozřejmě v žertu, nepochybuji o tom, že si každý svou cestu najde...

...nějak tak se mi zdá, že kdyby se lidi více milovali, bylo by na světě asi líp :D


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Meditace a sex
PříspěvekNapsal: čtv, 28 črc 2011, 19:08 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv, 20 led 2011, 22:52
Příspěvky: 30
No tak jako meditace a sex
:thumb:
Mnohem lepsi, nez jenom sex nebo jenom meditace.

Sex by mela byt meditace
a meditace je vlastne sex,
protoze se nechavame prostoupit Bohem
jako v milovani svym partnerem.
Nehlede na kundalini, ktera se aktivuje v obou pripadech.

Nejlepsi je se dostat do co nejlepsi koncentrace a vhledu
v meditaci
a v tom stavu se milovat.

:angel2:

_________________
Brána Do Ticha Obrázek


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Meditace a sex
PříspěvekNapsal: čtv, 28 črc 2011, 19:31 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte, 16 čer 2009, 19:31
Příspěvky: 50
:bend: ano, toto je velmi zajímavé téma, obzvlášť v této době, kdy se setkávají tzv. partneři duše, nebo když se zkrátka setkají dva, kteří tu energii cítí a navíc přeskočí jiskra a oni cítí navzájem, funguje telepatie apod... Měla jsem možnost se k tomu přiblížit, ale bylo to tak silné, až se toho partner zalekl a nyní se učím být trpělivá... Ale je to zvláštní, jakmile se k tomu člověk jednou přiblíží, vše se změní... Hodně mě to učí, momentálně především té trpělivost :thumb:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Meditace a sex
PříspěvekNapsal: pon, 01 srp 2011, 8:50 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát, 22 črc 2011, 13:40
Příspěvky: 4
Bydliště: Lanškroun
Je to asi dva roky, kdy jsem se "při tom" dostala do zvláštního stavu. Nebylo to ale moc příjemné. Jakobych šla jinou cestou, než jindy, jestli mi rozumíte. Najednou mě začaly brnět konečky prstů, jakoby mi ochrnuly rty a nohy, nemohla jsem jimi hýbat. Pak jsem začala plakat a nemohla to zastavit, ale neměla jsem důvod, nevěděla jsem proč brečím. Jakobych se dostala do hlavy partnera. Nevím. Celkem nepříjemná psycho zkušenost. Do dneška si říkám: Co to bylo?

_________________
Jestliže mlčíš, mlč z lásky. Jestliže mluvíš, mluv z lásky. Jestliže napomínáš, napomínej z lásky, jestliže odpouštíš, odpouštěj z lásky.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Meditace a sex
PříspěvekNapsal: pon, 01 srp 2011, 19:46 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát, 23 črc 2010, 17:10
Příspěvky: 38
Akyana píše:

Nejlepsi je se dostat do co nejlepsi koncentrace a vhledu
v meditaci
a v tom stavu se milovat.

:angel2:


Ano, je to moc hezké :) a je to taky zajímavé obráceně. Sex v láskyplných vibracích je jiný, než sex živočišný. Ten první mě nějak tak uspokojují nadýl, ten živočišný je takový trošku hladový. Chce víc a víc :), je v tom prostě víc ega, ale myslím, že je důležité prozkoumat obojí. Člověk by si asi měl zrealizovat všechna svá přání, aby pochopil proč. Pokud tím neubližuje sobě či ostatním. I v tom je vlastně hodně lásky.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Meditace a sex
PříspěvekNapsal: pon, 01 srp 2011, 19:57 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát, 23 črc 2010, 17:10
Příspěvky: 38
Alčí píše:
:bend: ano, toto je velmi zajímavé téma, obzvlášť v této době, kdy se setkávají tzv. partneři duše, nebo když se zkrátka setkají dva, kteří tu energii cítí a navíc přeskočí jiskra a oni cítí navzájem, funguje telepatie apod... Měla jsem možnost se k tomu přiblížit, ale bylo to tak silné, až se toho partner zalekl a nyní se učím být trpělivá... Ale je to zvláštní, jakmile se k tomu člověk jednou přiblíží, vše se změní... Hodně mě to učí, momentálně především té trpělivost :thumb:


Já mám taky různé zkušenosti s telepatií a energetickou vazbou s partnerem. Velice ráda bych se o ni podělila a znala podrobněji zkušenosti ostatních. Veřejně to ale psát nechci. Snad si napíšem soukromě? Budu ráda, když si s kýmkoliv předáme zkušenosti, jak ty energie vlastně fungují.
Moje největší poznání bylo asi v tom, že jsem si dlouho myslela, že hybatelem je partner,
než jsem si uvědomila, že si to vlastně, co se mě týče řídím v podstatě sama. Děkuji za sdílení :)


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Meditace a sex
PříspěvekNapsal: pon, 01 srp 2011, 20:23 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát, 23 črc 2010, 17:10
Příspěvky: 38
Ivet1 píše:
Je to asi dva roky, kdy jsem se "při tom" dostala do zvláštního stavu. Nebylo to ale moc příjemné. Jakobych šla jinou cestou, než jindy, jestli mi rozumíte. Najednou mě začaly brnět konečky prstů, jakoby mi ochrnuly rty a nohy, nemohla jsem jimi hýbat. Pak jsem začala plakat a nemohla to zastavit, ale neměla jsem důvod, nevěděla jsem proč brečím. Jakobych se dostala do hlavy partnera. Nevím. Celkem nepříjemná psycho zkušenost. Do dneška si říkám: Co to bylo?


Netroufám si říci, co to bylo. Všichni jsme tak individuální, mohlo to být cokoliv, vazba na nějaký astrální svět, vazba z 'minulosti', netroufám si to hodnotit. Můžu jen napsat svoji zkušenost.
Vnímám, že při milování dochází k blízkému kontaktu dvou bytostí, kdy si můžeme vzájemně číst v energiích toho druhého. Myslím 'energeticky', bez přemýšlení. Někdo to vnímá, někdo ne, ale podvědomě to probíhá vždycky, nesouvisí to s tím, jestli někdo 'dělá esoteriku' nebo ne, jestli je to indián nebo běloch, jestli má dvacet nebo padesát, nebo jestli je to z lásky či s prostitutkou.
Měla jsem období, kdy jsem řešila, nakolik se tomu druhému otevřít. Nějak tak se mi zdálo, že si na sebe můžu zbytečně nabalit negativní energie partnera. Zdá se mi, že to tak je, pokud sex neprobíhá v 'Lásce'. Myslím, že nelze říct, že je správné se vždycky otevřít, každý asi cítí, jak na tom je a co si může dovolit. Fakt je ale ten, že moje nejkrásnější erotické zážitky jsou vždy spojeny s tím, že jsem se partnerovi zcela otevřela. Na nás oba to mělo vždy velice pozitivní vliv. Ale asi by to mělo být oboustranné.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Meditace a sex
PříspěvekNapsal: pon, 01 srp 2011, 22:15 
Offline

Registrován: sob, 11 čer 2011, 14:07
Příspěvky: 1
Pri sexu si vymenujes energii s druhym clovekem.
Ted zalezi, co chces do sebe prijmout a zda-li je to pro tebe prospesna energie a takova ktera ladi s tou tvou.
Protoze pokud ne. Tak taky na hodne dlouho muzes zpomalit svuj vlastni rust.
Nebot pri sexu do sebe vstrebajes i cast karmy tveho partnera. A to nemusi byt vzdy prijemne.
Tady je nutny respekt. Pokud jen tak lehkomyslne se s nekym spojujes. Pocitej s tim, ze za to take zaplatis urcitou cenu.
Az z lasky kdyz se milujes. Je to pro oba pozehnanim. Drive nez k lasce ale dojdes je to spise plytvanim energie...........ktere sebou prinasi sva rizika.........
Takze ja rikam sex ano, ale jedine z lasky. A to se pozna az po case........


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 65 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz