Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je pát, 29 bře 2024, 13:17

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Motlitby
PříspěvekNapsal: úte, 07 dub 2009, 14:59 
MOTLIDBA ZA LÁSKU

Dnes mi, pane, pomoz přijmout sebe samou, a to takovou, jaká jsem, bez soudů.Pomoz mi přijmout mou mysl takovou, jaká je , se všemi mými emocemi, mými nadějemi a sny a mou unikátní osobností. Pomoz mi přijmout mé tělo takové, jaké je, s celou svou krásou a dokonalostí.
Dnes , Pane, vyčisti mou mysl od emocionálního jedu a sebeposuzování tak, abych mohla žít v míru a lásce. Dovol mé lásce, aby byla silná, a abych sama sebe nikdy neodmítla. Nebudu sabotovat své štěstí a osobní svobodu. Dovol mi milovat a přijímat sebe samou bez souzení, protože když soudím sama sebe, shledávám sama sebe vinnou, a poté se potřebuji potrestat.
Se silou sebelásky dovol, aby všechny mé vztahy byly založeny na lásce a respektu. Dovol mi zbavit se potřeby říkat ostatním, jak mají přemýšlet nebo jak mají žít. Dovol mi přijmout lidi, které miluji takové, jací jsou, bez posuzování, protože když je soudím a viním, shledávám je vinnými a chci je potrestat. Pomoz mi, Pane, milovat všechno, co jsi stvořil bez podmínek, protože když odmítnu tvé stvoření, odmítám tebe.
Dnes, Pane, mi pomoz začít můj život se sílou sebelásky. Pomoz mi zkoumat život, riskovat a milovat sebe samou bezpodmínečně. Dovol mi otevřít své srdce lásce, která je mým nezadatelným právem, a tak se budu moci o svou lásku podělit všude, kam půjdu.
Amen.


(Don Miguel Ruiz : Motlitby - spojení s naším stvořitelem )


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Motlitby
PříspěvekNapsal: úte, 07 dub 2009, 15:01 
MODLITBA ZA PRAVDU

DNES STVOŘITELI, TĚ ŽÁDÁM,ABYS MI OTEVŘEL OČI a otevřel mé srdce tak, abych znovu získal pravdu o svém životě. Pomoz mi odolat pokušení věřit těm lžím, které potlačují vyjádření mého života a mé lásky. Dej mi sílu odolat pokušení věřit lžím ostatních, kteří tvoří v mém srdci pouze emocionální jed.
Dnes, Stvořiteli, mi dovol vidět to, co skutečně je, a ne to, co vidět chci. Pomoz mi znovu nabýt vědomí tak, že spatřím tebe ve všem, co vnímám svýma očima, ušima, všemi svými smysly. Dovol mi vnímat očima lásky, takže tě najdu všude, kam půjdu a uvidím tě ve všem, co jsi stvořil. Pomoz mi vidět tě v každé buňce mého těla, v každém záchvěvu mé mysli, v každé osobě, kterou potkám. Dovol mi vidět tě v dešti, v květinách, ve vodě, ve zvířatech a v motýlech. Jsi všude a já jsem s tebou. Dovol mi být si vědom pravdy.
Dnes dovol, ať vše, co udělám a řeknu, je vyjádřením krásy v mém srdci. Dovol mi být si vědom krásy a dokonalosti ve všem, co tvoříš, takže s tebou můžu žít ve věčné lásce. Děkuji ti Stvořiteli za sílu tvořit sen ráje, kde je všechno možné. Počínaje dnešním dnem používám sílu lásky k tvoření mistrovského umění – svého vlastního života.
Amen.

( Don Miguel Ruiz – Modlitby, Spojení s naším Stvořitelem )


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Motlitby
PříspěvekNapsal: stř, 08 dub 2009, 8:33 
Offline

Registrován: stř, 21 led 2009, 9:56
Příspěvky: 10
Děkuju, tisknu si ! :thumbright: :love2:

_________________
Život není o boji, ale o Lásce.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Motlitby
PříspěvekNapsal: stř, 29 dub 2009, 20:09 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv, 22 led 2009, 13:16
Příspěvky: 21
Bydliště: Plzeňsko
Ivanko, děkuji ti za ta silná slova! :sunny: :bend: :littlean: :love5: :hi:

_________________
LÁSKA a RADOST


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Motlitby
PříspěvekNapsal: úte, 05 kvě 2009, 12:07 
MODLITBA ZA SEBELÁSKU

Stvořiteli vesmíru, pomáhej nám přijímat sami sebe takové, jací jsme. Pomáhej nám přijímat naši vlastní mysl takovou, jaká je, se všemi našimi emocemi, našimi sny a nadějemi. Pomáhej nám přijímat naše tělo takové, jaké je, se vší jeho krásou a dokonalostí. Kéž je naše sebeláska tak silná, že už nikdy nebudeme odmítat sami sebe a nebudeme sabotovat své štěstí, svobodu a lásku.
Kéž jsou na lásce založeny naše akce a reakce, všechny naše myšlenky a všechny naše emoce. Stvořiteli, pomáhej nám posilovat naši sebelásku, abychom mohli změnit strach a drama svého života v lásku a radost. kéž je naše sebeláska tak silná, aby nám pomohla zbavit se všech lží, které nám říkají, že nejsme dost dobří, dost silní a dost inteligentní. kéž je naše sebeláska tak silná, že už nikdy nebudeme mít potřebu žít podle názorů druhých. kéž věříme sami sobě, abychom byli schopni činit rozhodnutí, která činit musíme. Budeme-li milovat sami sebe, nebudeme se vyhýbat žádné zodpovědnosti a budeme schopni vyřešit všechny problémy. kéž děláme všechno s pomocí sebelásky.
Pomáhej nám milovat sami sebe, abychom už nikdy sami sobě neškodili. všichni můžeme být sami sebou a nemusíme předstírat, že jsme něčím jiným jen proto, aby nás druzí lidé přijímali. Už nepotřebujeme, aby nám druzí říkali, jak jsme dobří, protože víme, čím jsme. Kéž se radujeme z toho, co vidíme, když se díváme do zrcadla. kéž máme na tváři velký úsměv, který zvyšuje naši vnitřní i vnější krásu. Pomáhej nám cítit tak intenzivní sebelásku, abychom měli radost ze své vlastní přítomnosti.
Pomáhej nám milovat se bez odsuzování, neboť když se odsuzujeme, trpíme pocitem viny, máme potřebu trestat a neuvědomujeme si tvou lásku. Posiluj naši vůli, abychom byli schopni odpouštět sami sobě. Očisti naši mysl od emočního jedu, abychom mohli žít v dokonalém míru a lásce.
Kéž je naše sebeláska silou, která změní náš život. kéž naše sebeláska změní všechny naše vztahy počínaje vztahem, který máme sami k sobě. Osvoboď nás od všech konfliktů s druhými. Kéž jsme šťastní a odpouštíme svým bližním všechny křivdy, které cítíme ve své mysli. Pomáhej nám milovat se tak, abychom byli schopni odpustit každému, kdo nám v životě ublížil.
Dej nám odvahu milovat své příbuzné a přátele bezpodmínečně. pomáhej nám vytvářet nové komunikační kanály v našich vztazích, abychom neměli potřebu ovládat jeden druhého. pomáhej nám spolupracovat jako jeden tým.
Kéž jsou naše vztahy s příbuznými a přáteli založeny na vzájemné úctě a radosti, abychom se zbavili potřeby říkat jim, jak se mají chovat a co si mají myslit. Kéž jsou naše romantické vztahy těmi nejkrásnějšími vztahy; kéž máme radost, kdykoli jsme s partnerem. Pomáhej nám přijímat druhé lidi takové, jací jsou, aniž je posuzujeme, neboť když je odmítáme, odmítáme sami sebe. když odmítáme sebe, odmítáme tebe.
Dnes je nový začátek. Pomoz nám začít nový život, posiluj naši sebelásku. pomáhej nám užít si života, radovat se z našich vztahů a nebát se milovat. otevři naše srdce lásce , na kterou máme všichni právo. pomoz nám stát se Mistry vděčnosti, štědrosti a lásky, abychom se mohli radovat ze všeho, co jsi stvořil.
Amen.

( Don Miguel Ruiz – "LÁSKA, VZTAHY A PŘÁTELSTVÍ")


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Motlitby
PříspěvekNapsal: pon, 18 kvě 2009, 16:19 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte, 20 led 2009, 20:43
Příspěvky: 4
Hezké, díky. :love4:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Motlitby
PříspěvekNapsal: pon, 18 kvě 2009, 20:04 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte, 27 led 2009, 20:03
Příspěvky: 14
Ako Božie deti sme dostali úžasný dar – cez modlitbu spoznávať tajomstvo Božej prítomnosti, Jeho blízkosť a súčasne seba samých.... Modlitby, ktoré tu vďaka Tebe, Ivanka, nachádzam - majú svoje kúzlo... pre ich spontánnosť, dušu dieťaťa, ktorú v nich cítim, i veľkú silu, práve vďaka svojej jednoduchosti...sú nádherné... Pre mňa rozhodne spĺňajú to potrebné čaro dialógu s Bohom, moment koncentrácie, vzťah hlbokej dôvery, i cestu k spoznávaniu vlastnej hodnoty, i hodnoty iných, ale tiež ako zdroj bohatstva pre akúsi seba-psychoanalýzu a súčastne terapiu. Nikdy predtým som si až natoľko neuvedomovala, že modlitba môže byť takým silným nástrojom sebaspoznania. Chcem Ti poďakovať za toto vlákno a tiež zaželať, aby Boh vypočul všetky Tvoje modlitby. Pekný večer. S láskou T. :heart:

PS: :sun: Proste a dostanete, hľadajte a nájdete, klopte a bude vám otvorené .... Luk 11,9

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Motlitby
PříspěvekNapsal: pon, 18 kvě 2009, 21:54 
Offline

Registrován: sob, 24 led 2009, 16:49
Příspěvky: 22
Ahoj Ivanko :sunny: , krásné modlitbičky, zahřály mě u srdíčka....děkuji TI!! :love5: Iveta


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Motlitby
PříspěvekNapsal: pát, 28 srp 2009, 18:53 
Offline

Registrován: úte, 20 led 2009, 22:25
Příspěvky: 16
Bože, prosím, dej mi sílu, ať změním to, co změnit mohu.

Bože, prosím, dej mi pokoru, ať umím přijmout to, co změnit nelze.

A hlavně Bože, dej mi, prosím, moudrost, ať dokážu rozlišit jedno od druhého!


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Motlitby
PříspěvekNapsal: sob, 29 srp 2009, 2:55 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte, 27 led 2009, 20:03
Příspěvky: 14
:love5: :love5: :love5:

:bend: :bend: :bend:
.............................. :hello:

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz