Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je čtv, 28 bře 2024, 23:57

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Meditace s anděly
PříspěvekNapsal: sob, 16 úno 2013, 19:13 
Offline

Registrován: pon, 11 úno 2013, 0:12
Příspěvky: 7
Karel píše:
mustang 1 píše:
Ahoj, link již nefunguje, ale chci se zeptat na Váš názor k tomuto videu.

Pokud je v pořádku, asi jej budu muset poslouchat častěji, než se výsledek nějak projeví.

http://www.youtube.com/watch?v=6iTI2L0F-1Y&list=PL0CB734B018378DD4

Děkuji.

No jo, v pořádku - ale pro koho má být v pořádku? Pro tebe. Takže jedině ty sám můžeš spolehlivě říct, zda ano či ne. Pokud ti na tom něco nesedí, nevidím žádný důvod se do toho nutit.
Já osobně jsem se na ten odkaz ani nedíval, protože tohle myslím můžeš poradit nejlíp sám sobě ty sám. A ty už sis vlastně poradil - něčím se ti to nezdálo. Výborně, tak to prostě nech být :sunny:
Tyhle věci "fungujou" pouze tehdy, pokud jim důvěřuješ a jdeš "tam", kam tě zvou, kam tě vedou. Nemá cenu se do toho nějak nutit, tvůj vlastní instinkt je zde nejlepší, ale zároveň často jedinou ochranou před něčím, co by ti třeba nedělalo dobře.
:sunny:


Děkuji za rady.
Vím, že je moc ošemetné, chtít po někom aby mě navedl na cestu, když bych si ji měl najít sám.
Nechci aby mi někdo ukazoval cíl, jen chci nasměrovat a troufám si lidem na tomto foru důvěřovat.

Já se spíš ptal na význam, ono spojení Archanděla a minulé životy.
Já čekal spíše něco jako Buddhu.
Zapůsobilo to na mě, jako když někdo plete jablka s hruškami, ale možná je to jen má nevědomost.

Ten chlapský hlas mi taky moc nesedí, je to spíš strašidelné, čekám, že z toho vyleze člen nějaké sekty. :lol:

Obsah se mi moc líbí, tohle téma teď vyhledávám, chci pochopit a pracovat na minulých životech a karmě.

_________________
Reiki 1
Reiki 2


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Meditace s anděly
PříspěvekNapsal: sob, 16 úno 2013, 20:14 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv, 16 dub 2009, 19:10
Příspěvky: 116
Bydliště: Brno
důvěřuj hlavně sám sobě :), svým pocitům - ty sám víš nejlíp, co je pro tebe důležité :sunny: - jen sám sobě naslouchej...

_________________
:sunny: stížnosti vyřizují v kanceláři s nápisem "BOŽÍ VŮLE" :sunny:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz