Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je čtv, 28 bře 2024, 21:46

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 65 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Meditace a sex
PříspěvekNapsal: pát, 09 lis 2012, 23:32 
Offline

Registrován: úte, 26 říj 2010, 23:24
Příspěvky: 85
Bydliště: Zahradni Mesto Praha10
Dobrý,špatný,každému podle jeho gusta,jak to kdo cítí.Mě to oslovuje,líbí se a mám z toho radost.Je to zažívání a prožívání sexu naprosto jinak,např.nasměrovat energii při aktu milování do srdeční čakry :love1: ,nebo naopak sexuální energii nechat jen tak proudit a cítit ji a vnímat.Nechat ji proudit třeba jen do rtů.Kam chceš,jak chceš,nejsou žádné hranice.Nádherná hra,která se stává víc a víc uvolněnou a neosobní.Ale to se nedá popisovat,to se musí zažít. :heart: :sunny:

_________________
❤Kolem nás je nekonečný oceán možností:)
https://www.nadejecloveka.cz/


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Meditace a sex
PříspěvekNapsal: ned, 11 lis 2012, 19:48 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát, 23 črc 2010, 17:10
Příspěvky: 38
Karel píše:
Ebbi píše:

Docela dobrý. Nikdy jsem tantru blíž nezkoumal, ale tohle se zdá dobrý.
Taky nechápu, jak je možný mít k něčemu tak čistě krásnýmu tak hnusnej vztah jako maj některý lidi k sexu. Vím že to tak je, ale jde to nějak mimo mý pochopení. Úplně mi chybí vcítění do toho, jak to některý lidi dokážou vnímat až neuvěřitelně negativně. Ne snad že bych stál nějak moc o to to chápat, ale jiný druhy negativního chování chápu aspoň trochu, tohle ale ne.



Už dlouho jsem tu nebyla, takže zdravím :wink: .

Já myslím, že neúcta k sexuální síle je způsobena nevědomostí. Uvedu příklad: pokud člověk nikdy nepocítil bezpodmínečnou lásku (a takových jsou tisíce), těžko může vědět o čem mluví ten, co ji prožil, ať už jako příjemce či tvůrce. A stejné je to se sexuální silou. Pokud člověku tady a teď na vědomé úrovní nikdo neotevřel bránu k čistotě sexuální síly a k pochopení její nádhery a smyslu, pravděpodobně bude nevědomě následovat dav a žít v programech vytvořenených po staletí v lokalitě, kde se zrodil či žije. A my si zde v Česku neseme následky křesťanských principů, které energii "ženy", "sexu" a "zemské energie" silně potlačovaly a potlačují. Bohužel si toho často nejsme vědomi. Cítím, že česká populace je tímto velice postižena.

Tantru považuji za výbornou cestu, i když já osobně bych si dávala velice dobrý pozor, kdo a jak tantrickou skupinu řídí (všichni totiž máme ego :wink: ) a z vlastních zkušeností vím, že vlastně žádného mistra nepotřebuji, stačí dobrý zdroj informací.

Je paradoxní, že můj největší tantrický zážitek s mužem pochází z jakéhosi snu, které jsem prožila ve stavu relaxace na první hodině lekce jakéhosi cvičení pro ženy zhruba před deseti lety. Tehdy jsem o existenci tantry neměla nejmenší tušení, a o tom jak fungují energie už vůbec ne.
Vlastně jsem toho muže ze snu od té doby hledala ve všech svých láskách, co jsem prožila. Zažila jsem pocity lásky, to ano, ale druhá strana se toho vždycky zalekla, i když to bylo nádherné. Možná jde o formu strachu, odevzdat se a otevřít, nevím... a asi to tak i mělo být.
Teď, když jsem kompletně uzavřela svou minulost, myslím, že se blíží okamžik, kdy se s mužem se svého snu reálně potkám. Vím, že to zní naprosto šíleně, ale je to jediný muž, který mě dokáže milovat tak jak to já potřebuju a já jeho.
Je to jediný muž, který ke mně patří a se kterým jsem ochotna si něco začít. Držte mi palce! :thumb: Už velice dlouho po tom toužím.

Pro mě osobně je tedy tantra LÁSKA.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Meditace a sex
PříspěvekNapsal: sob, 24 lis 2012, 7:47 
Offline

Registrován: stř, 18 úno 2009, 15:22
Příspěvky: 245
Sex ano, ale jen z lásky. To mi, promin, evokuje sex ano, ale jen na plození dětí ( výrok církve prosazovaný ještě dnes). Jakákoliv neuspokojená potřeba těla vede dříve či později k traumatu, zablokování energie. Viz problémy s prostatou u mužů, u žen může dojít až třeba k oslepnutí bez zjevných příčin, osobně vím o takovém případu. Víš i to je nám vnucený názor. Spíše bych napsal, každý jak to cítí. Někdo už dozrál pro monogamii, někdo už dozrál pro bigamii. Kždému co jeho jest? Kapišto. Cokoliv odmítneš dnes, zítra se ti vrátí a ty odmítáš své tělo, své potřeby a ono by se ti to mohlo...OMLOUVÁM SE odlehčil jsem to ale mám pravdu. Tisícletá výchova přetrvává i dnes, o sexu se přece nemluví. Ale, diskutovat ano, ale mám pocit že to je jako o jiném vývoji. Duchovní mistr se o svá poznání ( jen ta co už můžou pochopit jeho žáci) se o ně dělí se svými žáky. Na veřejnosti se drží zpět, ví, že by ho stejně nepochopili a mrhal by svou energií a co víc, mohlo by ho to vrhnout zpět tím, že by se nechal zavléci do něčeho, co sám nechce. A u sexu je to podobné. Každý jsme jiný a máme jiné prožitky. Ve všeobecné rovině můžeme diskutovat, ale... Napsal bych to takhle. Já necítím žádný omezení, v ničem. Omezení je jen v mé hlavě, ale upřímně, kdo z vás přijme i negativní hodnocení o sobě od některých. Já ano, třeba když by o mě řekli, že jsem nemrava, že jsem děvkař(když budu mít tu potřebu měnit parnerky, tak to prostě udělám), že jsem nestyda, když jdu na nuda pláž i kde není...ale kdo se nebojí odsouzení druhých...proto se o tom nepíše. Stále máme strach. Ale nevidím důvod. Máš -li zájem, určitě se i zde najdou někteří, který se přidají, proč téma ukončovat. Promin, asi ale nebudu přispívat, víš, jsem v sexu dost otevřený, ale nějak začínám cítit, že se mám zaměřit více na sebe než ven. Nedělá mi problém mít sex několkikrát za den a nemyslet na nic, jen si to užívat a cítit tu slast z podarování taktéž mi nedělá problém ho nemít. Neznám tabu jen se to musí cítit oboustraně příjemně a tot vše. Že, že...neumím najít slova, která by to vystihla, tu spřízněnost duší, a navíc, mám partnerku která má trochu odlišný názor na zveřejnování těchto podrobností a vážím si ji a proto to chci tolerovat. Bohužel, možná bohu dík, možná bych vás svou otevřeností vyděsil. Jožka


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Meditace a sex
PříspěvekNapsal: ned, 25 srp 2019, 21:04 
Offline

Registrován: pon, 15 črc 2019, 14:04
Příspěvky: 13
Hezky napsáno :) Mám podobný názor, že sex je taková meditace, přece jenom se u toho člověk uvolní s partnerkou nebo partnerem. A vše ostatní jde stranou, co se týká okolního světa. Mám takový dotaz, co se týká afrodiziak a různých povzbuzení libida a chuti na sex. Máte s nějakými takovými věcmi zkušenosti? Zajímá mě třeba tohle. Je to takové tabu a moc se o tom nemluví.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Meditace a sex
PříspěvekNapsal: pon, 15 lis 2021, 6:30 
Offline

Registrován: stř, 12 kvě 2021, 13:19
Příspěvky: 267
Jordans 4
Jordan Retro 4
Jordan Shoes
Travis Scott Jordan 1
Yeezy Shoes
Yeezy Supply
Air Jordans
Jordan 11s
Jordan 11
Jordans Shoes
Moncler Outlet
Off-White
Yeezy 450
Yeezy 500
Yeezy
Yeezy 700
Yeezy Supply
Off White Shoes
NFL Jerseys
Retro Jordans
Moncler Jackets
Nike Air Jordan
Jordan Shoes
Jordans Shoes
Yeezy 350 V2
Adidas Yeezy
Yeezy
Yeezy 700
Yeezy
Nike Outlet
Yeezy Shoes
Yeezy Foam Runner
Nike Outlet
Nike Outlet
AJ1
UNC Jordan 1
Jordan 13
Jordan AJ 1
Yeezy Supply
Yeezy Zebra
Jordan 5
Jordan 1 Low
Air Jordans
Pandora Charms
Adidas UK
Nike Store
Adidas Yeezy Official Website
Yeezy 350
Jordan 1
Nike Outlet
YEEZY SUPPLY
Nike Shoes
Nike Outlet
Pandora Outlet
Jordan Shoes
Air Jordan 4
Pandora Jewelry
Pandora Bracelets
Adidas Yeezy
Yeezy
Pandora Charms
Nike Outlet
Adidas Yeezy
Air Max 720
Air Jordan 1
Nike Jordans
Jordan 1s
Pandora UK
Nike Jordan 1
Jordan 1
Yeezy Slides
Nike Air VaporMax
Nike Vapormax Flyknit
Air Jordan 1 Mid
Adidas yeezy
Yeezy 350
Nike Shoes
Nike Outlet
Yeezy
NFL Shop Official Online Store
Nike UK
Yeezy
Yeezy 350

_________________
https://www.pandoracharms.uk.com/ Pandora Charms
https://www.adidasuk.uk.com/ Adidas UK
https://www.jordan1.uk.com/ Jordan 1
https://www.supplyyeezys.us/ YEEZY SUPPLY
https://www.pandoracharms.cc/ Pandora Charms


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 65 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz