Fórum Tety Kateřiny

Krásný sluníčkový den Vám přeje Teta Kateřina
Právě je čtv, 28 bře 2024, 22:50

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: telepatické zprávy a meditace
PříspěvekNapsal: úte, 01 čer 2010, 20:19 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv, 16 dub 2009, 19:10
Příspěvky: 116
Bydliště: Brno
Ve vnitřních rovinách můžete vysílat a přijímat telepatické zprávy.

Můžete přispět ke světovému míru nebo telepaticky pomoci ostatním lidem, pokud jim nebo celému lidstvu budete prostřed­nictvím vnitřních rovin posílat světlo. Tímto způsobem zvyšujete množství světla na Zemi právě tak, jako kteroukoliv jinou fyzic­kou činností.

Vnitřní roviny si můžete představit jako nesmírný systém velice uspořádané, jemné sítě světla. Čím vyšší dimenze, tím je síť světla jemnější. Po této síti mohou cestovat zprávy od vašeho vyš­šího já k vyšším já ostatních lidí.

Můžete posílat telepatické zprávy lidem, které znáte. Zprávy vyslané od vašeho vyššího já k vyšším já ostatních lidí přinesou své ovoce. Pomyslete na někoho, s kým byste si rádi promluvili. Zklidněte se a představte si kolem sebe jemnou síť světla, roz­prostírající se vzhůru. Dále si představte linii světla, která vychází z vašeho srdce do srdce druhého člověka. Mentálně mu nebo jí řekněte, že ho nebo ji milujete a akceptujete přesně takového nebo takovou, jaký/á je. Teď vyšlete jakoukoliv další láskyplnou zprávu, kterou chcete předat.

Jeden muž používal tuto metodu v době, kdy měl se svou ženou neustálé konflikty kvůli jednomu z jejich dětí. Měl pocit že jeho žena je příliš mírná, přičemž ona se zase domnívala, že je příliš přísný. Dostali se do slepé uličky a ani jeden z nich nechtěl ustoupit. Dospěli až do stádia, kdy spolu přestali mluvit. Vysílal jí tedy prostřednictvím vnitřních rovin telepatické zprávy, že ji miluje a přeje si, aby mezi nimi byl zase mír. Záhy poté, co poslal svou zprávu, přišla jeho žena a řekla mu, že chce hledat nějaké nové řešení. Pustili se do toho a postupně našli vzájemně přija­telný kompromis.

V dnešních dobách planetární proměny se mění rychle i lidé. Na planetu proudí příval nových forem, myšlenek a informací. Pokud se snažíte najít stabilitu ve vnějším světě, můžete si připa­dat ztracení a nejistí. Půjdete-li dovnitř a spojíte se s vyššími dimenzemi a s vaším vyšším já, najdete lásku, stabilitu a mír. Nepřetržité vysílání míru, lásky a duchovního soustředění je vám neustále k dispozici. Abyste je získali, stačí se jen zklidnit a před­stavit si, že se na toto vysílání vylaďujete.

Ve vnitřních rovinách nejsou jen vysoce vyvinuté bytosti, ale i nejrůznější krásná místa a prostory. Jsou to na příklad místa znějící čistými tóny lásky, soucitu, odvahy a dalších kvalit. Každé z těchto míst udržuje jeden stálý tón — například tón radosti — a vysílá jej do mnoha dimenzí. Tyto prostory jsou tvořeny ener­gií, zvukem, světlem a vibracemi. Můžete do nich mentálně cesto­vat a absorbovat kvalitu, již vyzařují. Tato místa fungují jako refe­renční body. Kdykoliv v sobě budete chtít posílit některou z těchto kvalit, můžete se do nich vydat a načerpat cokoliv, co si budete přát.

Někdy možná cítíte nepřekonatelné nutkání ztišit se, tak to uděláte a najednou máte pocit, jako by vámi protékala energie nebo síla. Jsou to chvíle, kdy vaše vyšší já dělá svou velkou práci pro svět a pomáhá vysíláním světla a energie prostřednictvím vnitřních rovin. Odpovězte tím, že se zklidníte a necháte sebou tuto vysokovibrační energii procházet. Vaše vlastní vyzařování se tím ještě více projasní.

Až si začnete uvědomovat vnitřní roviny, budete citlivější k telepatickým zprávám vyšších sfér a vašeho vyššího já. Vaše schopnost pomáhat lidem telepaticky, uvědomovat si své vedení a přijímat pomoc neustále poroste. Sehrajete významnější úlohu při naplňování Vyšší vůle a hlouběji si uvědomíte širší plán evo­luce lidstva. Budete vnímáni jako součást vyšších pospolitostí, které pomáhají celému lidstvu i životu samotnému dosáhnout nejvyššího možného potenciálu, a získáte nesmírnou podporu a spoustu lásky také pro svůj duchovní růst a práci svého života.

Cvičení s meditací

Smyslem této meditace je otevřít vaše vyšší telepatická centra a sejít se s vyšší pospolitostí bytostí, které společně pracují ve vnitřních rovinách reality, aby pomohly všem, kteří se probouzejí nebo žádají o pomoc.

Postup: Při této meditaci můžete použít krystal. Pokud se tak rozhodnete, nechte si jej poblíž, abyste si jej mohli vzít později do ruky.

Přivolejte si k sobě světlo a představte si je všude kolem sebe. Představte si bublinu světla, jak vás odnáší do chrámu, kde je mnoho vyspělých bytostí. Tyto vyspělé bytosti společ­ně pracují na zvýšení vibrací lidstva a na spojení všech lidí s jejich vyššími já. Vysílají mír, lásku a duchovní probouzení.

Prociťujte mír, lásku a radost, jež vás obklopují, když se při­bližujete ke chrámu. Všimněte si, jak je chrám i jeho okolí překrásné. Naslouchejte zvukům přírody a krásnému podtó­nu chrámového zpěvu.

Vaše vyšší já přichází k vám. Prociťujte bezpodmínečnou lásku, mír a klid, který k vám vyzařuje z vašeho vyššího já. Vaše vyšší já k vám dojde a dotkne se vaší korunní čakry na temeni hlavy, aby vás duchovně probudilo. Pak se jemně do­tkne vašeho třetího oka, v místě na čele mezi očima. To ote­vírá ještě víc vaše vnitřní vidění a sjednocuje obě centra s vib­racemi vašeho vyššího já.

Vaše vyšší já vás teď vede na nádherný dvůr, kde v kruhu se­dí mnoho vyspělých bytostí. Vysílají mír, lásku a radost, jež jsou přístupné všem, kteří naslouchají. Vy i vaše vyšší já jste přizváni do kruhu, abyste se posadili do středu. Posadíte se a vyladíte se na jejich vysílání. Prociťujte lásku a radost, která vámi protéká. (Kdykoliv se i později budete chtít cítit lépe, stačí si představit, jak sedíte v tomto kruhu a přijímáte toto vysílání.)

Prociťujte vřelé uvítání a radost, kterou mají všichni z toho, že jste se k této vyšší komunitě přidali. Všichni posílají lásku a podporu vám i vaší práci a duchovnímu růstu. Chvíli se vy­hřívejte ve světle a lásce, která je k vám vysílána.

Vystoupí tři velmi vyspělé a mocné bytosti a postaví se v trojúhelníku kolem vás a vašeho vyššího já. Ocitáte se v je­jich světle, posíleni a milováni. Prociťujte, jak moc jste milo­váni. Přichází další a další bytosti a staví se kolem vás ve stále větších trojúhelnících. Prociťujte, jak v tomto světle opět splýváte se svým vyšším já. Teď jste svým vyšším já.

Bytosti se teď shromáždily do velkého kruhu a pozvaly vás, abyste se k nim připojili. Vysíláte společně světlo rostlinné ří­ši. Zatímco posíláte světlo, mentálně se zeptejte rostlinné říše, jak byste jí mohli právě teď pomoci, a zeptejte se, jak by ona mohla pomoci v růstu vám. Až skončíte, představte si, jak o-pakujete tento postup, tentokrát se zaměřením na říši zvířat.

Teď se připojujete ke všem těmto bytostem, abyste společ­ně poslali světlo a lásku minerální říši a Zemi samotné. Nyní můžete použít svůj krystal. Představte si, jak skrze něj proudí světlo k Zemi. Prociťujte svou lásku k Zemi a vaše spojení s ní. Zeptejte se, jak byste mohli Zemi právě teď pomoci a jak se s ní více zkontaktovat, abyste posílili svůj růst.

Až budete připraveni odejít, poděkujte těmto bytostem za jejich světlo. Nechte se odnést v bublině světla zpět do míst­nosti, v níž se nacházíte. Prociťujte hlubší spojení, které teď máte s vyšší komunitou bytostí, s říší rostlin, zvířat a minerá­lů i se Zemí samotnou.

_________________
:sunny: stížnosti vyřizují v kanceláři s nápisem "BOŽÍ VŮLE" :sunny:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: telepatické zprávy a meditace
PříspěvekNapsal: úte, 01 čer 2010, 21:36 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob, 14 bře 2009, 21:33
Příspěvky: 79
Bydliště: Třinec
Tos opsala z Duchovního růstu od Sanayi Roman, že? :grin: mám ji doma :color: :love1:

_________________
Obrázekhttp://www.confession.blog.czObrázekObrázek


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: telepatické zprávy a meditace
PříspěvekNapsal: stř, 02 čer 2010, 13:28 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv, 16 dub 2009, 19:10
Příspěvky: 116
Bydliště: Brno
no, já jsem klikala a klikala a už nevím ty stránky :green: :sunny:

_________________
:sunny: stížnosti vyřizují v kanceláři s nápisem "BOŽÍ VŮLE" :sunny:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: telepatické zprávy a meditace
PříspěvekNapsal: stř, 02 čer 2010, 13:41 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte, 16 čer 2009, 19:31
Příspěvky: 50
zajímavé téma, jakmile budu mít více času, určitě si to přečtu celé :green:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: telepatické zprávy a meditace
PříspěvekNapsal: stř, 02 čer 2010, 14:11 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv, 16 dub 2009, 19:10
Příspěvky: 116
Bydliště: Brno
no, mě to právě taky zaujako, jak člověk může s tím druhým komunikovat přes moje a toho druhého vyšší Já :thumbleft: :sunny:

_________________
:sunny: stížnosti vyřizují v kanceláři s nápisem "BOŽÍ VŮLE" :sunny:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: telepatické zprávy a meditace
PříspěvekNapsal: stř, 20 dub 2011, 15:19 
Offline

Registrován: úte, 22 úno 2011, 13:34
Příspěvky: 27
to není špatná metoda, jen se nebojte. I když je to jen pro ty s převahou dobra, jinak mohou časem nastat problémy s pokušením.... Od 70% procent je už víceméně klid, mám to o fous :wink:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: telepatické zprávy a meditace
PříspěvekNapsal: čtv, 09 čer 2011, 19:08 
Offline

Registrován: stř, 11 lis 2009, 15:49
Příspěvky: 2
Hezké :love4:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz